Zpravodajství

Odkazy v kategorii Zpravodajství jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Zpravodajství. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Locpress

Nejzajímavější zprávy nejen z vašeho kraje. Locpress je internetový deník, který vám přináší mnoho aktuálních informací a událostí z vašeho okolí. Zjistěte, co je u vás nového a co se chystá za kulturní, sportovní i jiné akce.

Odkaz Locpress0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ancient Trees: Woman Spends 14 Years Photographing World’s Oldest Trees

Beth Moon, a photographer based in San Francisco, has been searching for the world’s oldest trees for the past 14 years. She has traveled all around the globe to capture the most magnificent trees that grow in remote locations and look as old as the world itself. “Standing as the earth’s largest and oldest living monuments, I believe these symbolic trees will take on a greater significance, especially at a time when our focus is directed at finding better ways to live with the environment” writes Moon in her artist statement. Sixty of Beth Moon’s duotone photos were published in a book titled “Ancient Trees: Portraits Of Time”. Here you can have a sneak preview of the book, full of strangest and most magnificent trees ever. More info: bethmoon.com | abbeville.com (h/t: colossal)

Odkaz Ancient Trees: Woman Spends 14 Years Photographing World’s Oldest Trees0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Drbomat – Ze života českých celebrit a youtuberů

Drbomat vám přináší novinky (drby?) ze světa celebrit, "celebrit", Youtuberů a Instagramových hvězdiček. Brodíme se pro vás bahnem českého showbusinessu a lovíme pro vás ty nejzajímavější kousky.

Odkaz Drbomat – Ze života českých celebrit a youtuberů0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Portál studentů Ekonomické fakulty VŠB - TU Ostrava

Zajímavé informace z prostředí Ekonomické fakulty VŠB - TU Ostrava, které píší samotní studenti. Informace z Ostravy, kultury, zajímavé rozhovory s celebritami a významnými osobnostmi. Pravidelně vycházející články obohatí každého obyvatele Ostravy. Online i offline časopis se dělí na rubriky: Fakulta, Interview33, Fakulta a Poznámka33.

Odkaz Portál studentů Ekonomické fakulty VŠB - TU Ostrava0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 3 4 5 ... 6

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8231