Zpravodajství

Odkazy v kategorii Zpravodajství jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Zpravodajství. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

ZprávyExtra.cz

Každý den přinášíme aktuální zprávy z domova i ze zahraničí. Připravujeme pro vás zprávy z politiky a zprávy z domova, zprávy ze světa, krimi zprávy, zprávy o počasí, zprávy z dopravy, sportovní zpravodajství. Zprávy zpravodajského deníku ZprávyExtra.cz přinášejí 24 hodin denně aktuální události, které se stali v České republice a v zahraničí.

Odkaz ZprávyExtra.cz1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kurzy kryptoměn a kde koupit

Na krypty.cz najdete živou tabulkucen a tržní kapitalizace kryptoměn v reálném čase. Jednoduše a ihned se dozvíte jaký je současný kurz a cena Bitcoinu, Etherea, Litecoinu, Bitcoincash nebo třeba Cardana. Také zde najdete tipy jak a kde koupit výhodně kryptoměnu.

Odkaz Kurzy kryptoměn a kde koupit1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Investice a spoření

Web Investplus.cz je internetový portál o spoření a investování, který pro vás vytváříme od roku 2014. Na webu najdete stovky článků, které jsou rozdělné do dvou základních kategorií. V sekci “CHCI SPOŘIT” najdete novinky a aktuality převážně o bankovních spořicích účtech. V sekci “CHCI INVESTOVAT” se dočtete o rizikových metodách zhodnocování peněz, jako je například obchodování forexu nebi binárních opcí.

Odkaz Investice a spoření1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Magazín Obyčejný člověk

Magazín o obyčejných lidech a pro obyčejné lidi. Blok informací, zpráv a čtení o životě kolem nás. Přidat článek se snažíme každý den. U nás najdete zajímavosti, perličky i seriózní čtení. Umožňujeme napsat a přidat článek i těm, kteří mají potřebu sdělovat své názory.

Odkaz Magazín Obyčejný člověk1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Rady pro všechny - online magazín

Web Radyprovšechny.cz je online magazín, jež vám přináší nové návody, tipy a rady jak vyřešit různé problémy v domácnosti, při cestování, financích a v dalších životních oblastech. Přináší i zajímavá lidová moudra v netradičním podání.

Odkaz Rady pro všechny - online magazín0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Tipykam.cz - Váš zdroj pro sociální novinky a vytváření sítí

Tipykam.cz je zdrojem rychlých odkazů na nové nebo populární weby. Uživatelé jako jste vy mohou vytvářet obsah, ale také rozhodovat na základě hlasování, co je dobré a co je nepřínosné. Odkazy, které obdrží souhlas Společenství vyvěrají na # 1, takže přední strana je neustále v pohybu a (doufejme) stále naplněna čerstvými i zajímavými odkazy.

Odkaz Tipykam.cz - Váš zdroj pro sociální novinky a vytváření sítí0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Fittyn.cz - magazín pro zdravý život

Magazín Fittyn.cz přináší články a zajímavé informace o zdraví, zdravém životu, správné výživě, sportování i cvičení a celkově zdravém životním stylu. Nechte se inspirovat a objevte ten svůj ideální zdravý životní styl!

Odkaz Fittyn.cz - magazín pro zdravý život0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Miroslav Výboh

Novinky o Miroslavu Výbohovi, kauzy, aktuální informace, CV. Přečtěte si o slovenském Oligarchovi, závodníkovi Ferrari a úspěšném byznysmanovi. Jsou jeho obvinění fáma, nebo realita? Web budeme pravidelně aktualizovat, začínáme komletním historickým pozadím.

Odkaz Miroslav Výboh0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Locpress

Nejzajímavější zprávy nejen z vašeho kraje. Locpress je internetový deník, který vám přináší mnoho aktuálních informací a událostí z vašeho okolí. Zjistěte, co je u vás nového a co se chystá za kulturní, sportovní i jiné akce.

Odkaz Locpress0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ancient Trees: Woman Spends 14 Years Photographing World’s Oldest Trees

Beth Moon, a photographer based in San Francisco, has been searching for the world’s oldest trees for the past 14 years. She has traveled all around the globe to capture the most magnificent trees that grow in remote locations and look as old as the world itself. “Standing as the earth’s largest and oldest living monuments, I believe these symbolic trees will take on a greater significance, especially at a time when our focus is directed at finding better ways to live with the environment” writes Moon in her artist statement. Sixty of Beth Moon’s duotone photos were published in a book titled “Ancient Trees: Portraits Of Time”. Here you can have a sneak preview of the book, full of strangest and most magnificent trees ever. More info: bethmoon.com | abbeville.com (h/t: colossal)

Odkaz Ancient Trees: Woman Spends 14 Years Photographing World’s Oldest Trees0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 ... 6

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8231