Cestování

Odkazy v kategorii Cestování jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Cestování. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Welness pobyty

Podívejte se na můj blog na recenze wellness pobytů zakoupených přes slevomaty ( slevové portály ). Některé byly pohádkové, některé zase noční můrou. Pravidelně se snažím přidávat recenzi na každý wellness pobytu v hotelu, na kterém jsme byli.

Odkaz Welness pobyty1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vyhledávač levných letenek po Evropě

Hlídáme za vás letenky po celé Evropě. Akční letenky každý den. Ušetříme vám desítky hodin strávených u počítače. V létě do Řecka nebo v zimě do Apl? S naším vyhledávačem žádný problém.

Odkaz Vyhledávač levných letenek po Evropě1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vídeň - relax & sport

Nechte se na dovolené ve Vídni zlákat novými trendy hospůdkami, vinnými sklípky nebo vídeňskou čtvrtí zvanou Bermůdský trojúhelník s jedním barem vedle druhého. Křehké řízky a veltlínské zelené je tím pravým relaxem. Tipy, kde si zasportovat a mnoho dalšího.

Odkaz Vídeň - relax & sport1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Túra podél kanálu Levada del Norte na Madeiře

Pomocí zavodňovacích kanálů neboli „levád“ můžeme poznávat krásy přírody pouze na Madeiře. Jedním z nejkrásnějších, ale také nejdelších „kanálů“ je Levada del Norte. Na Madeiře si můžeme dokonce koupit speciálního „kanálového“ průvodce, který ty nejvýznamnější z nich detailně popisuje. Mezi nejkrásnější pak patří „vodopádová Levada de 25 Fontes, tropicky působící levády Furado a Portela či městská leváda Dos Piornais.

Odkaz Túra podél kanálu Levada del Norte na Madeiře1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Apartmány Praha

Široký výber apartmánov v centre Prahy. Lacné a pekné apartmány v historickom centre Prahy, len pár krokov od najvyhľadávanejších turistických pamiatok ako KArlov most, Václavské námestie, Staromestské námestie, či Pražský hrad.

Odkaz Apartmány Praha1 bodů. Ohodnotit , nebo .

ubytování Slovensko

Pěkná dovolená v Závažné Porubě. Vyskoušejte dva samostatné apartmány v domku. Každý apartmán má dvě ložnice. Vybavěny jsou koupelnou a sociálním zařízením, dvoupostelí. K obývacímu pokoji patří televizní přijímač, krb, nová sedačka. Za domem je záhradní posezení. Parkování aut podél domu.

Odkaz ubytování Slovensko1 bodů. Ohodnotit , nebo .

cestujte za hranici času - Kapucínská hrobka v Brně

Vydejte se na zajímavou a zábavnou cestu do Brna k památné hrobce, která napříč dějinami vypráví o přátelství mezi komunitou bratří kapucínského řádu a lidmi, kteří s nimi zůstali i ve smrti. Jako poutní místo funguje již víc jak 90 let a uchvátí vás svou atmosférou.

Odkaz cestujte za hranici času - Kapucínská hrobka v Brně 1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v klidné části města, nedaleko centra a je vhodný pro pracovní cesty, rodinnou dovolenou a pro všechny kdo hledají mezi penziony ve městě a v okolí kvalitní ubytování. Kromě levného ubytování ve městě České Budějovice Vám penzion poskytne restauraci a uzavíratelné parkoviště uvnitř objektu, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Ubytování České Budějovice penzion Minor má více než dvacetiletou tradici a patří mezi levné a vyhledávané penziony. Všechny pokoje penzionu Minor České Budějovice jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem, v celém objektu je zdarma rychlé internetové Wi-Fi připojení. V restauraci České Budějovice penzion Minor jsou podávány chutné snídaně, večeři si hosté mohou vybrat dle bohaté nabídky jídelního lístku, ubytování patří mezi oblíbené hotely a penziony.

Odkaz Penzion Minor ubytování České Budějovice1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Cestování po Asii

webové stránky o všem, co cestovatel potřebuje vědět před odjezdem do Asie. Dozvíte se užitečné tipy, díky nimž vás nepřepadnou nebo nepodvedou. Sledujte náš web a cestujte bez starostí.

Odkaz Cestování po Asii1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Telefonická infolinka jízdních řádů

Dopravní informace o odjezdech, příjezdech, trasách autobusů a vlaků. Potřebujete se někam dopravit a nevíte jaký spoj by byl nejlepší? Řekněte nám místo a čas a my Vám vyhledáme odpovídající dopravní spojení.

Odkaz Telefonická infolinka jízdních řádů1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 58

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7621