Cestování

Odkazy v kategorii Cestování jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Cestování. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Řecko24.cz

Web zaměřený (jak již název napovídá) na oblíbenou turistickou destinaci Řecko. Informace o jednotlivých letoviscích, doporučení na dovolenou, tipy na výlety a ještě mnohem více najdete na webu Řecko24.cz.

Odkaz Řecko24.cz5038 bodů. Ohodnotit , nebo .

Letíme k moři

Praktické informace pro turisty o cestování k moři do zemí blízkých i vzdálených. Blog se zabývá praktickými radami před dovolenou. Na co se připravit, co stojí za vidění, co navštívit a čemu se naopak vyhnout.

Odkaz Letíme k moři3077 bodů. Ohodnotit , nebo .

tezis.cz - dovolená a cestování

Web tezis.cz je místem, kde lze najít nejrůznější informace a tipy před cestou na dovolenou či jen na prodloužený víkend do zahraničí. Popisy letovisek, informace o možnostech koupání či souhrn příležitostí pro výlety.

Odkaz tezis.cz - dovolená a cestování3056 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dovolená Řecko

Pevninské Řecko a samozřejmě též desítky jeho ostrovů dlouhodobě patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím v Evropě. V průběhu hlavní turistické sezóny, jež tady trvá od června do září, směřují do řeckých letovisek stovky tisíc turistů z celého světa. A co že činí Řecko tak populárním? Řadí se totiž k jedněm z mála destinací, kde se jedinečně snoubí dávné báje, bohatá historie a krásná letoviska na pobřeží průzračně čistého moře.

Odkaz Dovolená Řecko3038 bodů. Ohodnotit , nebo .

Turecko a dovolená

Turecko je přímořským státem na pomezí Evropy a Asie. Dříve se mu často přezdívalo Brána Orientu. Turecké pobřeží je omýváno čtyřmi moři. Ze severu je to moře Černé, na západě moře Egejské a na jihu Středozemní moře. Čtvrtým mořem je pak vodní plocha mezi úžinami Bospor a Dardanely, která se nazývá Marmarské moře.

Odkaz Turecko a dovolená2569 bodů. Ohodnotit , nebo .

Řecko Online

Uvažujete o letní dovolené u moře v Řecku? Stále se ale nedokážete rozhodnou, do kterého z jeho stovek prázdninových středisek se vypravit? K nejoblíbenějším letoviskům v Řecku patří ostrovy Kréta, Kos a Rhodos v Egejském moři a pak také Zakynthos a Korfu v moři Jónském. Turisté si Řecko zamilovali hlavně pro jeho bohatou kulturu, pestrou historii a v neposlední řadě i nádhernou přírodu.

Odkaz Řecko Online2549 bodů. Ohodnotit , nebo .

Na cestách s kontaktními čočkami

Jaké kontaktní čočky na cesty nebo na dovolenou? Určitě takové, o které se cestou nemusíte starat a můžete je mít v očích delší dobu, tedy i přes noc. Nejvhodnější jsou silikonhydrogelové kontaktní čočky s vysokou propustností pro kyslík typu den a noc, tedy kontaktní čočky s prodlouženým nebo kontinuálním nošením, například Air Optix Night & Day Aqua (6 čoček). Online v e-shopu je koupíte levněji. Pozor ale na dodržování pravidel při jejich nošení.

Odkaz Na cestách s kontaktními čočkami52 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vše o Izraeli

Stránka o Izraeli. Každý sem může po registraci přidávat své články. Články jsou přehledně rozřazeny do několika kategorií. Články bude možno komentovat, hodnotit, nebo o nich diskutovat na fóru.

Odkaz Vše o Izraeli16 bodů. Ohodnotit , nebo .

Svatební veletrh hotelu Galatea

Každoročně prezentujeme svatební areál GALATEA jako ideální místo pro váš svatební den. Během jednoho odpoledne s bohatým programem vám představíme nejen areál GALATEA, ale i spolehlivé partnery, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Naše zkušenosti a individuální přístup ke každému páru jsou zárukou vaší spokojenosti. Navštivte náš areál a načerpejte inspiraci pro váš svatební den. Svatební den GALATEA slouží k prezentaci areálu GALATEA jako ideálního místa pro vaši svatbu. Cílovými návštěvníky jsou budoucí novomanželé.

Odkaz Svatební veletrh hotelu Galatea13 bodů. Ohodnotit , nebo .

Oasis Atlantico Belorizonte Kapverdy

Pokud zvažujete zakoupení dovolené v Oasis Atlantico Belozironte, bude vám užitečný můj článek, který v recenzi poskytuje mnoho užitečných informací o Oasis Atlantico Belirizonte na Kapverdách. Na webu najdete také další články týkající se Kapverd, které jsou sepsány na základě několika návštěv ostrovů během let 2014-2016.

Odkaz Oasis Atlantico Belorizonte Kapverdy10 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 ... 54

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7475