IT

Odkazy v kategorii IT jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce IT. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Mobilní aplikace pro rodiče s dětmi

Mobilní aplikace EasyKids s interaktivní mapou míst pro rodiny s dětmi v České republice. Více než 7 300 zajímavých míst zaměřených na děti. Pro lepší orientaci jsou jednotlivá místa rozdělena do tématických skupin a každé skupině je přiřazena ikona. Naleznete zde i kulturní akce pro celou rodinu. Aplikace obsahuje i diskusní fórum, kde si můžete naplánovat společné aktivity s dalšími rodiči.

Odkaz Mobilní aplikace pro rodiče s dětmi0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Compmax.cz

Zajišťujeme prodej a servis výpočetní techniky (počítače, notebooky, monitory, tiskárny...). Servis a opravy PC, počítačů a notebooků v lokalitě Poděbrady, Nymburk a okolí. Dodáváme také ostatní příslušenství (počítačové komponenty, klávesnice, myši, kabely, routery...) a originální i repasovaný spotřební materiál.

Odkaz Compmax.cz0 bodů. Ohodnotit , nebo .

ITjob - nabídky, poptávky v IT oboru

Web určený pro shromažďování nabídek a poptávek zaměstnání v oboru informačních technologií. Stejně jako pro provedení jednorázových zakázek - správa serverů, grafické a DTP práce, programování, SEO marketing, obchodní a marketingové zakázky IT.

Odkaz ITjob - nabídky, poptávky v IT oboru0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Bitmex recenze

Podrobná recenze kryptoměnové burzy Bitmex na webu Investplus. Informace o obchodovatelných kryptoměnách a možnostech burzy. Zkušenosti s burzou a diskuze obchodníků, kteří platformu využívají pro své crypto obchody.

Odkaz Bitmex recenze0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Web pro maséry

Webová stránka pro maséry s profesionálním rezervačním systémem a eshopem. Všechno, co potřebujete pro Váš profi web. Vaši zákazníci se objednají přes web a Vy se budete moci věnovat masážím.

Odkaz Web pro maséry0 bodů. Ohodnotit , nebo .

ITMES: prodej a správa elektrotechniky

Máte zájem o nákup elektroniky v Berouně? Chcete si zboží vybrat jen na Eshopu a pak si jej v Berouně vyzvednout? Navštivte náš eshop elektroniky, který má pobočku v Berouně. Nabízíme Vám vše od domácích spotřebičů, televize, přes mobily a PC. V našem eshopu nabízíme elektroniku potřebnou pro dům a zahradu, péči o zdraví a krásu. Jednoduše vše, na co si vzpomenete. Počítač Vám nejede a nevíte si s tím rady? Máme nejlepší opravna počítačů a notebooků v Berouně. Vaše přístroje opravíme velmi rychle a bez problémů. Náš vyučený personál Vám v Berounském servisu opraví počítač bez jakýchkoliv zbytečných časových prodlev. Vše může být opraveno do pár dnů. A to velmi levně!

Odkaz ITMES: prodej a správa elektrotechniky0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ambulantní program SmartMEDIX

Implementujeme a servisujeme ambulantní program SmartMEDIX, kompletní vybavení ambulancí, elektronický podpis, dodáváme počítačové vybavení, registrujeme portály ZP, provádíme školení, dodáváme přístrojové vybavení.

Odkaz Ambulantní program SmartMEDIX0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Správa a servis počítačové sítě Praha

Máte firmu a potřebujete se postarat o počítačovou síť? Jste z Prahy, Berouna či z okolí? Naše firma Vám zaručuje správu a servis počítačové sítě pro tyto města. Správu a servis provádí vyučení a zkušení technici. Provádíme správu a servis sítí pro mnoho firem z okolí Prahy a Berouna. Proto neváhejte kontaktovat naší firmu. Vybereme pro Vás toho nejlepšího technika. Správa a servis počítačové sítě je pro nás hračka.

Odkaz Správa a servis počítačové sítě Praha0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Litecoin nákup kartou

Rady a návody kde koupit litecoin na internetu krok za krokem. Naleznete zde recenze webů obchodujících litecoin a návody na kterou vybrat litecoin peněženku. Rady pro začátečníky, kteří si chtějí nakoupit LTC a jiné kryptoměny.

Odkaz Litecoin nákup kartou0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Počítačový servis Beroun

Počítač Vám nejede a nevíte si s tím rady? Máme nejlepší servis počítačů v Berouně. Vaše přístroje opravíme velmi rychle a bez problémů. Náš vyučený personál Vám v Berounském servisu opraví počítač bez jakýchkoliv zbytečných časových prodlev. Vše může být opraveno do pár dnů. A to velmi levně! Nechte si opravit počítač v Berounském servisu. Váš přístroj bude jako nový.

Odkaz Počítačový servis Beroun0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 27

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8231