Služby

Odkazy v kategorii Služby jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Služby. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Vizážistka Jitka Novotná

Profesionální vizážistka Jitka Novotná se spousty let zkušeností, mj. i z Paříže a New Yorku. Mojí hlavní doménou je svatební líčení a účesy, ale i líčení a účesy na jiné společenské příležitosti, jako jsou plesy, maturity, vánoční večírky apod. Mimo to líčím i na portréty - osobní, rodinné či firemní. Více o mě najdete na mých webových stránkách.

Odkaz Vizážistka Jitka Novotná6 bodů. Ohodnotit , nebo .

BP Promotion

Kreatívny tím mladých ľudí, ktorý svojim klientom ponúka služby v oblasti marketingu, online marketingu, tvorby obsahu, seo optimalizácie, realizácie online, ale aj offline reklamných kampaní, výrobu reklamných predmetov, grafické služby a realizáciu promo eventov. Prinášame pohľad na marketing budúcnosti.Pripojte sa k nám a získajte úspešnú budúcnosť pre svoje podnikanie.

Odkaz BP Promotion4 bodů. Ohodnotit , nebo .

Srovnání a sjednání půjček online

Nedívejte se jen na úroky. Spočítejte si jednoduše měsíční splátku a vyberte si půjčku, která nejlépe odpovídá Vašim představám a potřebám. Půjčky s nízkým úrokem od 2,99%, levněji než v bance a bez skrytých poplatků.

Odkaz Srovnání a sjednání půjček online3 bodů. Ohodnotit , nebo .

Garantovaný nájem

Chcete-li mít jistotu placení nájmu i v případě, že v bytě není nájemník, nechte to na nás - S námi máte garantovaný nájem i stav Vašeho bytu. Pokud se nájemník opozdí s platbou, pro Vás to nic neznamená, garantujeme Vám placení nájmu.

Odkaz Garantovaný nájem3 bodů. Ohodnotit , nebo .

Hudební produkce

Rockový violoncellista Jan Sklenička se dlouhá léta věnuje nejen skládání originálních aranží známých rockových písní, ale také vlastní tvorbě různých žánrů. Jeho vystoupení může obohatit i Váš koncert či akci. Bližší info na www.sklenickajan.cz

Odkaz Hudební produkce2 bodů. Ohodnotit , nebo .

právní poradenství praha

Astramed Praha spolupracuje s prestižní pražskou notářskou společností, která pro nás zajistí jakékoliv ověření veškerých listin, sepsání notářského zápisu za velice příznivou cenu a dále zde zakoupíme potřebné kolky.

Odkaz právní poradenství praha2 bodů. Ohodnotit , nebo .

provozní řád praha

Astramed Praha zajišťuje kompletní zpracování provozního řádu pro ordinace a nestátní zdravotnické zařízení. Navštívíme lékařskou praxi v Praze a dle zaměření lékařské praxe vypracujeme provozní řád. Provozní řád podáme ke schválení na hygienickou stanici. Po schválení převezmeme dokumentaci od Hygienické stanice.

Odkaz provozní řád praha2 bodů. Ohodnotit , nebo .

personální agentura Praha

Astramed Praha poskytuje kompletní služby v oblasti zdravotnictví. Naše personální agentura v Praze se specializuje na oblast zdravotnictví a farmacie. Naším cílem je budování dlouhodobého vztahu s klienty, proto ke každému přistupujeme individuálně. Pro vyšší management poskytujeme službu Executive Search.

Odkaz personální agentura Praha2 bodů. Ohodnotit , nebo .

vybavení lékařských praxí

Astramed spolupracuje s firmami, které vybavují zdravotnická zařízení. Vypracujeme seznam povinného vybavení pro odbornost. Vybavení lékařské praxe je dáno legislativními požadavky. Již více se nebudete muset zabývat vedlejšími aspekty, které zahrunje lekařská praxe. O vybavení lekařské praxe se postaráme v plném rozsahu. S Vámi prokonzultujeme vše, co bude potřeba. Vytvoříme Vám různé nabídky a vy si už jen vyberete jak si přejete vybavit Vaši lékařskou praxi.

Odkaz vybavení lékařských praxí2 bodů. Ohodnotit , nebo .

fotograf architektury

Nabídka fotografování architektury. Profesionální úprava fotografií v několika grafických programech. Dlouholetá praxe od roku 1985. Focení po celé České republice. Možnost individuální domluvy na projektech. Focení osvětlení, interiérů, exteriérů. Tvoření katalogů a letáků.

Odkaz fotograf architektury2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 7 ... 290

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7985