Služby

Odkazy v kategorii Služby jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Služby. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

ALFAKLIMA Brno - klimatizace, chlazení

Naším oborem jsou klimatizace, vzduchotechnika, chlazení a tepelná čerpadla. Vše dodáváme, montujeme a poskytujeme i servis. Kvalifikovaný, pravidelně proškolovaný personál, je zárukou poskytování vysoce kvalitních služeb. Zajišťujeme kompletní instalace nejen po Brně, ale i po celé Moravě a v případě větších zakázek po celé ČR. Naši klienti jsou jak domácnosti, tak i firmy a státní instituce. K zakázkám přistupujeme individuálně, ovšem se stejnou měrou nasazení.

Odkaz ALFAKLIMA Brno - klimatizace, chlazení15 bodů. Ohodnotit , nebo .

Obchodní poradenství - realizace - školení

áš cíl pro Vaše podnikání - EFEKTIVITA ÚSPĚCH PROSPERITA. Provádíme takové kroky a činnosti směřující ke změně zvyků a stereotypů v pracovních postupech nebo procesech, v jednání a myšlení pracovníků. Všechny návrhy a změny sledují zlepšení chodu Vašeho podnikání, úspory peněz, zvýšení efektivnosti, prosperity a podílu na trhu. Setkali jsme se u ostatních s chybami při podnikání. Neudělejte je i Vy, ale poučte se z nich s námi !

Odkaz Obchodní poradenství - realizace - školení15 bodů. Ohodnotit , nebo .

SMS zdarma na všechny operátory

Nová SMS brána.SMS zdarma do všech sítí (O2, T-Mobile a Vodafone, posílání sms zdarma i na všechny virtuální oprerátory). Délka zprávy až 5x 160 znaků. Bez opisování kódů. Vše zdarma. SmS zdarma na portálu gosmsgo.cz

Odkaz SMS zdarma na všechny operátory14 bodů. Ohodnotit , nebo .

Výživový poradce Karlovy Vary

Výživový poradce v Karlových Varech. Poradenské centrum Cambridge Weight Plan v Karlových Varech. Poradím Vám s hubnutím tak, aby se nedostavilo jojo efektu. Jsem partnerem Nahrin a Just. Nabízím také tělové zábaly Body Wraps.

Odkaz Výživový poradce Karlovy Vary14 bodů. Ohodnotit , nebo .

Nahrin

Produkty zdravé výživy značky Nahrin. Jedná se o společnost, která přistupuje ke zdraví osvědčenou přirozenou cestou – využívá blahodárných účinků přírody v harmonii s lidským tělem.

Odkaz Nahrin12 bodů. Ohodnotit , nebo .

Výživový poradce Praha

Výživový poradce v Praze. využijte program Cambridge Weight Plan pro hubnutí. Změny budeme pravidelně kontrolovat, abychom dosáhli požadovaných výsledků. Navštivte mou provozovnu v Praze a zhubněte.

Odkaz Výživový poradce Praha12 bodů. Ohodnotit , nebo .

Elektro revize

Naše firma poskytuje také revize systémů ochrany před přepětím a bleskem – revize hromosvodů. Dále poskytujeme revize elektro spotřebičů (spotřebičů pro domácnost a spotřebičů informační techniky). Provádíme také revize elektro nářadí, jako jsou například ruční bourací kladiva, vrtačky apd..

Odkaz Elektro revize11 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vizážistka Praha, Makeup Artist Prague

Jmenuji se Andrea a jsem vizážistka a vlasová stylistka. Vizážistické služby pro Vás - svatební líčení, předsvatební líčení, denní a večerní líčení, fotomakeup, líčení pro osobní a firemní portréty a boudoir, líčení na svatby, eventy, firemní a společenské akce, líčení na kameru a pro reklamu, poradenství, vlasový styling a účesy. Jako doplněk vyrábím bižuterii - https://www.fler.cz/shop/andreakrp. My name is Andrea and I am a makeup artist and hairstylist settled in Prague. My services for you – bridal makeup, pre wedding makeup, day and evening makeup, photography makeup, makeup for personal and business portraits and boudoir, makeup for weddings, business and social events, makeup for camera and commercials, consultancy, hairstyles. I also make the fashion jewellery - https://www.fler.cz/shop/andreakrp.

Odkaz Vizážistka Praha, Makeup Artist Prague8 bodů. Ohodnotit , nebo .

Prodejce lícových cihel Klinker, cihelné dlažby Klinker, ruční cihelné dlažby, zámkové betonové dlaž

Prodáváme lícové cihly Klinker, cihelné dlažby Klinker, ruční cihelné dlažby, zámkovou betonovou dlažbu a antuku na území celé České republiky již po 18 let. Počátkem roku 1991 jsme začali v cihelně CIOS Osenice vyrábět zdící a lícové cihly a ruční cihelnou dlažbu. V roce 1997 jsme založili dceřinnou společnost CIDOS, s.r.o., Jičín. Společnost CIDOS s.r.o. prodává výše uvedený sortiment po celé České republice. V roce 2000 se společnost CIDOS osamostatnila.

Odkaz Prodejce lícových cihel Klinker, cihelné dlažby Klinker, ruční cihelné dlažby, zámkové betonové dlaž7 bodů. Ohodnotit , nebo .

Bioterapie Hranice - biorezonance

Pomocí biorezonančního přístroje Bicom Optima měřím blokády v energetickém systému a tyto poté následně odstraňuji. Všechny buňky v těle pracují na principu biorezonance, tedy na komunikaci pomocí frekvencí, které mohou číst díky elektromagnetickému poli, které v těle vzniká. Pokud je toto pole čisté, pak je komunikace zdravá a dobrá.

Odkaz Bioterapie Hranice - biorezonance6 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 ... 299

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8231