Cestování

Odkazy v kategorii Cestování jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Cestování. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Hotel Rott

Hotel Rott je umístěn v samém srdci Prahy, doslova pár kroků od Staroměstského náměstí. Všechny důležité pamětihodnosti jsou v pěší vzdálenosti od hotelu: Václavské náměstí, Karlův most,Židovské město, Pražský hrad s přilehlými zahradami a paláci Malé strany.Poloha hotel je výhodná také k nákupům: V okolí je mnoho možností nákupů ať už v malých obchodech či ve velkých nákupních centrech...

Odkaz Hotel Rott1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Poznávací zájezdy Francie

Poznávací zájezdy do Francie s nabídkou online. Poznejte romantické město Paříž a další historická místa Francie, vinice i galerie. Poznávací zájezdy pro všechny milovníky této destinace.

Odkaz Poznávací zájezdy Francie1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kurzy, cestování a potápění v Thajsku,Egyptě

Česká potápěčská základna v Thajsku a Egyptě. Zajišťujeme kurzy potápění a potápění v Thajsku, Egyptě, Mexiku, na Bali a v mnoha jiných destinacích. Potápění na světoznámých lokalitách a safari na lodích v Thajsku a Egyptě. Jsme nejbližší základna v Thajsku k lokalitám Shark point, Anemone reef a King Cruiser wreck. Potápění v andamanském moři a na similanech.

Odkaz Kurzy, cestování a potápění v Thajsku,Egyptě1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Levné víkendové pobyty

Objevte zajímavá místa, nebo procestujte Evropu za pár dní. Víkendové pobyty jsou pravým zážitkem kdy získáte za málo peněz hodně muziky. Vyberte si podle vašeho zájmu ten pravý víkendový pobyt pro vás.

Odkaz Levné víkendové pobyty1 bodů. Ohodnotit , nebo .

dovolená2014.cz

Levná dovolená v Česku. Cestujte po Čechách letos o dovolené bez starostí. Poznávejte krásná místa u nás o dovolené i o víkendech. Typy na dovolenou i výlety o víkendu. Návrh tras se zastávkami na zajímavých místech Česka. Odkazy na související www stránky. Podrobný rozpis podle krajů, odkazy na ubytování, odkazy na turistické trasy. Letos si naplánujte dovolenou v Česku bez starostí, levně. Dovolená v pohodě podle našich stránek. Podrobný rozpis pro Východní Čechy, Západní Čechy, Jižní Čechy, Středočeský kraj. Nejhezčí místa doma navštivte letos o dovolené. Nechte se inspirovat na turistické trasy, ubytování, hrady, zámky, muzea, restaurace, festivaly i koupaliště.

Odkaz dovolená2014.cz1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ubytování Restaurace - Hotel Malina

Nabízíme ubytování a rozvoz jídel . Součástí hotelu je restaurace a venkovní posezení u vše u cyklostezky Baťův kanál. Pořádáme firemní akce, soukromé akce, svatby, pronájem prostor atd.

Odkaz Ubytování Restaurace - Hotel Malina1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Hotel Bílý Koníček Třeboň

Renesanční Hotel Bílý koníček byl postaven roku 1544 v srdci Třeboně. Přijďte ochutnat speciality české kuchyně! Nabízíme také 48 lůžek k pronájmu! Stravte příjemné dny odpočinku, výletů za památkami, k rybníkům i po naučných stezkách.

Odkaz Hotel Bílý Koníček Třeboň1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Golfový bedekr

Hraje rádi golf, chcete se zdokonalit ve hře a poznat nová golfová hřiště a resorty v ČR? Na našem webu najdete tipy na golfové výlety, kontakty na nej resorty v Čechách i na Moravě i možnost zarerervovat si trenéra nebo teetime.

Odkaz Golfový bedekr1 bodů. Ohodnotit , nebo .

CA Dalmacijatour - Chorvatsko na dosah

Naše cestovní agentura Dalmacijatour od roku 1999 nabízí ubytování v apartmánech, bungalovech, mobilních domech, hotelech a majácích po celém Chorvatsku. Zajištění jednotlivých služeb jako jsou přenocování pi cestě k moři a jednodenní koupání ( odjezd v pátek, návrat v nedělí ). Prospekty okolí a automapu Chorvatska zašleme zdarma.

Odkaz CA Dalmacijatour - Chorvatsko na dosah1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kemp Stebnice u Jesenice - Cheb

Kemp Stebnice u Jesenice - Cheb se nachází v těsné blízkosti přehrady Jesenice a je vhodným místem pro rodinnou rekreaci, výlety, cykloturistiku, vodní sporty, rybaření, nebo jen k odpočinku. V kempu jsou k dispozici tří a čtyřlůžkové chatky s možností přistýlky. Příjemné posezení přímo u chatek, u ohniště, popřípadě v restauraci s venkovním občerstvením. Plocha pro stany a karavany s elektrickou přípojkou. Výhodou je parkování přímo u chatky, stanu, či karavanu. Okolí kempu je protkáno cyklistickými stezkami a přímo z kempu se lze napojit na některou z nich.

Odkaz Kemp Stebnice u Jesenice - Cheb1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 54

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7475