Cestování

Odkazy v kategorii Cestování jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Cestování. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Cestovatelské zápisky, rady, fotky

Zápisky z mnoha cest po Asii, Evropě a Africe. Spousta originálních a úchvatných fotek ze zemí jako Laos, Etiopie nebo Kyrgyzstán. Praktické rady pro cestovatele, fanoušky cestování i lidi, co se chtějí podívat jak to vypadá jinde. Zajímavá místa například z Filipín, Jordánska nebo Ománu. Najdete tu celkem 20 zemí světa.

Odkaz Cestovatelské zápisky, rady, fotky5 bodů. Ohodnotit , nebo .

Zápisky ze života a práce v Kataru

Osud nás na nějaký čas zavál do Kataru. Naše postřehy, radosti i starosti ze života na arabském poloostrově. Žijeme v hlavním městě Dauhá. Snažíme se pro vás najít všechno praktické a zajímavé, co se tady v té díře v písku najít dá.

Odkaz Zápisky ze života a práce v Kataru5 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dovolená Kapverdy Last minute

Využijte skvělou nabídku strávit Silvestra v teple s All inclusive za skvělou cenu. Osobně i mnoha klienty prověřený hotel na Kapverdách, krásná pláž a překrásné moře. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Odkaz Dovolená Kapverdy Last minute 4 bodů. Ohodnotit , nebo .

Programátor www aplikací

Vzdělávejte se v dlouhodobě nejžádanější profesi na trhu práce - IT programátor. Cílem kurzu Programátor www aplikací je znalost tvorby dynamických www stránek za použití programovacího jazyka PHP, databáze MySQL a programovacího jazyka JavaScript. Během kurzu se účastník naučí vytvořit např. www aplikaci pro chatování, nebo jak naprogramovat vlastní webovou stránku včetně administrační části, aniž by musel použít cizí redakční systém (WordPress, Jooomla, Drupal apod…).

Odkaz Programátor www aplikací2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Čtyři pé - cestování

Webová stránka o cestování, na které najdete recenze turistických cílů, restaurací, hotelů, penzionů apod. z České republiky, Francie, Chorvatska, Černé Hory atpod. Vše psáno na základě vlastní zkušenosti.

Odkaz Čtyři pé - cestování2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Thajsko Online - Dovolená až o 30% levněji

Thajsko online průvodce a zájezdy na míru. Rezervace hotelů a vnitrostátní dopravy v Thajsku. Zajištění letenek, transferů, výletů po Thajsku, atrakce. Rady na cestu a pomoc v případě nouze.Informace o Thajsku. Nabídka exotických ostrovů v Thajsku.

Odkaz Thajsko Online - Dovolená až o 30% levněji2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Penzion Ubytování České Budějovice

Penzion Ubytování České Budějovice, vhodný pro služební cesty, turistiku a rodinnou dovolenou, výhodná dopravní dostupnost s možností parkování na uzavíratelném parkovišti, penzion se nachází nedaleko centra v klidné a tiché části města poblíž pivovaru Budějovický Budvar a firmy Robert Bosch.

Odkaz Penzion Ubytování České Budějovice2 bodů. Ohodnotit , nebo .

CK SLAN tour

CK SLAN tour nabízí Poznávací zájezdy do Francie, Anglie, Německa, Itálie, Ruska..., Lyžování ve Francii a Itálii, dovolená u moře v Chorvatsku, Itálii a Španělsku, zájezdy na Premier League, NHL, Olympijské hry, ubytování v Lázních, v České Republice na Slovensku a v Maďarsku, exotick ou dovolenou V mexiku, SAE či na Bali atd.

Odkaz CK SLAN tour2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Autem na výlet i dovolenou

Na našem webu najdete tipy na výlety, které jsme absolvovali, kde se ubytovat v Čechách na Šumavě i třeba v Krkonoších, pro děti ty nejlepší zábavní parky, ale i dovolené třeba ve Francii, Anglii nebo Řecku.

Odkaz Autem na výlet i dovolenou2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Welness pobyty

Podívejte se na můj blog na recenze wellness pobytů zakoupených přes slevomaty ( slevové portály ). Některé byly pohádkové, některé zase noční můrou. Pravidelně se snažím přidávat recenzi na každý wellness pobytu v hotelu, na kterém jsme byli.

Odkaz Welness pobyty1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 ... 54

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7475