Služby

Odkazy v kategorii Služby jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Služby. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Tvorba a správa www stránek

Zabýváme se testováním a diagnostikou HW, testováním SW, vývojem a správou internetových stránek a e-shopů, vývojem webových aplikací na míru, úpravami a správou stávajících webových prezentací, poradenstvím v oblasti HW a SW.

Odkaz Tvorba a správa www stránek2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Rozvoz pizzy zdarma

Rozvoz pizzy zdarma vyřeší všechny problémy od lenosti vařit až po skvělé jídlo s rozvozem zdarma. Vybírejte si z pizzerií, které mají rozvoz pizzy zdarma. Vybírat si můžete podle města a podle komentářů či rychlosti rozvozu.

Odkaz Rozvoz pizzy zdarma2 bodů. Ohodnotit , nebo .

provozní řád praha

Astramed Praha zajišťuje kompletní zpracování provozního řádu pro ordinace a nestátní zdravotnické zařízení. Navštívíme lékařskou praxi v Praze a dle zaměření lékařské praxe vypracujeme provozní řád. Provozní řád podáme ke schválení na hygienickou stanici. Po schválení převezmeme dokumentaci od Hygienické stanice.

Odkaz provozní řád praha2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Hudební produkce

Rockový violoncellista Jan Sklenička se dlouhá léta věnuje nejen skládání originálních aranží známých rockových písní, ale také vlastní tvorbě různých žánrů. Jeho vystoupení může obohatit i Váš koncert či akci. Bližší info na www.sklenickajan.cz

Odkaz Hudební produkce2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vyladěné byty v Rezidenci Malvazinky

Rezidence Malvazinky představuje 3 bytové domy. Nové byty na Malvazinkách mají vyladěné dispozice od 1+kk až po 5+kk, vždy s balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Byty splňují veškeré představy o komfortním bydlení v centru pražské metropole, v blízkosti přírodního parku Košíře. Skupina Exafin jako první z developerů v tomto projektu myslí na budoucnost v oblasti elektromobility. Přemýšlíte o tom, kde se bude elektromobil nabíjet? Nejpohodlnější řešení je samozřejmě nabíjení v místě, kde vůz nejčastěji parkuje, tedy v domovské garáži. Parkovací místa v garáži Rezidence Malvazinky jsou připravena. Přípojka 16A/400V zajistí plné nabití baterií zhruba za 6 hodin (v závislosti na typu vozu). Po příjezdu domů jednoduše zapojíte svůj vůz do sítě, druhý den ráno bude připraven na nové cesty.

Odkaz Vyladěné byty v Rezidenci Malvazinky2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Půjčovna polohovacích postelí

Půjčíme Vám polohovací postele špičkové kvality, aktivní a pasivní matrace, jako prevence dekubitů, i další kompenzační pomůcky pro pečovatelství i zdravotnictví. Krátkodobé i dlouhodobé pronájmy.

Odkaz Půjčovna polohovacích postelí2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Bioterapie Hranice

Pomocí biorezonančního přístroje Bicom Optima měřím blokády v energetickém systému a tyto poté následně odstraňuji. Biorezonance přináší nové možnosti v cestě za zdravím. Jde o unikátní celostní harmonizaci člověka.

Odkaz Bioterapie Hranice2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Magnesia

Skvělá voda. Napijte se. Krásná modrá lahev. Vynikající chut. Osvěžení. Výborně se hodí při sportu např. lyžování. Skvělá voda. Napijte se. Krásná modrá lahev. Vynikající chut. Osvěžení. Výborně se hodí při sportu např. lyžování.

Odkaz Magnesia2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Bioterapie Hranice

Je nenásilná oscilační počítačem řízená terapie bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Pracuje s elektrodami přiloženými na tělo klienta, kdy měří jeho elektromagnetické vlnění. Je příjemná a bezbolestná a mohou ji absolvovat všechny věkové kategorie bez rozdílu již od školou povinných dětí.

Odkaz Bioterapie Hranice2 bodů. Ohodnotit , nebo .

právní poradenství praha

Astramed Praha spolupracuje s prestižní pražskou notářskou společností, která pro nás zajistí jakékoliv ověření veškerých listin, sepsání notářského zápisu za velice příznivou cenu a dále zde zakoupíme potřebné kolky.

Odkaz právní poradenství praha2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 288

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7945