Služby

Odkazy v kategorii Služby jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Služby. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Tvorba loga - Top Logo

Top Logo se specializuje na návrh loga. Firemní logo, logo produktu nebo logo projektu, vždy originálně a nápaditě zpracované. Garantujeme minimálně 10 kvalitních návrhů a neomezený počet revizí.

Odkaz Tvorba loga - Top Logo74 bodů. Ohodnotit , nebo .

Tvorba loga

Tvorba firemního loga od týmu zkušených grafiků. Vaší zakázce se může věnovat až deset grafiků a předložit vám až dvacet různých návrhů loga. Rádi vám také provedeme redesign vašeho stávajícího loga.

Odkaz Tvorba loga64 bodů. Ohodnotit , nebo .

SEO optimalizace

Dovedeme vaše stránky na přední pozice vyhledávačů. Provedeme komplexní analýzu vašeho webu a navrhneme potřebné úpravy. Vybudujeme vám potřebný odkazový profil. Založíme vám stránky na nejdůležitějších sociálních sítích a přivedeme vám na ně fanoušky.

Odkaz SEO optimalizace63 bodů. Ohodnotit , nebo .

Návrh loga

Profesionální grafické návrhy loga. Mnoho spokojených zákazníků je naší nejlepší vizitkou. Podívejte se na naše reference a doporučení zákazníků a uvidíte co od nás můžete očekávat i vy.

Odkaz Návrh loga63 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kontaktní čočky v Olomouci

Profesionálně a bez čekání vám naaplikujeme kontaktní čočky nebo brýle v optice - aplikačním centru kontaktních čoček, nestátním zdravotnickém zařízení v Obchodním domě Koruna, Pekařská 1, Olomouc. Navíc nabízíme výhodné slevy a bonusy.

Odkaz Kontaktní čočky v Olomouci42 bodů. Ohodnotit , nebo .

Šetřicestu.cz - Otevírací doba podniků a míst

Šetřicestu.cz je katalog veřejně přístupných podniků a míst sídlících na území České republiky s jejich aktuální otevírací dobou. Místa mohou přidávat jak jejich majitelé, tak návštěvníci.

Odkaz Šetřicestu.cz - Otevírací doba podniků a míst18 bodů. Ohodnotit , nebo .

ALFAKLIMA Brno - klimatizace, chlazení

Naším oborem jsou klimatizace, vzduchotechnika, chlazení a tepelná čerpadla. Vše dodáváme, montujeme a poskytujeme i servis. Kvalifikovaný, pravidelně proškolovaný personál, je zárukou poskytování vysoce kvalitních služeb. Zajišťujeme kompletní instalace nejen po Brně, ale i po celé Moravě a v případě větších zakázek po celé ČR. Naši klienti jsou jak domácnosti, tak i firmy a státní instituce. K zakázkám přistupujeme individuálně, ovšem se stejnou měrou nasazení.

Odkaz ALFAKLIMA Brno - klimatizace, chlazení16 bodů. Ohodnotit , nebo .

Marketing - nabídka služeb

Marketing je proces zaměřený na uspokojení potřeb zákazníka, za pomoci různých nástrojů a postupů. Nabízíme definování a zavedení marketingových nástrojů a postupů, nutných pro Vaše podnikání, nebo optimalizaci, úpravu či rozšíření Vašich stávajících marketingových postupů, komplexní řešení marketingových kampaní a procesů. Doporučujeme našich zákazníkům, alespoň částečné využívání internetu /online marketing/, bez kterého nelze v současné době reálně podnikat a udržet se dlouhodobě na trhu, ale zajišťujeme i marketingové služby bez internetu.

Odkaz Marketing - nabídka služeb16 bodů. Ohodnotit , nebo .

Rekvalifikacni-kurzy.info

Na stránkách najdete aktuální rekvalifikační kurzy s možností úhrady přes ÚP, školení a nebo semináře z různých oborů a po celé ČR. Např. rekvalifikační manažerské kurzy, oceňování nemovitostí nebo akreditované kurzy pro úředníky obcí, dále kurzy CNC a nebo kurzy pro sportovní instruktory, atd...

Odkaz Rekvalifikacni-kurzy.info16 bodů. Ohodnotit , nebo .

Obchodní poradenství - realizace - školení

áš cíl pro Vaše podnikání - EFEKTIVITA ÚSPĚCH PROSPERITA. Provádíme takové kroky a činnosti směřující ke změně zvyků a stereotypů v pracovních postupech nebo procesech, v jednání a myšlení pracovníků. Všechny návrhy a změny sledují zlepšení chodu Vašeho podnikání, úspory peněz, zvýšení efektivnosti, prosperity a podílu na trhu. Setkali jsme se u ostatních s chybami při podnikání. Neudělejte je i Vy, ale poučte se z nich s námi !

Odkaz Obchodní poradenství - realizace - školení16 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 ... 290

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7985