Sport

Odkazy v kategorii Sport jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Sport. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Czech Marine - lodě, lodní motory, nafu

Prodej, servis a půjčovna lodě, lodních motory, nafukovací čluny, motorové lodě a veškeré příslušenství, které lze k lodi dostat. Nejlepší ceny - koukněte se na nás! Pokud potřebujete, cokoliv k Vaši lodi, tak se na nás neváhejte obrátit.

Odkaz Czech Marine - lodě, lodní motory, nafu0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Karbonové sedlo TIME

Karbonové sedlo se postará o to, aby se vám na kole dobře jezdilo. Kvalitní karbonové sedlo dokáže utlumit většinu rázů i vibrací a zajistí potřebný komfort i při dlouhých vyjížďkách.

Odkaz Karbonové sedlo TIME0 bodů. Ohodnotit , nebo .

EV Bike.cz | Proměňte své kolo na elekt

Sada EVBIKE pro snadnou konverzi libovolného kola na elektrokolo. Sada EVBIKE pro snadnou konverzi libovolného kola na elektrokolo. Sada EVBIKE pro snadnou konverzi libovolného kola na elektrokolo.

Odkaz EV Bike.cz | Proměňte své kolo na elekt0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Fit studio Jana Šimková

Nabízíme pestrou nabídku kurzů spirals, pilatesu, TRX, power yogy či aqua aerobic v Brně. Naše cvičení chrání kloubní aparát, posiluje svalstvo a je vhodné i pro seniory. Buďte fit díky pilates,TRX nebo SM systému.

Odkaz Fit studio Jana Šimková0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Golfové hřiště - Čertovo Břemeno

Přijďte si zahrát golf do malebné krajiny v okolí Monice se skvělou dostupností od Prahy. Krásné 18 jamkové golfové hřiště s golfovou akademií. Pravidelné pořádání turnajů, rodinná atmosféra a dárky k startovnému. Výborná restaurace s denním menu, používáme pouze kvalitní suroviny z místních farem. Golf u nás si užijete Vy i celá rodina. Těšíme se na vaší návštěvu

Odkaz Golfové hřiště - Čertovo Břemeno0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Cyklo dresy XXL

E-shop se zabývá prodejem cyklistických a sportovních dresů. Škrtí Vás cykodres XXXL? Nakupujte u nás. Vybírat můžete z naší široké nabídky stylových a kvalitně zpracovaných letních i zimních cyklistických dresů od velikosti XL až po velikosti 6XL, které nejsou na našem trhu často nabízeny. Veškeré zboží máme skladem.

Odkaz Cyklo dresy XXL0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Jóga Letná Praha

Moderní jógové studio na Praze 7. Přijďte vyzkoušet jógu pro začátečníky, power jógu, pilates, jógu na bolavá záda a další styly jógy. Naši zkušení lektoři vám pomohou načerpat novou energii. Rezervujte si lekci online.

Odkaz Jóga Letná Praha0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Typy kolečkových bruslí

Jízda na kolečkových bruslí patří mezi nejzdravější sporty. Šetří vaše klouby, posilují svalstvo a při jízdě spalujete kalorie. Nejedná se o finančně náročný sport a navíc jej můžete provozovat téměř v každém věku.

Odkaz Typy kolečkových bruslí0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Boulderování v Praze

Jedinečná boulderová stěna u Výstaviště v Holešovicích. Celková plocha boulderové stěny je přes 300 m2 a její maximální výška činí 4,3 m. Nachází se zde okolo 5 000 chytů a po celé ploše pod stěnou je perfektní dopadiště.

Odkaz Boulderování v Praze0 bodů. Ohodnotit , nebo .

S koloběžkou do města i do přírody

Koloběžka je dopravní prostředek opravdu pro každého. Jízda na koloběžce působí pozitivně na fyzickou stránku člověka. Vše o tomto, v posledních letech stále více oblíbeném, dopravním prostředku se dozvíte na naší webové stránce.

Odkaz S koloběžkou do města i do přírody0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 25

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7765