Cestování

Odkazy v kategorii Cestování jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Cestování. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Řecko24.cz

Web zaměřený (jak již název napovídá) na oblíbenou turistickou destinaci Řecko. Informace o jednotlivých letoviscích, doporučení na dovolenou, tipy na výlety a ještě mnohem více najdete na webu Řecko24.cz.

Odkaz Řecko24.cz9795 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dovolená Řecko

Pevninské Řecko a samozřejmě též desítky jeho ostrovů dlouhodobě patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím v Evropě. V průběhu hlavní turistické sezóny, jež tady trvá od června do září, směřují do řeckých letovisek stovky tisíc turistů z celého světa. A co že činí Řecko tak populárním? Řadí se totiž k jedněm z mála destinací, kde se jedinečně snoubí dávné báje, bohatá historie a krásná letoviska na pobřeží průzračně čistého moře.

Odkaz Dovolená Řecko6264 bodů. Ohodnotit , nebo .

tezis.cz - dovolená a cestování

Web tezis.cz je místem, kde lze najít nejrůznější informace a tipy před cestou na dovolenou či jen na prodloužený víkend do zahraničí. Popisy letovisek, informace o možnostech koupání či souhrn příležitostí pro výlety.

Odkaz tezis.cz - dovolená a cestování6239 bodů. Ohodnotit , nebo .

Řecko Online

Uvažujete o letní dovolené u moře v Řecku? Stále se ale nedokážete rozhodnou, do kterého z jeho stovek prázdninových středisek se vypravit? K nejoblíbenějším letoviskům v Řecku patří ostrovy Kréta, Kos a Rhodos v Egejském moři a pak také Zakynthos a Korfu v moři Jónském. Turisté si Řecko zamilovali hlavně pro jeho bohatou kulturu, pestrou historii a v neposlední řadě i nádhernou přírodu.

Odkaz Řecko Online5758 bodů. Ohodnotit , nebo .

Turecko a dovolená

Turecko je přímořským státem na pomezí Evropy a Asie. Dříve se mu často přezdívalo Brána Orientu. Turecké pobřeží je omýváno čtyřmi moři. Ze severu je to moře Černé, na západě moře Egejské a na jihu Středozemní moře. Čtvrtým mořem je pak vodní plocha mezi úžinami Bospor a Dardanely, která se nazývá Marmarské moře.

Odkaz Turecko a dovolená4989 bodů. Ohodnotit , nebo .

Letíme k moři

Praktické informace pro turisty o cestování k moři do zemí blízkých i vzdálených. Blog se zabývá praktickými radami před dovolenou. Na co se připravit, co stojí za vidění, co navštívit a čemu se naopak vyhnout.

Odkaz Letíme k moři4321 bodů. Ohodnotit , nebo .

Na cestách s kontaktními čočkami

Jaké kontaktní čočky na cesty nebo na dovolenou? Určitě takové, o které se cestou nemusíte starat a můžete je mít v očích delší dobu, tedy i přes noc. Nejvhodnější jsou silikonhydrogelové kontaktní čočky s vysokou propustností pro kyslík typu den a noc, tedy kontaktní čočky s prodlouženým nebo kontinuálním nošením, například Air Optix Night & Day Aqua (6 čoček). Online v e-shopu je koupíte levněji. Pozor ale na dodržování pravidel při jejich nošení.

Odkaz Na cestách s kontaktními čočkami52 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vše o Izraeli

Stránka o Izraeli. Každý sem může po registraci přidávat své články. Články jsou přehledně rozřazeny do několika kategorií. Články bude možno komentovat, hodnotit, nebo o nich diskutovat na fóru.

Odkaz Vše o Izraeli16 bodů. Ohodnotit , nebo .

Revolut - nejjednodušší cesta, jak platit v zahraničí

Startup Revolut vznikl proto, aby bylo placení v zahraničí co nejjednodušší. Proto můžete platit až ve 28 měnách, kdy měníte měny různých zemí za tu, kterou právě potřebujete. A to za skvělý kurz, který vám jiná banka nenabídne.

Odkaz Revolut - nejjednodušší cesta, jak platit v zahraničí14 bodů. Ohodnotit , nebo .

Jak posílit imunitu

Jak posílit imunitu a jaké typy imunity vlastně máme? V našem článku vám vysvětlíme, jak přirozeně zvýšit imunitu dostupnými zdroji. Stejně tak jako se dozvíte, že typů imunity je několik.

Odkaz Jak posílit imunitu13 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 ... 61

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8231