Sport

Odkazy v kategorii Sport jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Sport. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Typy kolečkových bruslí

Jízda na kolečkových bruslí patří mezi nejzdravější sporty. Šetří vaše klouby, posilují svalstvo a při jízdě spalujete kalorie. Nejedná se o finančně náročný sport a navíc jej můžete provozovat téměř v každém věku.

Odkaz Typy kolečkových bruslí0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Cvičení, výživa a formování postavy

Osobní tréninky, jídelníčky na míru, konzultace v oblasti výživového poradenství, vstupní diagnostika a měření na přístroji Inbody. Zhubněte a vytvarujte si postavu! Individuální přístup.

Odkaz Cvičení, výživa a formování postavy0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Svaly.info

Svaly.info - Web o posilování, životosprávě a pochopení základních technik cviků. Předáme Vám důležité informace pro snadný a efektivní start do světa fitness. Věříme, že web pomůže (nejen) začátečníkům k dosažení dokonalého těla. Pro více informací navštivte náš web.

Odkaz Svaly.info0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Basketbalový klub Kralupy junior

Chcete pro vaše dítě skvělé kamarády na celý život? Přiveďte svoje dítko k nám do sportovní haly v Kralupech n. Vlt. Tréninky jsou každý den od 15.30 hod. Basketbalový klub Kralupy junior přijímá nové členy do všech kategorií. Všechny týmy vedou kvalifikovaní trenéři. Těšíme se na vás.

Odkaz Basketbalový klub Kralupy junior0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Čínské cvičení Čchi-kung se naučíte na kurzech

Čchi-kung je cvičení, které vychází z tradiční čínské medicíny. Můžete díky němu získat více energie a využít jejeho sílu k sebeléčení. Harmonizuje Jin a Jang. Kurzy a cvičení Vám nabízí Živý čchi-kung.

Odkaz Čínské cvičení Čchi-kung se naučíte na kurzech0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Roteiro - fotbalové statistiky

Kompletní výsledkový a statistický servis ze všech mužských fotbalových soutěží v České republice. Podrobné statistiky hráčů, týmů či soutěží. Kompletní výsledkový a statistický servis ze všech mužských fotbalových soutěží v České republice. Podrobné statistiky hráčů, týmů či soutěží.

Odkaz Roteiro - fotbalové statistiky0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Mystic Showroom

Mystic Eshop je internetová prodejna zboží a produktů top světových značek v oblasti vodních doplňků, kitů, boardů a paddleboardů Mystic, Brunotti, Ozone, Ctrl, Ocean a Enduro Paddleboards. Rádi poradíme nejen ohledně zboží a produktů, ale také ohledně spotů, kurzů a triků.

Odkaz Mystic Showroom0 bodů. Ohodnotit , nebo .

DPaM Fitness Magazín

Jseš fanouškem fitness? Pak právě na našem DPaM fitness magazínu najdeš spoustu obsahu který tě bude zajímat! Ať už to jsou různé ukázky cviků, rad ohledně stravy či zdravého životního stylu. Pokud ti chybí motivace, pomůže ti část webu s motivací a různými příběhy, jak překonat překážky! Navštiv náš fitness magazín!

Odkaz DPaM Fitness Magazín0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Tenisový Fed Cup

V tenisovém Fed Cupu hraje v elitní soutěži každý rok 8 nejlepších ženských tenisových družstev o titul nejlepšího tenisového týmu světa. Turnaj se hraje celoročně, vyřazovacím pavoukovým způsobem.

Odkaz Tenisový Fed Cup0 bodů. Ohodnotit , nebo .

FITSTORM MAGAZÍN

Spousta zdravých fitness receptů a aktualit ze světa kulturistiky a zdravého životního stylu. Jídelníčky a tréninkové plány na míru, přesně podle vašich parametrů a požadavků. Inspirace do kuchyně i do posilovny, rozhovory se známými tvářemi kulturistiky a sportu, naučné články o bylinkách a doplňcích stravy.

Odkaz FITSTORM MAGAZÍN0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 25

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7765