Cestování

Odkazy v kategorii Cestování jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Cestování. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Ubytování v hotelu - Jeseníky

Nabízíme ubytování v hotelových pokojích pro 2 osoby s možností jedné přistýlky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV. Několik pokojů i kuchyňský kout. Pokoje jsou nekuřácké.

Odkaz Ubytování v hotelu - Jeseníky1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Hotel Minor České Budějovice

Hotel Minor České Budějovice nabízí vhodné ubytování pro služební cesty, turistiku a také pro rodinnou dovolenou, neboť v okolí města České Budějovice se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek, které je možno v rámci volného času navštívit. Hotel Minor České Budějovice Vám kromě ubytování s potěšením zajistí splnění Vašich přání v zájmové kulturní či sportovní oblasti a tím přispěje k Vašemu pohodlnému ubytování ve městě České Budějovice a příjemnému prožití Vašeho volného času.

Odkaz Hotel Minor České Budějovice1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vietnam dovolená

Naplánujte si exotickou dovolenou ve Vietnamu se specialisty na Vietnam. Poznejte krásy Vietnamu, seznamte se s přátelskými obyvateli a relaxujte na písečných plážích Vietnamu, které ještě nejsou zatížené davy turistů.

Odkaz Vietnam dovolená1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ubytování v rodinném penzionu - Jeseníky

Areál Skiland v Jeseníkách nabízí ubytování v rodinném penzionu. Ubytování ve dvou pokojích spojených chodbou. Sociální zařízení společné pro oba pokoje. Buňka ubytuje až 8 osob. Poskytujeme ubytování se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí. Areál přizpůsoben dětem - hřiště, prolézačky, trampolína, kuželky a travnatá plocha.

Odkaz Ubytování v rodinném penzionu - Jeseníky1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dovolená Kapverdy recenze

Láká vás dovolená na Kapverdách? Kapverdské ostrovy jsou bezpečnou lokalitou s nezapomenutelnými plážemi a tyrkysovým Atlantikem. Nespornou výhodou dovolené na Kapverdách je doba letu, kdy jsou ostrovy vzdáleny jen 6 hodin letu z ČR. Kapverdy lze navštívit celoročně, nejteplejší měsíce jsou od června do října. Přečtěte si recenzi z dovolené na Kapverdách.

Odkaz Dovolená Kapverdy recenze1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Česká republika od A do Z

abecední seznam a všeobecné informace (historie, popis, jak se tam dostanene, fotografie, mapy) o turisticky zajímavých místech v celé České republice, obsahuje informace o hradech, zámcích, tvrzích, horách, přehradách a vodních tocích

Odkaz Česká republika od A do Z1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dovolená, zájezdy, ubytování, rezervace

Dovolená, zájezdy, ubytování, rezervace hotelů. Nabízíme informace o dovolených, zájezdech i ubytováni. Zajišťujeme rezervace hotelů. Praktické rady pro dovolenou v zahraničí. Turistické zpravodajství.

Odkaz Dovolená, zájezdy, ubytování, rezervace1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Restaurace, Penzion Merlin - Frýdlant nad Ostravicí

Ubytování Frýdlant nad Ostravicí, Restaurace a Penzion Merlin Frýdlant nad Ostravicí - Poloha penzionu z něj činí ideální výchozí místo pro návštěvníky Beskyd. Ubytování Frýdlant - Ubytování Frýdlant nad Ostravicí

Odkaz Restaurace, Penzion Merlin - Frýdlant nad Ostravicí1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Plavání Praha Barrandov

V krytém bazénu na Barrandově si užije zábavy celá rodina. V areálu najdete plavecký bazén, dětské brouzdaliště i saunu a páru. Nabízíme i kojenecké plavání pro maminky s dětmi. Děti se vyřádí na klouzačce.

Odkaz Plavání Praha Barrandov1 bodů. Ohodnotit , nebo .

trivago.cz-Největší vyhledávač ubytování

Vyhledávač trivago umožňuje najít hotel kdekoliv na světě během několika kliknutí. Srovnává ceny 600 000 hotelů na více než 100 rezervačních stránkách. Ceny hotelů na trivagu srovnává měsíčně 18 milionů uživatelů internetu, přičemž průměrná úspora činí 35 % z ceny pokoje.

Odkaz trivago.cz-Největší vyhledávač ubytování1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 54

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7475