Cestování

Odkazy v kategorii Cestování jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Cestování. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Ubytování Terchová

Ubytování v malebném městečku Terchová nedaleko Malé Fatry. Moderní, komfortní a příjemné chaty a chalupy k pronajmutí pro širokou rodinu či skupinu přátel. Ideální místo pro pořádání turistických i pěších výletů.

Odkaz Ubytování Terchová1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Welness pobyty

Podívejte se na můj blog na recenze wellness pobytů zakoupených přes slevomaty ( slevové portály ). Některé byly pohádkové, některé zase noční můrou. Pravidelně se snažím přidávat recenzi na každý wellness pobytu v hotelu, na kterém jsme byli.

Odkaz Welness pobyty1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vyhledávač levných letenek po Evropě

Hlídáme za vás letenky po celé Evropě. Akční letenky každý den. Ušetříme vám desítky hodin strávených u počítače. V létě do Řecka nebo v zimě do Apl? S naším vyhledávačem žádný problém.

Odkaz Vyhledávač levných letenek po Evropě1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vídeň - relax & sport

Nechte se na dovolené ve Vídni zlákat novými trendy hospůdkami, vinnými sklípky nebo vídeňskou čtvrtí zvanou Bermůdský trojúhelník s jedním barem vedle druhého. Křehké řízky a veltlínské zelené je tím pravým relaxem. Tipy, kde si zasportovat a mnoho dalšího.

Odkaz Vídeň - relax & sport1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Túra podél kanálu Levada del Norte na Madeiře

Pomocí zavodňovacích kanálů neboli „levád“ můžeme poznávat krásy přírody pouze na Madeiře. Jedním z nejkrásnějších, ale také nejdelších „kanálů“ je Levada del Norte. Na Madeiře si můžeme dokonce koupit speciálního „kanálového“ průvodce, který ty nejvýznamnější z nich detailně popisuje. Mezi nejkrásnější pak patří „vodopádová Levada de 25 Fontes, tropicky působící levády Furado a Portela či městská leváda Dos Piornais.

Odkaz Túra podél kanálu Levada del Norte na Madeiře1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Apartmány Praha

Široký výber apartmánov v centre Prahy. Lacné a pekné apartmány v historickom centre Prahy, len pár krokov od najvyhľadávanejších turistických pamiatok ako KArlov most, Václavské námestie, Staromestské námestie, či Pražský hrad.

Odkaz Apartmány Praha1 bodů. Ohodnotit , nebo .

ubytování Slovensko

Pěkná dovolená v Závažné Porubě. Vyskoušejte dva samostatné apartmány v domku. Každý apartmán má dvě ložnice. Vybavěny jsou koupelnou a sociálním zařízením, dvoupostelí. K obývacímu pokoji patří televizní přijímač, krb, nová sedačka. Za domem je záhradní posezení. Parkování aut podél domu.

Odkaz ubytování Slovensko1 bodů. Ohodnotit , nebo .

cestujte za hranici času - Kapucínská hrobka v Brně

Vydejte se na zajímavou a zábavnou cestu do Brna k památné hrobce, která napříč dějinami vypráví o přátelství mezi komunitou bratří kapucínského řádu a lidmi, kteří s nimi zůstali i ve smrti. Jako poutní místo funguje již víc jak 90 let a uchvátí vás svou atmosférou.

Odkaz cestujte za hranici času - Kapucínská hrobka v Brně 1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Telefonická infolinka jízdních řádů

Dopravní informace o odjezdech, příjezdech, trasách autobusů a vlaků. Potřebujete se někam dopravit a nevíte jaký spoj by byl nejlepší? Řekněte nám místo a čas a my Vám vyhledáme odpovídající dopravní spojení.

Odkaz Telefonická infolinka jízdních řádů1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Cestování po Asii

webové stránky o všem, co cestovatel potřebuje vědět před odjezdem do Asie. Dozvíte se užitečné tipy, díky nimž vás nepřepadnou nebo nepodvedou. Sledujte náš web a cestujte bez starostí.

Odkaz Cestování po Asii1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 60

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8095