Nejnovější odkazy

Zde se zobrazuje 10 nejnovějších odkazů v našem katalogu. Může tu být i váš web a to navíc zcela zdarma!
Stačí přidat odkaz, což je práce na pár sekund a link na váš web se ihned zobrazí.

Náhradní plnění jako podpora OZP

Náhradní plnění je nejefektivnější způsob podpory osob se zdravotním postižením. Odběrem zboží tak nepřímo zaměstnáváte zdravotně postižené. Na celém průběhu objednávky se přímo podílí zdravotně postižení. Náhradní plnění jako podpora OZP se nachází v kategorii Instituce.

Odkaz Náhradní plnění jako podpora OZP3 bodů. Ohodnotit , nebo .

MobileGear.cz - Použité mobilní telefony nejvyšší kvality!

MobileGear.cz je eshop s použitými a zánovními telefony značky Apple. Prodáváme pouze plně funkční otestovené telefony se zárukou a možností vrácení do 14 dní. Osobní prodej a vyzkoušení je možný v Brně. MobileGear.cz - Použité mobilní telefony nejvyšší kvality! se nachází v kategorii E-shopy.

Odkaz MobileGear.cz - Použité mobilní telefony nejvyšší kvality!0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Tesco chce vytvořit novou značku produktů

Nakupujete v Tescu? Tak vás možná potěší, že Tesco plánuje spuštění nové samostatné diskontní značky, která by se cenově přibližovala například cenám v Lidlu nebo v zahraničním Aldi. Přečtěte si více o novém projektu. Tesco chce vytvořit novou značku produktů se nachází v kategorii Zpravodajství.

Odkaz Tesco chce vytvořit novou značku produktů0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dovolená: mohou si ji Češi dovolit?

Nezaměstnanost je rekordně nízká a lidí žijících na hranici chudoby ubývá. Přesto si ale týdenní dovolenou nebo nečekané výdaje přesahující 10 000 korun nemůže dovolit téměř čtvrtina české populace. Dovolená: mohou si ji Češi dovolit? se nachází v kategorii Cestování.

Odkaz Dovolená: mohou si ji Češi dovolit?0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Péče o seniory – Jaké máte možnosti?

Řada mladých rodin musí řešit otázku, jak nejlépe zabezpečit a pečovat o své staré rodiče. S přibývajícím věkem se člověk stává méně samostatným a potřebuje více než kdy jindy péči druhých. Existuje naštěstí řada institucí, kde vám s péčí o blízké pomohou. Péče o seniory – Jaké máte možnosti? se nachází v kategorii Ostatní.

Odkaz Péče o seniory – Jaké máte možnosti?0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Krach cestovní kanceláře – Získáte své peníze zpět?

Chystáte se na dovolenou a máte strach, co bude s vašimi penězi, jestliže cestovní kancelář zkrachuje? Stát se může vše, a proto je dobré počítat s každou možností a vědět, co vás případně čeká. Krach cestovní kanceláře – Získáte své peníze zpět? se nachází v kategorii Ostatní.

Odkaz Krach cestovní kanceláře – Získáte své peníze zpět?0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Smlouva po telefonu – Dávejte si pozor!

Myslíte si, že uzavřít smlouvu po telefonu není možné? Bohužel to tak není, proto si dávejte dobrý pozor. Mnohdy stačí pouhé slovo “ano” a můžete se dostat do nepříjemné situace. Jak je to možné? Smlouva po telefonu – Dávejte si pozor! se nachází v kategorii Ostatní.

Odkaz Smlouva po telefonu – Dávejte si pozor!0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Prodej erotických pomůcek - sexshop

Provozujeme eshop s erotickými pomůckami a zbožím se sexuální tématikou. Zpestřete si Váš sexuální život nákupem vhodné erotické pomůcky, objevujte nové a příjemné věci o kterých jste doposud pouze snili! Prodej erotických pomůcek - sexshop se nachází v kategorii Erotika.

Odkaz Prodej erotických pomůcek - sexshop0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Generace Y: Firmy se s ní musí naučit pracovat

Generace y a generace z. To jsou skupiny mladých lidí, kteří se pomalu ale jistě stávají další a velmi důležitou skupinou produktivního věku. Mnoho firem si s nimi ovšem neví rady. Jak mladou generaci zaujmout a udržet v práci? Generace Y: Firmy se s ní musí naučit pracovat se nachází v kategorii Ostatní.

Odkaz Generace Y: Firmy se s ní musí naučit pracovat0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vizážistka Jitka Novotná

Profesionální vizážistka Jitka Novotná se spousty let zkušeností, mj. i z Paříže a New Yorku. Mojí hlavní doménou je svatební líčení a účesy, ale i líčení a účesy na jiné společenské příležitosti, jako jsou plesy, maturity, vánoční večírky apod. Mimo to líčím i na portréty - osobní, rodinné či firemní. Více o mě najdete na mých webových stránkách. Vizážistka Jitka Novotná se nachází v kategorii Služby.

Odkaz Vizážistka Jitka Novotná5 bodů. Ohodnotit , nebo .

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6557