Cestování

Odkazy v kategorii Cestování jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Cestování. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Hotel Minor České Budějovice

Hotel Minor České Budějovice nabízí vhodné ubytování pro služební cesty, turistiku a také pro rodinnou dovolenou, neboť v okolí města České Budějovice se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek, které je možno v rámci volného času navštívit. Hotel Minor České Budějovice Vám kromě ubytování s potěšením zajistí splnění Vašich přání v zájmové kulturní či sportovní oblasti a tím přispěje k Vašemu pohodlnému ubytování ve městě České Budějovice a příjemnému prožití Vašeho volného času.

Odkaz Hotel Minor České Budějovice1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Penzion Zámeček Milada

Rekreační středisko Šumava, Český les, Domažlice – něco málo o našem penzionu Rekreační středisko leží na velice krásném a klidném místě na CHODSKU v obci ČESKÁ KUBICE vzdálený 15 km od Domažlic. Je zde zdravý a čistý vzduch /vzdušné a sluneční lázně/, je vhodný pro alergiky a astmatiky. Můžete si vybrat z celé řady možností rekreace. Například relaxace, turistika, cyklostezky, sportovní dovolená, zimní dovolená, milenecký azyl, romantický pobyt. V naší nabídce najdete ubytování v pensionu, mobilheimech, i stanech na našem pozemku.

Odkaz Penzion Zámeček Milada1 bodů. Ohodnotit , nebo .

trivago.cz-Největší vyhledávač ubytování

Vyhledávač trivago umožňuje najít hotel kdekoliv na světě během několika kliknutí. Srovnává ceny 600 000 hotelů na více než 100 rezervačních stránkách. Ceny hotelů na trivagu srovnává měsíčně 18 milionů uživatelů internetu, přičemž průměrná úspora činí 35 % z ceny pokoje.

Odkaz trivago.cz-Největší vyhledávač ubytování1 bodů. Ohodnotit , nebo .

cestujte za hranici času - Kapucínská hrobka v Brně

Vydejte se na zajímavou a zábavnou cestu do Brna k památné hrobce, která napříč dějinami vypráví o přátelství mezi komunitou bratří kapucínského řádu a lidmi, kteří s nimi zůstali i ve smrti. Jako poutní místo funguje již víc jak 90 let a uchvátí vás svou atmosférou.

Odkaz cestujte za hranici času - Kapucínská hrobka v Brně 1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ubytování Terchová

Ubytování v malebném městečku Terchová nedaleko Malé Fatry. Moderní, komfortní a příjemné chaty a chalupy k pronajmutí pro širokou rodinu či skupinu přátel. Ideální místo pro pořádání turistických i pěších výletů.

Odkaz Ubytování Terchová1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vietnam dovolená

Naplánujte si exotickou dovolenou ve Vietnamu se specialisty na Vietnam. Poznejte krásy Vietnamu, seznamte se s přátelskými obyvateli a relaxujte na písečných plážích Vietnamu, které ještě nejsou zatížené davy turistů.

Odkaz Vietnam dovolená1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Bali informace

Informace o Bali - naleznete zde informace o počasí a zajímavostech na Bali s tipy pro výlety a dovolenou na Bali. Ostrov Bali je exotická destinace, která stojí za návštěvu, díky přírodě, kultuře a místním lidem.

Odkaz Bali informace1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v klidné části města, nedaleko centra a je vhodný pro pracovní cesty, rodinnou dovolenou a pro všechny kdo hledají mezi penziony ve městě a v okolí kvalitní ubytování. Kromě levného ubytování ve městě České Budějovice Vám penzion poskytne restauraci a uzavíratelné parkoviště uvnitř objektu, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Ubytování České Budějovice penzion Minor má více než dvacetiletou tradici a patří mezi levné a vyhledávané penziony. Všechny pokoje penzionu Minor České Budějovice jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem, v celém objektu je zdarma rychlé internetové Wi-Fi připojení. V restauraci České Budějovice penzion Minor jsou podávány chutné snídaně, večeři si hosté mohou vybrat dle bohaté nabídky jídelního lístku, ubytování patří mezi oblíbené hotely a penziony.

Odkaz Penzion Minor ubytování České Budějovice1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Zimní dovolená v Rakousku - lyžování

Tipy na nezapomenutelnou zimní dovolenou v Rakousku. Informace o lyžařských střediscích, skipasech, ubytování, počasí, sněhové zpravodajství a mnoho dalšího. Více než 300 středisek s celkem 20.000 km sjezdovek čeká právě na Vás!

Odkaz Zimní dovolená v Rakousku - lyžování1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dovolená LÉTO 2015

Cestovní agentura Kiora nabízí nejširší nabídku zájezdů na LÉTO 2015 od ověřených cestovních kanceláří. Nakupujte u nás a zajistěte si zajímavé odměny. Využijte first minute slev a nebo slevy typu last minute a ušetřete až tisíce korun.

Odkaz Dovolená LÉTO 20151 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 58

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7621