IT

Odkazy v kategorii IT jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce IT. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Optimalizace pro vyhledávače - SEO

Optimalizace pro vyhledávače někdy také špatně nazývána SEO optimalizace je metoda úpravy webových stránek. Cílem těchto úprav je především získání vyšší pozice ve vyhledávačích, ale také zpřehlednění webu jeho uživatelům.

Odkaz Optimalizace pro vyhledávače - SEO27 bodů. Ohodnotit , nebo .

PPC reklama

PPC reklama je vysoce efektivní online marketingový nástroj, kterým dokážete předběhnout konkurenci. Zajišťujeme marketingové strategie a plánování, nastavení a správu PPC kampaní pro Seznam.cz a Google. Odborná a efektivní správa PPC reklamy = vysoce účinný online marketingový nástroj pro Váš úspěch, efektivitu a prosperitu. Nabízíme školení online marketingu, dlouhodobého marketingu a kurz Úvod do PPC reklamy.

Odkaz PPC reklama24 bodů. Ohodnotit , nebo .

E-mailový marketing | E-mailing

E-mailing je efektivní a rychle rostoucí forma elektronické komunikace. Je to vysoce efektivní nástroj přímého marketingu s nízkými náklady, vysokou flexibilitou, jednoduchou formou testování úspěšnosti, měřitelností a vyhodnocování úspěchu kampaní. Rozesílání newsletterů, nabídek, poděkování za nákup a mnoho dalších. Využijte jeho výhod i Vy !

Odkaz E-mailový marketing | E-mailing22 bodů. Ohodnotit , nebo .

Tvorba webových stránek Praha

Nabízíme komplexní služby v oblasti tvorby webových stránek a online marketingu. Zaměřujeme se na firemní weby pro živnostníky až po střední firmy. Sídlíme v Praze, ale weby tvoříme pro podnikatele po celé České republice.

Odkaz Tvorba webových stránek Praha16 bodů. Ohodnotit , nebo .

SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

SEO - Search Engine Optimization - optimalizace pro vyhledávače. Je to nutný postup pro kvalitní online marketing a zvýšení prosperity a úspěchu webových prezentací. Jsou to postupy, změny a doplnění webových stránek tak, aby byli lépe dohledatelné ve vyhledávačích. Hlavním cílem SEO je dosáhnout co nejlepších výsledků ve vyhledávání na základě klíčových slov ve vyhledávačích (nejčastěji Seznam a Google) - zobrazení odkazu na Vaši webovou prezentaci na prvních místech => nejčastěji zobrazované a viditelné, a tím i nejnavštěvovanější. Díky tomu pak získáváte i cílené návštěvy a více např. objednávek. Provedeme audit Vaší webové prezentace, návrh na změny, které i zrealizujme.

Odkaz SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače16 bodů. Ohodnotit , nebo .

Školení Základy Online marketingu

Máte zájem - chcete - potřebujete : Orientovat se lépe v On-line marketingu ? Prohloubit si vědomosti a získat nové poznatky ? Efektivnější webovou prezentaci ? Informace o možnostech, specifikách a současných trendech ? Zajímá Vás, jak efektivně investovat do reklamy na internetu ? eminář je určen pro majitele, jednatele, marketingové i obchodní manažery a ředitele, OSVČ, řemeslníky i živnostníky, pro provozovatele nebo správce e-shopů. Pro všechny, kteří se zabývají marketingem, obchodní, nebo se chtějí seznámit s on-line marketingem. Ke školení není potřeba žádné předchozí znalosti - školení je určeno jak začátečníkům, tak znalým v oblasti on-line marketingu. Zjistěte si aktuální termíny,bonusy a slevy !

Odkaz Školení Základy Online marketingu9 bodů. Ohodnotit , nebo .

SEO, online marketing, email, video

Správa online marketingu, SEO a obsahu. Zajištění linkbuildingu, video a emailingu. SEO optimalizace v návaznosti na použitelnost webu a jeho obsahu. SEO analýzy webu, web architektura webu. Tvorba videa a video prezentací.

Odkaz SEO, online marketing, email, video7 bodů. Ohodnotit , nebo .

Experienced software engineer & techlead

Experienced software engineer and techlead with more then 10 years of experience. Interested in software architecture, leadership and software project management. Also active fan of imrov theater, amateur photographer, experiential learning instructor, father of 2 and much much more.

Odkaz Experienced software engineer & techlead4 bodů. Ohodnotit , nebo .

Jak správně prezentovat a přednášet

Každý někdy potřebuje správně prezentovat projekt, přednášet, prezentovat diplomovou práci, výzkum nebo důležitou myšlenku. Prezentační dovednosti jsou zkátka ve 21. století naprostou nutností. Inovativní online trénink prezentačních dovedností vám umožní vybrousit skvělou prezentaci kdykoliv a kdekoliv.

Odkaz Jak správně prezentovat a přednášet4 bodů. Ohodnotit , nebo .

Správa sítě Praha, Outsourcing IT

Outsourcing IT v Praha si je možno představit jako službu, která zajistí plynulý chod informačních technologií v malých až středních firmách, kterým se nevyplatí zaměstnávat vlastního správce či IT oddělení.

Odkaz Správa sítě Praha, Outsourcing IT3 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 ... 26

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8075