IT

Odkazy v kategorii IT jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce IT. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

ITMES: prodej a správa elektrotechniky

Máte zájem o nákup elektroniky v Berouně? Chcete si zboží vybrat jen na Eshopu a pak si jej v Berouně vyzvednout? Navštivte náš eshop elektroniky, který má pobočku v Berouně. Nabízíme Vám vše od domácích spotřebičů, televize, přes mobily a PC. V našem eshopu nabízíme elektroniku potřebnou pro dům a zahradu, péči o zdraví a krásu. Jednoduše vše, na co si vzpomenete. Počítač Vám nejede a nevíte si s tím rady? Máme nejlepší opravna počítačů a notebooků v Berouně. Vaše přístroje opravíme velmi rychle a bez problémů. Náš vyučený personál Vám v Berounském servisu opraví počítač bez jakýchkoliv zbytečných časových prodlev. Vše může být opraveno do pár dnů. A to velmi levně!

Odkaz ITMES: prodej a správa elektrotechniky0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ambulantní program SmartMEDIX

Implementujeme a servisujeme ambulantní program SmartMEDIX, kompletní vybavení ambulancí, elektronický podpis, dodáváme počítačové vybavení, registrujeme portály ZP, provádíme školení, dodáváme přístrojové vybavení.

Odkaz Ambulantní program SmartMEDIX0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Mobilní aplikace pro rodiče s dětmi

Mobilní aplikace EasyKids s interaktivní mapou míst pro rodiny s dětmi v České republice. Více než 7 300 zajímavých míst zaměřených na děti. Pro lepší orientaci jsou jednotlivá místa rozdělena do tématických skupin a každé skupině je přiřazena ikona. Naleznete zde i kulturní akce pro celou rodinu. Aplikace obsahuje i diskusní fórum, kde si můžete naplánovat společné aktivity s dalšími rodiči.

Odkaz Mobilní aplikace pro rodiče s dětmi0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Krmivo pro kočky

Internetový obchod Zoohit.cz nabízí široký výběr krmiva a granulí pro kočky. Najdete v něm více než 30 značek krmiv, takže si jistě každý majitel vybere granule, které přesně odpovídají potřebám jeho kočky.

Odkaz Krmivo pro kočky0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Tvorba webových stránek za nejnižší cenu

Tvorba internetových stránek specializující se na weby pro podnikatele, OSVČ a živnostníky. Vaše internetová prezentace bude optimalizovaná pro počítače, tablety i mobilní telefony. Web poběží na moderním a snadno rozšiřitelném redakčním systému.

Odkaz Tvorba webových stránek za nejnižší cenu0 bodů. Ohodnotit , nebo .

iProfíci

iProfíci.cz přináší na český trh snadnější a přehlednější přístup k outsourcingu. Hlavní funkcí iProfíci.cz je zprostředkování služeb mezi profíky a klienty co nejjednodušším a nejbezpečnějším způsobem.

Odkaz iProfíci0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Obchod na smartphony

Internetový obchod na smartphony a tablety AKAI nabízí nízké ceny, špičkový design, výborné doplňkové služby a moderní technologie jako DUAL SIM jako i hlavní a nejprodávanější produkt AKAI Glory L1 v perleťově-bíle barvě. Navíc na E-shopu najdete další produkty v oblasti elektro,audio,video a příslušenství na AKAI produkty.

Odkaz Obchod na smartphony0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Jedinečná stránka na srovnávání produktů

Test.cz za Vás vyřeší testování a srovnávání produktů různých kategorií. Vyhodnotí poměr cena versus výkon, zhodnotí výhody a nevýhody jednotlivých produktů a dá vám doporučení na nejlepší prodejce ve vašem kraji.

Odkaz Jedinečná stránka na srovnávání produktů0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Compmax.cz

Zajišťujeme prodej a servis výpočetní techniky (počítače, notebooky, monitory, tiskárny...). Servis a opravy PC, počítačů a notebooků v lokalitě Poděbrady, Nymburk a okolí. Dodáváme také ostatní příslušenství (počítačové komponenty, klávesnice, myši, kabely, routery...) a originální i repasovaný spotřební materiál.

Odkaz Compmax.cz0 bodů. Ohodnotit , nebo .

ITjob - nabídky, poptávky v IT oboru

Web určený pro shromažďování nabídek a poptávek zaměstnání v oboru informačních technologií. Stejně jako pro provedení jednorázových zakázek - správa serverů, grafické a DTP práce, programování, SEO marketing, obchodní a marketingové zakázky IT.

Odkaz ITjob - nabídky, poptávky v IT oboru0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 27

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8095