IT

Odkazy v kategorii IT jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce IT. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Správa sociálních sítí

Nabízíme kompletní správu sociálních sítí a PPC kampaní. Máme více než desetiletou praxi v oblasti reklamy a marketingu. Zabýváme se také brandingem - budováním značky Vaší firmy. První analýzu nabízíme zcela zdarma.

Odkaz Správa sociálních sítí1 bodů. Ohodnotit , nebo .

CRM trendy v nejbližších letech

Zajímá vás, jakým směrem se ubírá vývoj CRM? Hlavním hnacím motorem bude i nadále primárně orientace na zákazníka a udržení stávajících zákazníků. Ovšem i CRM prochází neustálým vývojem a tak se objevuje i několik dalších klíčových aspektů, které nelze přehlížet.

Odkaz CRM trendy v nejbližších letech1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Slevový kód na 50% sleva na EU doménu - EU350EDLRX

Využijte 50% slevu pro získání EU domény u Wedos - největšího poskytovatele hostingu v ČR. Stačí v prvním objednávkovém kódu vložit kód EU350EDLRX a automaticky se Vám cena sníží o 50 %. Platí pouze do 30.06.2019 23:59:59.

Odkaz Slevový kód na 50% sleva na EU doménu - EU350EDLRX1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Tréning pre MLM – MLM Networker | Peter Bagar

Vitajte na našej stránke o Multi level marketingu. Ponúkame Vám 7 dňový MLM Tréning Zadarmo, pomocou ktorého sa môžete stať profesionálom v MLM! MLM Distribútor, mlm systém, mlm provízie, mlm produkty, mlm tréning, mlm výcvik, mlm fórum, mlm blog, network marketing, sieťový marketing.

Odkaz Tréning pre MLM – MLM Networker | Peter Bagar1 bodů. Ohodnotit , nebo .

SEO služby

Sme spoločnosť, ktorá ponúka SEO služby, teda optimalizáciu pre vyhľadávaše pre vaše web stránky. Máme preukázateľné skúsenosti v danom obore. Taktiež ponúkame správu IT, programovacie služby, webhosting ako aj webdizajn.

Odkaz SEO služby1 bodů. Ohodnotit , nebo .

funPC

Project funPC je nová počítačová poradna. Pravidelně zveřejňujeme nové návrhy PC sestav a doporučené herní notebooky a pracovní notebooky. Team moderátorů fóra vám zdarma a ochotně poradí s výběrem počítače, notebooku nebo jiného IT příslušenství a s celkovým návrhem a stavbou počítače. Další informace, týkající se hardwaru, softwaru, periferií, internetu, tuningu a modifikacím je možné probírat přímo na fófu.

Odkaz funPC1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Servis a opravy notebooků Praha

Provádíme levný pozáruční servis notebooků, laptopů a stolních počítačů všech značek, typů a stáří. S nadsázkou se dá říct, že si poradíme s jakýmkoliv počítačem. Naší specializací je servis a opravy všech typů notebooků. Provádíme kompletní servis počítačů, notebooků, serverů a internetu i u zákazníka doma či ve firmě.

Odkaz Servis a opravy notebooků Praha1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Software.cz

Prodej software, antiviry, kancelarske aplikace. Vse na jednom miste, od zakoupeni software po pomoc i instalaci. Vse legalni a prehledne. K zakoupenemu softwaru dostanete certifikat pravosti to je software.cz - specialita na prodej softwaru

Odkaz Software.cz1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Almaweby - pěkné webové stránky a dárek zdarma !

Přemýšlíte nad novým webem a nevíte, na koho se obrátit, abyste se nespálili? Zkuste se spojit s námi. Poslechneme si Vaši představu a navrhneme řešení, které se Vám bude líbit. Zdarma přidáme praktické tipy a rady, aby Váš web byl vidět. Samozřejmě Vás podpoříme i ve vyhledávačích Google a Seznam na předních místech přes PPC reklamu. Tak co? Kontakt https://almaweby.cz/

Odkaz Almaweby - pěkné webové stránky a dárek zdarma !1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Crypto services s.r.o.

MINERY Navrhujeme, kompletujeme, optimalizujeme a spravujeme počítače pro těžbu kryptoměn dle požadavků zákazníka od základních sestav až po tzv. těžební farmy. Návrh: Na základě požadavku navrhneme a zhotovíme rám na kterém budou osazeny komponenty, tak aby byl vzdušný, ale zároveň prostorově úsporný, proto jsou naše základní rámy navrženy, tak aby bylo možno je stavět modulově na sebe. PRONÁJEM VÝKONU Nabízíme pronájem výkonu. Určíte si, kolik výkonu potřebujete pronajmout a jakou měnu chcete těžit, my nastavíme požadovaný výkon, kterým budete těžit na Vaši virtuální peněženku. Měny, které lze nastavit pro těžbu: Ethereum, Ethereum Classic, Decred, Monero, Electroneum, Sumocoin a mnoho dalších. PC SESTAVY Díky dlouholetým zkušenostem v oboru IT navrhujeme, kompletujeme, optimalizujeme a spravujeme všechny možné druhy PC od kancelářských počítačů, herních počítačů až po firemní servery. Nabízíme služby jako je bezpečné přetaktování procesorů a Delid CPU (výměna teplovodivé pasty pod tepelným rozvaděčem procesoru), který je čím dál více žádanou úpravou procesoru. PRODEJ HARDWARU Máme eshop, ve kterém lze nakoupit veškeré komponenty nejen pro mining ale také pro herní sestavy a příslušenství k PC. Pokud máte o hardware za bezkonkurenční ceny zájem již teď, použijte náš kontaktní formulář na konci webu. PODPORA K výše uvedeným službám nabízíme technickou podporu. Záleží na Vás, jaký typ podpory preferujete. Naší snahou je co nejvíce vyhovět požadavkům zákazníka a provést rychle daný úkon, v tomto případě je nejvhodnější vzdálená podpora, ve které se připojíme na daný počítač a provedeme opravu. V případě, že preferujete podporu místní, dostavíme se až k Vám a problém vyřešíme na místě. Působíme po celé České republice. PORADENSTVÍ Provádíme poradenství a školení ohledně kryptoměn. Zajímá Vás, jak funguje celý systém virtuálních měn nebo potřebujete zjistit nějaké informace, jak těžit a uchovávat hodnotu kryptoměn v různých formách peněženek, tak nás neváhejte oslovit. Rádi se podělíme o své poznatky a vědomosti. Eshop na https://eshop.cryptoservices.cz

Odkaz Crypto services s.r.o.1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 7 ... 27

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8231