Instituce

Odkazy v kategorii Instituce jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Instituce. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Podpora granty

Chcete realizovat nějaký projekt? Je ten projekt menší nebo větší? Ale víte, že z vlastních peněz nebudete schopni projekt financovat? Evropská unie (EU), ale i prostředky státního rozpočtu ČR, Vám nabízí podporu spolufinancování tohoto projektu prostřednictvím nenávratné dotace. Evropská Unie i náš stát podporuje dotacemi smysluplné projekty, které mají výraznou přidanou hodnotu. Pomocí podpůrné dotace budete schopni vybudovat perfektní projekt. Nevíte kde začít? My Vám rádi poradíme, jak dotaci získat.

Odkaz Podpora granty0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Odečty z daní na výzkum a vývoj

Provádíte ve své společnosti výzkum a vývoj? Chcete díky tomu zaplatit menší daň z příjmu? ČR podporuje výzkum a vývoj obchodních společností i prostřednictvím zákonných odečtů z daní na projekty výzkumu a vývoje. Na základě mnohaletých zkušeností v této oblasti Vám pomůžeme při sestavení projektu výzkumu a vývoje ve Vaší společnosti, pomůžeme s tvorbou směrnic, k zajištění této oblasti a s vyhodnocením způsobilosti nákladů tohoto projektu.

Odkaz Odečty z daní na výzkum a vývoj0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Managerské kalkulace

Znáte své úplné vlastní náklady výroby? Víte, kde máte bod zvratu? Víte, jak nastavit svou cenovou politiku tak, aby jste trvale tvořili dostatečnou míru rentability? Na základě mnohaletých zkušeností v oblasti managerských kalkulací Vám pomůžeme s tvorbou a aplikací managerských kalkulací do Vašich vnitřních řídících systémů.

Odkaz Managerské kalkulace0 bodů. Ohodnotit , nebo .

CELOMED – lékařská poradna online

Poskytujeme služby v oblasti klasické i alternativní medicíny. Využít můžete naši gynekologickou ambulanci, masáže či obchod s přírodními prostředky. Provozujeme také lékařskou poradnu online. Pečujeme o Vaše zdraví.

Odkaz CELOMED – lékařská poradna online0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Region Convention Bureau

U nás najdete kompletní nabídku konferenčních kapacit, ubytovacích a doprovodných služeb na území Královéhradeckého kraje. Můžete si prohlédnout katalog subjektů, případně nám zaslat poptávku a my podle vašich požadavků program sestavíme.

Odkaz Region Convention Bureau0 bodů. Ohodnotit , nebo .

TVRZ HANIČKA - oficiální stránky muzea

Muzeum. Tvrz Hanička patřila do systému předválečného opevnění budovaného ve 30. letech minulého století proti tehdejšímu rozpínajícímu se Německu. V roce 2006 byla tvrz Hanička vyhlášena kulturní památkou.

Odkaz TVRZ HANIČKA - oficiální stránky muzea0 bodů. Ohodnotit , nebo .

nábytek antiki bazar nábytku

nábytek retro, thonet židle, ohýbyný nábytek, ohýbyné židle, kulaté židle, natiki bazar nýábytku , prodej starého nábytku retro styl, starožitný nábytek, retro židle, retro stoly, taburetky, stoly

Odkaz nábytek antiki bazar nábytku0 bodů. Ohodnotit , nebo .

vykup ohýbaneho nábytku

Výkup bazar nábytku, starých nepotřebných věci, odvoz nepotřebných věci, vyklizení oblast Třinec a okolí, vyklizení půd, domů, sklepů, domů po dohodě odvoz čehokoli. Vyklizení prostor, výkup nábytku, odvoz nábytku

Odkaz vykup ohýbaneho nábytku0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Časté močenie - tipy a triky, ako sa ho zbaviť

Časté močenie je častým problémom žien aj mužov. U mužov je vo väčšine prípadov na vine zväčšená prostata. Aká je súvislosť medzi prostatou a častým močením? A ako ju liečiť? Viac informácií nájdete na našom blogu.

Odkaz Časté močenie - tipy a triky, ako sa ho zbaviť0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ako mať krásne vlasy - tipy ako na to

Po krásnych vlasoch túži každá žena. Cesta k nim je ale zložitá. Trápi vás pomalý rast vlasov alebo ich vypadávanie? Na našom webe nájdete užitočné tipy a rady ohľadne vlasov. Pokračujte v čítaní.

Odkaz Ako mať krásne vlasy - tipy ako na to0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 7 ... 11

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8231