Instituce

Odkazy v kategorii Instituce jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Instituce. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

AKCENT College – celoživotní vzdělávání

Jsme soukromou školou zaměřenou na výuku jazyků. Nabízíme bakalářské studium výuky angličtiny a také češtiny pro cizince. Využít můžete také naši nabídku celoživotního vzdělávání. Využijte možnost celoživotního vzdělávání.

Odkaz AKCENT College – celoživotní vzdělávání0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Managerské kalkulace

Znáte své úplné vlastní náklady výroby? Víte, kde máte bod zvratu? Víte, jak nastavit svou cenovou politiku tak, aby jste trvale tvořili dostatečnou míru rentability? Na základě mnohaletých zkušeností v oblasti managerských kalkulací Vám pomůžeme s tvorbou a aplikací managerských kalkulací do Vašich vnitřních řídících systémů.

Odkaz Managerské kalkulace0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Odečty z daní na výzkum a vývoj

Provádíte ve své společnosti výzkum a vývoj? Chcete díky tomu zaplatit menší daň z příjmu? ČR podporuje výzkum a vývoj obchodních společností i prostřednictvím zákonných odečtů z daní na projekty výzkumu a vývoje. Na základě mnohaletých zkušeností v této oblasti Vám pomůžeme při sestavení projektu výzkumu a vývoje ve Vaší společnosti, pomůžeme s tvorbou směrnic, k zajištění této oblasti a s vyhodnocením způsobilosti nákladů tohoto projektu.

Odkaz Odečty z daní na výzkum a vývoj0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Podpora granty

Chcete realizovat nějaký projekt? Je ten projekt menší nebo větší? Ale víte, že z vlastních peněz nebudete schopni projekt financovat? Evropská unie (EU), ale i prostředky státního rozpočtu ČR, Vám nabízí podporu spolufinancování tohoto projektu prostřednictvím nenávratné dotace. Evropská Unie i náš stát podporuje dotacemi smysluplné projekty, které mají výraznou přidanou hodnotu. Pomocí podpůrné dotace budete schopni vybudovat perfektní projekt. Nevíte kde začít? My Vám rádi poradíme, jak dotaci získat.

Odkaz Podpora granty0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Poradenství při čerpání EU dotací

Firma Ing. Luděk Sýkora se dlouhodobě zabývá a specializuje se především na poskytování níže uvedených služeb - Dotační poradenství ve všech jeho fázích, tj. od vypracování prvotního dotačního auditu dotačních možností, až po vypracování všech žádostí s povinnými přílohami a dotačním managementem schváleného projektu - Tvorba projektu odečitatelné položky z daňového základu na náklady vědy a výzkumu v daném období - Tvorba managerských kalkulací

Odkaz Poradenství při čerpání EU dotací0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Fyzioterapie Praha

Rehasport má pro vás novinku! Otevřeli jsme pro vás novou fyzioterapii v Praze 10 - Benicích. Fyzioterapie Praha. Uplně nová fyzioterapie v Benicích, která má ke všem individuální přístup.

Odkaz Fyzioterapie Praha0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Region Convention Bureau

U nás najdete kompletní nabídku konferenčních kapacit, ubytovacích a doprovodných služeb na území Královéhradeckého kraje. Můžete si prohlédnout katalog subjektů, případně nám zaslat poptávku a my podle vašich požadavků program sestavíme.

Odkaz Region Convention Bureau0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kurzy pro veřejnost i profesionály z oblasti komunikace a seberozvoje

Lektorované kurzy asertivního jednání, a seberozvoje, komunikace, efektivní a partnerské komunikace pro veřejnost a profesionály. Kurzy pro veřejnost i profesionály z oblasti komunikace a seberozvoje.

Odkaz Kurzy pro veřejnost i profesionály z oblasti komunikace a seberozvoje0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Aktuality a informace o městě Plzeň

Informace o životě v Plzni. Najdete zde nejnovější aktuality, projekty města Plzně. Úřady ve městě Plzeň - co kde si můžete vyřídit. Co dělat ve volném čase - Plzeňský Pivovar, Zoo, Techmanie, divadla, koncerty? Plzeň pro děti. Kalendář akcí. Zajímavé odkazy a ještě mnohem více.

Odkaz Aktuality a informace o městě Plzeň0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Veterinární klinika NISA

Zkušený a profesionální tým lékařů provádí endoskopické operace, disponuje moderním technickým vybavením, nabízí péči o exotická zvířata a jako jediná veterinární klinika v Liberci provozuje nonstop zdravotní pohotovost.

Odkaz Veterinární klinika NISA0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 ... 11

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8231