Zpravodajství

Odkazy v kategorii Zpravodajství jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Zpravodajství. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Informace z Řecka

Informace o oblíbených řeckých letoviscích na jednom místě. Vybíráme pouze zajímavé články a příspěvky o Řecku a řeckých ostrovech na českém Internetu. Čerpáme především z blogů o Řecku a dalších přínosných informačních zdrojů.

Odkaz Informace z Řecka9672 bodů. Ohodnotit , nebo .

Aktuální tipy na dovolenou

Evropa coby destinace pro dovolenou nabízí díky své rozmanitosti spoustu možností, kam se vydat. Při evropských vzdálenostech zabere cesta maximálně několik hodin času, což určitě ocení mnoho Čechů. Cesta do exotičtějších destinací sice trvá déle a často je i dražší, ale turisté zase mohou poznat daleké kraje a zcela jiné kultury.

Odkaz Aktuální tipy na dovolenou9123 bodů. Ohodnotit , nebo .

Turecká dovolená

Turecko leží na území hned dvou světadílů. V současnosti cestují do této orientální země turisté ze všech koutů světa především kvůli nekonečným písečným a oblázkovým plážím a průzračně čistému moři.

Odkaz Turecká dovolená9091 bodů. Ohodnotit , nebo .

elisan.cz - lyžování, zimní dovolená

Co myslíte, kde jsou nejlepší sjezdovky v Evropě? V Rakousku nebo v Itálii? Lyžování patří k nejoblíbenějším zimním volnočasovým aktivitám a lyžaři z České republiky pravidelně vyjíždějí do alpských lyžařských středisek strávit v nich zaslouženou dovolenou.

Odkaz elisan.cz - lyžování, zimní dovolená7261 bodů. Ohodnotit , nebo .

Tipy na dovolenou u moře

Dovolená u moře je nejčastějším, a nutno podotknout že i nejoblíbenějším, způsobem trávení volného času a odpočinku pro většinu lidí. Horké slunce, průzračně čisté moře a krásné písčité pláže jsou obvykle nejžádanějšími zážitky, kvůli kterým cestujeme do končin bližších i vzdálenějších.

Odkaz Tipy na dovolenou u moře7139 bodů. Ohodnotit , nebo .

Novinky z Rakouska

Aktuální zprávy o rakouských lyžařských střediscích. Hlídáme za vás, co se děje na českém internetu. A pokud se někde objeví zajímavá informace o lyžování v Alpách, budeme první, kdo vám ji poskytne.

Odkaz Novinky z Rakouska6633 bodů. Ohodnotit , nebo .

Informace o Rakousku

Rakousko je skutečným rájem lyžařů. Ti tady mohou provozovat svůj oblíbený sport na několika tisících kilometrů sjezdovek v nadmořských výškách od 550 do 3.450 metrů nad mořskou hladinou. Lyžování v Rakousku je pro sjezdaře z Čech a Moravy určitě zajímavé, neboť Rakousko je nejbližší alpskou zemí a i poměr kvalita / cena jak za ubytování, tak lyžování, je příznivý.

Odkaz Informace o Rakousku5689 bodů. Ohodnotit , nebo .

Pročíst.cz - Online magazín

Přečtěte si oblíbený online magazín Pročíst.cz. U nás najdete informace pro každého. Zajimavé články z každé kategorie vás nejen pobaví ale i poučí. Online magazín pro vás. Přečtěte si více v našem magazínu.

Odkaz Pročíst.cz - Online magazín33 bodů. Ohodnotit , nebo .

BIG WEB auto,moto

Všeobecné zpravodajství ze světa automobilů.Testy vozidel, recenze řidičů, novinky v automobilovém průmyslu, nová auta, stará auta.Podrobné testování osobních automobilů.Videa s auty.Krásné fotografie osobních automobilů.

Odkaz BIG WEB auto,moto29 bodů. Ohodnotit , nebo .

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

Aktuální počasí v ČR,počasí v Praze,předpověď počasí pro ČR.Aktuální počasí v Evropě a ve světě.Teplotní mapy.Sněhové zpravodajství.Předpověď počasí na pět dní dopředu.

Odkaz PŘEDPOVĚĎ POČASÍ26 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 ... 6

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8231