Cestování

Odkazy v kategorii Cestování jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Cestování. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Telefonická infolinka jízdních řádů

Dopravní informace o odjezdech, příjezdech, trasách autobusů a vlaků. Potřebujete se někam dopravit a nevíte jaký spoj by byl nejlepší? Řekněte nám místo a čas a my Vám vyhledáme odpovídající dopravní spojení.

Odkaz Telefonická infolinka jízdních řádů1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Itálie lyžování, Itálie

Itálie, lyžování v Itálii nabízí široký výběr středisek - Marmolada s nejdelší sjezdovkou v Evropě, Lombardie s přírodními krásami, Tyrolsko s výbornou kuchyní a slunečnými dny či Trentino se známým jezerem Lago di Garda. Lyžování v Itálii nemá chybu.

Odkaz Itálie lyžování, Itálie1 bodů. Ohodnotit , nebo .

ubytování Slovensko

Pěkná dovolená v Závažné Porubě. Vyskoušejte dva samostatné apartmány v domku. Každý apartmán má dvě ložnice. Vybavěny jsou koupelnou a sociálním zařízením, dvoupostelí. K obývacímu pokoji patří televizní přijímač, krb, nová sedačka. Za domem je záhradní posezení. Parkování aut podél domu.

Odkaz ubytování Slovensko1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Turecko dovolená, Turecko

Portál Turecko dovolená nabízí zájezdy do letovisek Bodrum, Fethiye, Marmaris, Alanya, Antalya, Belek, Kemer, Side a dalších destinací. Dovolená v Turecku s možností rezervace z pestré nabídky termínů a hotelů online.

Odkaz Turecko dovolená, Turecko1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vídeň - relax & sport

Nechte se na dovolené ve Vídni zlákat novými trendy hospůdkami, vinnými sklípky nebo vídeňskou čtvrtí zvanou Bermůdský trojúhelník s jedním barem vedle druhého. Křehké řízky a veltlínské zelené je tím pravým relaxem. Tipy, kde si zasportovat a mnoho dalšího.

Odkaz Vídeň - relax & sport1 bodů. Ohodnotit , nebo .

levné letenky

Nejlevnější letenky do všech Evropských i mimo Evropských destinací. Evropa levně. Pravidelné spoje. Nejlepší letecké společnosti. Nízkonákladové lety. Mimo Evropské lety s nejlepšímí leteckými společnostmi. Emiraty, American Aerlines... Odlet každý den.

Odkaz levné letenky1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Levná dovolená Řecko

Řecko patří mezi neatraktivnější a nejnavštěvovanější země v Evropě. Nejoblíbenější přímořská letoviska leží na ostrovech Kréta, Korfu, Kos, Lefkáda, Lesbos, Samos, Rhodos a Zakynthos. Řecko je ideální pro milovníky historie, a zvláště té starověké, je vhodným místem pro Vaši dovolenou.

Odkaz Levná dovolená Řecko1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Doprava ve Vídni

Plánujete návštěvu Vídně a zajímá vás, jak se kam dostat hromadnou dopravou? A kde levně zaparkovat auto? Jak se dostat z letiště co centra nebo naopak? Vše o dopravě ve Vídni - informace o letišti, hromadné dopravě, taxi, parkování, příměstských spojeních a dalším.

Odkaz Doprava ve Vídni1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Bali informace

Informace o Bali - naleznete zde informace o počasí a zajímavostech na Bali s tipy pro výlety a dovolenou na Bali. Ostrov Bali je exotická destinace, která stojí za návštěvu, díky přírodě, kultuře a místním lidem.

Odkaz Bali informace1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Stylové ubytování Třeboň Vila Jasmína -

Toužíte po odpočinku v milém prostředí? Najdete jej v penzionu Vila Jasmína v Třeboni! Objevte naše stylové ubytování v originálních apartmánech. Jen 5 minut od centra, zahrada s hřištěm a mnoho služeb zdarma! Děti vítány!

Odkaz Stylové ubytování Třeboň Vila Jasmína -1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 7 ... 54

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7475