Cestování

Odkazy v kategorii Cestování jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Cestování. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Ubytování Terchová

Ubytování v malebném městečku Terchová nedaleko Malé Fatry. Moderní, komfortní a příjemné chaty a chalupy k pronajmutí pro širokou rodinu či skupinu přátel. Ideální místo pro pořádání turistických i pěších výletů.

Odkaz Ubytování Terchová1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Zimní dovolená v Rakousku - lyžování

Tipy na nezapomenutelnou zimní dovolenou v Rakousku. Informace o lyžařských střediscích, skipasech, ubytování, počasí, sněhové zpravodajství a mnoho dalšího. Více než 300 středisek s celkem 20.000 km sjezdovek čeká právě na Vás!

Odkaz Zimní dovolená v Rakousku - lyžování1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vídeň - relax & sport

Nechte se na dovolené ve Vídni zlákat novými trendy hospůdkami, vinnými sklípky nebo vídeňskou čtvrtí zvanou Bermůdský trojúhelník s jedním barem vedle druhého. Křehké řízky a veltlínské zelené je tím pravým relaxem. Tipy, kde si zasportovat a mnoho dalšího.

Odkaz Vídeň - relax & sport1 bodů. Ohodnotit , nebo .

VINAŘSTVÍ ZEMÁNKOVI

Rodinné vinařství založil v dubnu roku 1991 František Zemánek. Vsadil na své zkušenosti, které měl ze čtyřiadvacetiletého působení v plodných vinicích družstva Velké Bílovice a začal se své profesi věnovat soukromě. Cílem bylo vybudovat moderní rodinné vinařství. Na vrácených pěti hektarech vinic a sedmi hektarech orné půdy začala rodina hospodařit. Po maturitě na vinařské škole ve Valticích v roce 1994 se zapojil do práce na rodinném vinařství i syn David. Od roku 2009 hospodaří na vinařství jeho bratr Martin Zemánek

Odkaz VINAŘSTVÍ ZEMÁNKOVI1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Nahory.cz

Nahory.cz je web o cestování pro alternativní cestovatele, kteří mají rádi outdoor a extrémní podmínky zejména v horách. Čtenáři našeho magazínu o u nás načerpají spoustu inspirace na dovolenou.

Odkaz Nahory.cz1 bodů. Ohodnotit , nebo .

ubytování Slovensko

Pěkná dovolená v Závažné Porubě. Vyskoušejte dva samostatné apartmány v domku. Každý apartmán má dvě ložnice. Vybavěny jsou koupelnou a sociálním zařízením, dvoupostelí. K obývacímu pokoji patří televizní přijímač, krb, nová sedačka. Za domem je záhradní posezení. Parkování aut podél domu.

Odkaz ubytování Slovensko1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ubytování na horách

Levné ubytování na horách nabízí penzion Roháč. Tři lyžařské vleky v těsné blízkosti penzionu. Ideální podmínky pro školní lyžařské kurzy, firemní setkání i pobyty rodin s dětmi v centru lyžařského areálu Karlov pod Pradědem. V okolí dalších 14 lyžařských svahů, umělé zasněžování, noční lyžování.

Odkaz Ubytování na horách1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Letenkomat

Každý den hledáme ty nejlepší nabídky letenek do celého světa. www.letenkomat.cz Levné letenky do Thajska, letenky do Londýna, letenky do Říma, letenky do USA a další. Rezervace hoteli, auta či dovolené. Nechcete hledat letenku? Napište nám E:mail: info(zavináč)letenkomat.eu

Odkaz Letenkomat1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Bali informace

Informace o Bali - naleznete zde informace o počasí a zajímavostech na Bali s tipy pro výlety a dovolenou na Bali. Ostrov Bali je exotická destinace, která stojí za návštěvu, díky přírodě, kultuře a místním lidem.

Odkaz Bali informace1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Turecko dovolená, Turecko

Portál Turecko dovolená nabízí zájezdy do letovisek Bodrum, Fethiye, Marmaris, Alanya, Antalya, Belek, Kemer, Side a dalších destinací. Dovolená v Turecku s možností rezervace z pestré nabídky termínů a hotelů online.

Odkaz Turecko dovolená, Turecko1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 7 ... 61

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8231