IT

Odkazy v kategorii IT jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce IT. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Firemný katalóg

Databáza firiem, malých a stredných podnikateľov,kde môžete získat kvalitného dodávateľa,či obchodného partnera, pridávať dopyty a zviditeľniť svoju spoločnosť.Registrácia firemného profilu je bezplatná.Získate ňou zápis v katalógu a prístup k dopytom od zákazníkov hľadajúcich služby,či produkty z oblasti Vášho podnikania.

Odkaz Firemný katalóg3 bodů. Ohodnotit , nebo .

Správa sítě Praha, Outsourcing IT

Outsourcing IT v Praha si je možno představit jako službu, která zajistí plynulý chod informačních technologií v malých až středních firmách, kterým se nevyplatí zaměstnávat vlastního správce či IT oddělení.

Odkaz Správa sítě Praha, Outsourcing IT3 bodů. Ohodnotit , nebo .

PC4ALL

PC4ALL.CZ je web, který jsem vytvořil pro Vás pro všechny, jelikož jste na mé webové stránce a projíždíte internet na počítači, notebooku, tabletu nebo mobilním telefonu. Takže vlastně pro všechny uživatele moderní technologie ale hlavně počítačů. To co Vám chci nabídnout, je informovanost o všem kolem počítačů a jeho příslušenství a mnoho dalších zajímavých článků, TIPŮ a porovnání. Jak pro úplné amatéry, tak zkušené PCčkáře. Pařmeni nezoufejte! Samozřejmě se tu budu věnovat i gamingu a hernímu příslušenství.

Odkaz PC4ALL2 bodů. Ohodnotit , nebo .

analýza dat

Analýza dat, data mining, software IBM SPSS, analytické služby a kurzy od profesionálů z oboru. Naučíme Vás pracovat v špičkovém analytickém nástroji, který využívá mnoho firem. Analyzujte Vaše data ještě dnes u nás!

Odkaz analýza dat2 bodů. Ohodnotit , nebo .

úprava fotek

Tutoriály pro úpravu fotek online a ve photoshop. Návody postupy v češtině pro začátečníky. Na těchto stránkách se snažím jednoduše vysvětlit některé photoshop návody postupy, doufám, že Vám v boji s Photoshopem pomohou.

Odkaz úprava fotek2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Tréning pre MLM – MLM Networker | Peter Bagar

Vitajte na našej stránke o Multi level marketingu. Ponúkame Vám 7 dňový MLM Tréning Zadarmo, pomocou ktorého sa môžete stať profesionálom v MLM! MLM Distribútor, mlm systém, mlm provízie, mlm produkty, mlm tréning, mlm výcvik, mlm fórum, mlm blog, network marketing, sieťový marketing.

Odkaz Tréning pre MLM – MLM Networker | Peter Bagar1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Eshop Cryptoservices s.r.o.

Prodej/ stavba na zakázku minerů (PC serverů) pro těžbu kryptoměn, PC komponentů pro mining i stavbu herních a klasických počítačů. Správa počítačových sítí.

Odkaz Eshop Cryptoservices s.r.o.1 bodů. Ohodnotit , nebo .

SEO služby

Sme spoločnosť, ktorá ponúka SEO služby, teda optimalizáciu pre vyhľadávaše pre vaše web stránky. Máme preukázateľné skúsenosti v danom obore. Taktiež ponúkame správu IT, programovacie služby, webhosting ako aj webdizajn.

Odkaz SEO služby1 bodů. Ohodnotit , nebo .

funPC

Project funPC je nová počítačová poradna. Pravidelně zveřejňujeme nové návrhy PC sestav a doporučené herní notebooky a pracovní notebooky. Team moderátorů fóra vám zdarma a ochotně poradí s výběrem počítače, notebooku nebo jiného IT příslušenství a s celkovým návrhem a stavbou počítače. Další informace, týkající se hardwaru, softwaru, periferií, internetu, tuningu a modifikacím je možné probírat přímo na fófu.

Odkaz funPC1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Správa sociálních sítí

Nabízíme kompletní správu sociálních sítí a PPC kampaní. Máme více než desetiletou praxi v oblasti reklamy a marketingu. Zabýváme se také brandingem - budováním značky Vaší firmy. První analýzu nabízíme zcela zdarma.

Odkaz Správa sociálních sítí1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 ... 27

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8231