Instituce

Odkazy v kategorii Instituce jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Instituce. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Restaurace v Olomouci

Seznam restauraci v Olomouci rozdělený podle zaměření kuchyni - např. indická, řecká, mexická atd. Každá restaurace má svůj charakteristický popis + možnost komentování nebo online objednání jídla z podniku s rozvozem.

Odkaz Restaurace v Olomouci4 bodů. Ohodnotit , nebo .

Leasingová společnost Société Générale Equipment Finance

Société Générale Equipment Finance (SGEF) patří mezi přední finanční společnosti v České republice a na Slovensku. Poskytuje finanční leasing, operativní leasing a úvěry, včetně dotační podpory, již více než třem tisícům klientům. SGEF financuje investice do strojů a zařízení, zemědělské techniky a prostředků pro hromadnou přepravu zboží a osob. Významný podíl obchodu tvoří oblast high-tech.

Odkaz Leasingová společnost Société Générale Equipment Finance4 bodů. Ohodnotit , nebo .

Náhradní plnění jako podpora OZP

Náhradní plnění je nejefektivnější způsob podpory osob se zdravotním postižením. Odběrem zboží tak nepřímo zaměstnáváte zdravotně postižené. Na celém průběhu objednávky se přímo podílí zdravotně postižení.

Odkaz Náhradní plnění jako podpora OZP3 bodů. Ohodnotit , nebo .

Google.cz

Posláním společnosti Google je uspořádat informace z celého světa tak, aby byly všeobecně přístupné a užitečné. Za svou relativně krátkou existenci toho naše společnost dokázala mnoho. Od založení v roce 1998 se společnost Google rozrostla natolik, že dokáže poskytovat služby tisícům uživatelů a zákazníků z celého světa.

Odkaz Google.cz3 bodů. Ohodnotit , nebo .

Seznam.cz

Pracujeme na tom, aby internet byl nejsilnější české médium a na něm Seznam.cz místem první volby. Jsme a budeme česká společnost s orientací na český trh. Naši zaměstnanci se podílejí na tvorbě výjimečných internetových řešení, naše služby jsou užitečné, jednoduché a spolehlivé. Uživatelům nabízíme kvalitní bezplatné služby, pomáháme jim nalézat řešení a orientovat se na internetu. Efektivní reklamou pomáháme našim klientům a podporujeme podnikání v ČR. Nabízíme informace, zábavu i komunikační možnosti na internetu, který prosazujeme jako bezpečný a bezbariérový. Naše firemní kultura vznikala docela živelně, ale díky tomu je postavena na hodnotách, které společně sdílíme a jsou nám přirozené. Podporujeme inovace, komunikujeme otevřeně, jednáme slušně a jsme neformální. Ve vztahu k uživatelům, klientům i sami k sobě.

Odkaz Seznam.cz2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Alternativní medicína Praha

Alternativní medicína jako možnost, když alopatická léčba selhala. Tibetská medicína: studium, kurzy, poradenství, masáže a mnoho dalšího. Akademie tradiční tibetské medicíny ČR, na mnoha místech v Praze i regionech.

Odkaz Alternativní medicína Praha1 bodů. Ohodnotit , nebo .

DMdomy.cz - DM consulting s.r.o.

Výstavba rodinných domů na klíč a developerská výstavba rodinných domů v obci Velký Osek. D.M. CONSULTING s.r.o. Individuální projekty na míru v celém středočeském kraji. Na stránkách najdete naše reference.

Odkaz DMdomy.cz - DM consulting s.r.o.1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Středisko výchovné péče Kolín

Nabízíme pomoc dětem, rodičům i pedagogům při řešení výchovných problémů (záškoláctví, nerespektování autorit, sourozenecké vztahy ). Jsme školským zařízení a veškerou pomoc poskytujeme bezplatně

Odkaz Středisko výchovné péče Kolín1 bodů. Ohodnotit , nebo .

KMK Invest

Nová investiční společnost zaměřující se na investování do jedinečných projektů, kde spatřuje příležitost a dobré vyhlídky do budoucnosti. Klíčem k úspěchu jsou široké znalosti na poli sociálního networkingu, marketingu a obchodu.

Odkaz KMK Invest1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Časté močenie - tipy a triky, ako sa ho zbaviť

Časté močenie je častým problémom žien aj mužov. U mužov je vo väčšine prípadov na vine zväčšená prostata. Aká je súvislosť medzi prostatou a častým močením? A ako ju liečiť? Viac informácií nájdete na našom blogu.

Odkaz Časté močenie - tipy a triky, ako sa ho zbaviť0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 ... 11

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8231