Služby

Odkazy v kategorii Služby jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Služby. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Výuka hry na kytaru Praha

Výuka hry na kytaru. Španělská kytara. Individuální výuka. V Praze. Učí se doprovody písní, tvorba akordů, klasická kytara, hra z not a tabulatur. Probírá se i hudební teorie, která pak následně pomáhá k rychlejšímu učení hře na nástroj. Během školního roku se většinou uskuteční tři přehrávky, z nichž třetí bývá v červnu a je veřejná. Zde žáci mohou před svými blízkými, přáteli, kamarády ... předvést to, co se během roku naučili. Věk žáků - 6 až 99 let (děti, dospělí). Vyučuje zkušený a trpělivý pedagog.

Odkaz Výuka hry na kytaru Praha1 bodů. Ohodnotit , nebo .

NZZ praha

Astramed Praha zastupuje své klienty při vzniku nového zdravotnického zařízení. Dle velikosti NZZ Vám vypracujeme nabídku, kterou s naším klientem v Praze konzultujeme, aby byla na míru každému klientovi. Vznik NZZ je dlouhý proces, který vyžaduje zpracování dokumentace a návštěvu mnoha úřadů. Lékaře v Praze zastoupíme na všech jednáních se správními úřady a zdravotními pojišťovnami Praha.

Odkaz NZZ praha1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Astramed - vše pro vaši lékařskou praxi

ASTRAMED usnadňuje lékařům úkony právní a administrativní spojené s provozem ordinací. Poradenstvím pro lékaře se zabýváme od roku 2007 ve všech klinických oborech po celém České republice. Víme, že práce lékaře je velice náročná, proto jsme pro Vás připravili následující služby tak, aby se každý lékař mohl věnovat svým pacientům.

Odkaz Astramed - vše pro vaši lékařskou praxi1 bodů. Ohodnotit , nebo .

FAKTA O VODĚ.CZ

Kdo vlastní vodovodní potrubí? Kdo ho modernizuje a z čeho se to platí? Jak se určí cena vody? Jaké jsou výhody soukromých a veřejných provozovatelů? To a ještě mnohem více o vodárenském oboru najdete na www.faktaovode.cz

Odkaz FAKTA O VODĚ.CZ1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Taxi T3 Havířov

Jezdíme převážně v Havířově a okolí, často se nám stává, že díky levné ceně taxi jedeme z Havířova se zákazníkem opravdu daleko.Máme dlouholeté zkušenosti, díky kterým můžeme zákazníkovi naší havířovské taxislužby nabídnout široké spektrum kvalitních služeb.

Odkaz Taxi T3 Havířov1 bodů. Ohodnotit , nebo .

REPROP - reklamní předměty

Reprop - reklamní předměty a potisk. Vyrábíme reklamní propisky, trička, hrnky, kalendáře, diáře, přívěšky, a mnoho dalšího s Vaším potiskem. Tiskneme tampontiskem, sítotiskem, horkou ražbou, laserovým gravírováním, UV tiskem a to vše na vlastních strojích. Neváhejte se na nás obrátit s Vaší poptávkou.

Odkaz REPROP - reklamní předměty1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Letecké fotografování a filmování dronem

Do komerčního létání s dronem jsem transformoval své dva největší koníčky, fotografování a létání. Rád vám poskytnu své služby, dovednosti a znalosti. V současné době létám s dronem DJI INSPIRE2, vybaveným kamerou ZENMUSE X5S. Dron zvládá práci i za extrémních meteorologických podmínek. Jeho výškový dostup je omezen do 300 výškových metrů nad místo startu, dosahuje rychlosti 108 km/h a doba letu se pohybuje kolem 25 minut. Dle požadavku mohu pořídit fotografie i videozáznam pro vaše osobní i komerční využití. Díky vysoké kvalitě záznamu lze tento využít i pro vizuální kontrolu stavu výškových budov a těžko dostupných míst. Při práci s dronem je možné využít okamžitý náhled na mobilním monitoru a ihned korigovat let dle požadavků zadavatele.

Odkaz Letecké fotografování a filmování dronem1 bodů. Ohodnotit , nebo .

TV SERVIS HAVÍŘOV

Nabízíme vám opravy a servis televizorů všech značek, druhů a tvarů: LCD, LED, plazmových, 3D, klasických CRT televizí, počítačových (PC) a multimediálních monitorů. Navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte s dotazy. Dokážeme se jistě postarat i o vaší závadu na obrazovce a můžeme vám ušetřit peníze před nákupem nového televizoru. Naše služby jsou za příjemné ceny a jistě oceníte kvalitní a rychlý servis.

Odkaz TV SERVIS HAVÍŘOV1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Léčba ekzému

Léčba ekzému je komplexní záležitost. Nejdůležitější je dostatek minerálů, vitamínů a dobře fungující zažívání. Kombinace obojího pomáhá k léčbě ekzému. Důležitá je také psychická pohoda a kvalitní spánek.

Odkaz Léčba ekzému1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Reklamní propisky a potisk, gravír

Dodáváme reklamní propisky, kuličková pera, tužky, propisky plastové, propisky kovové, dárkové sady, luxusní per parker. Na vše zajišťujeme reklamní potisk , laserový gravír dle Vašeho poždavku. Jsme firma která dokáže velmi rychle reagovat na Vaše požadavky a snažíme se Vám vyjít časově vždy vstříc.

Odkaz Reklamní propisky a potisk, gravír1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 288

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7945