Cestování

Odkazy v kategorii Cestování jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Cestování. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Dovolená LÉTO 2015

Cestovní agentura Kiora nabízí nejširší nabídku zájezdů na LÉTO 2015 od ověřených cestovních kanceláří. Nakupujte u nás a zajistěte si zajímavé odměny. Využijte first minute slev a nebo slevy typu last minute a ušetřete až tisíce korun.

Odkaz Dovolená LÉTO 20151 bodů. Ohodnotit , nebo .

Mačkáš vínne pivnice

Čarovné vínne pivnice zo 17.storočia ručne tesané do tufovej skaly, sú vsadené do krásneho prostredia vsadeného do prírodnej scenérie skál a divokej prírody. Vínne pivnice majú svoju históriu od roku 1673.

Odkaz Mačkáš vínne pivnice1 bodů. Ohodnotit , nebo .

cestujte za hranici času - Kapucínská hrobka v Brně

Vydejte se na zajímavou a zábavnou cestu do Brna k památné hrobce, která napříč dějinami vypráví o přátelství mezi komunitou bratří kapucínského řádu a lidmi, kteří s nimi zůstali i ve smrti. Jako poutní místo funguje již víc jak 90 let a uchvátí vás svou atmosférou.

Odkaz cestujte za hranici času - Kapucínská hrobka v Brně 1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Scootergang - WhiteAngels

Největší portál o výletech na skútrech.Největší videoweb o cestovaní,výletech a pohodě.Pojdte se k nám přidat a jezdit s námi.Jezdíme i v zimních měsících,pokud jsou suché silnice

Odkaz Scootergang - WhiteAngels1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Špici - v kraji Vysočina na Českomoravs

Rodinná chalupa se nachází na okraji obce v kraji Vysočina na Českomoravské vrchovině na rozhraní CHKO Žďárských vrchů a Železných hor. Chalupa nabízí pronájem ve stylově zařízených částech chalupy.

Odkaz Špici - v kraji Vysočina na Českomoravs1 bodů. Ohodnotit , nebo .

České taxi

Jednoduché vyhledávání taxislužeb v celé České republice. Hledáte taxi ve vašem okolí? Nahlédnite do databázy Českých taxislužeb, která poskytuje jednoduché vyhledávání taxíku v celé České republice. Na stránce si jednoduše a rychle najdete taxi ve vašem okolí, stačí si vybrat kraj a okres ve kterém hledáte taxislužbu a máte to. Na stránce najdete i odkaz, který vás přesměruje na další stránku pro mobilní aplikaci České taxi, přes kterou se dostanete ke stahování této aplikace, kde si můžete také vyhledat taxislužby.

Odkaz České taxi1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vyhledávač levných letenek po Evropě

Hlídáme za vás letenky po celé Evropě. Akční letenky každý den. Ušetříme vám desítky hodin strávených u počítače. V létě do Řecka nebo v zimě do Apl? S naším vyhledávačem žádný problém.

Odkaz Vyhledávač levných letenek po Evropě1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Túra podél kanálu Levada del Norte na Madeiře

Pomocí zavodňovacích kanálů neboli „levád“ můžeme poznávat krásy přírody pouze na Madeiře. Jedním z nejkrásnějších, ale také nejdelších „kanálů“ je Levada del Norte. Na Madeiře si můžeme dokonce koupit speciálního „kanálového“ průvodce, který ty nejvýznamnější z nich detailně popisuje. Mezi nejkrásnější pak patří „vodopádová Levada de 25 Fontes, tropicky působící levády Furado a Portela či městská leváda Dos Piornais.

Odkaz Túra podél kanálu Levada del Norte na Madeiře1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Penzion Zámeček Milada

Rekreační středisko Šumava, Český les, Domažlice – něco málo o našem penzionu Rekreační středisko leží na velice krásném a klidném místě na CHODSKU v obci ČESKÁ KUBICE vzdálený 15 km od Domažlic. Je zde zdravý a čistý vzduch /vzdušné a sluneční lázně/, je vhodný pro alergiky a astmatiky. Můžete si vybrat z celé řady možností rekreace. Například relaxace, turistika, cyklostezky, sportovní dovolená, zimní dovolená, milenecký azyl, romantický pobyt. V naší nabídce najdete ubytování v pensionu, mobilheimech, i stanech na našem pozemku.

Odkaz Penzion Zámeček Milada1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v klidné části města, nedaleko centra a je vhodný pro pracovní cesty, rodinnou dovolenou a pro všechny kdo hledají mezi penziony ve městě a v okolí kvalitní ubytování. Kromě levného ubytování ve městě České Budějovice Vám penzion poskytne restauraci a uzavíratelné parkoviště uvnitř objektu, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Ubytování České Budějovice penzion Minor má více než dvacetiletou tradici a patří mezi levné a vyhledávané penziony. Všechny pokoje penzionu Minor České Budějovice jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem, v celém objektu je zdarma rychlé internetové Wi-Fi připojení. V restauraci České Budějovice penzion Minor jsou podávány chutné snídaně, večeři si hosté mohou vybrat dle bohaté nabídky jídelního lístku, ubytování patří mezi oblíbené hotely a penziony.

Odkaz Penzion Minor ubytování České Budějovice1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 54

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7475