Blogy

Odkazy v kategorii Blogy jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Blogy. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Deník nerudného důchodce

"Nejsem zrovna typ, který by ze života chtěl utíkat. Ne ze života jako takového. Mám život rád, i přesto, že mi za ta léta mnohdy opravdu nakládal břemena, pod jejichž tíhou jsem místy opravdu padal až na samotnou tvrdou a chladnou zem. Mám rád život. Nemám rád některé lidi, okolnosti, situace. Ale život obecně ano." Úryvek z blogu nerudného důchodce. Chcete se dozvědět více? Zavítejte na tento blog.

Odkaz Deník nerudného důchodce1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Okná,INTER-OKNO

Okná INTER-OKNO s.r..o,garancia kvaliných okien na slovensku a v europe,INTER-OKNO chránená značka R,ktorá nás predurčuje dať zakaznikovi kvalitné plastove oknà.Kontaktujte nás na 00421 357701044,

Odkaz Okná,INTER-OKNO1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Michal na cestách

Cestopisy, galerie fotek a videí z cest plus užitečné tipy na cestu po světě. Po světě jezdím sám po své ose a píši o zážitcích z Japonska, Thajska, Dubaje, Turecka, Německa, Anglie a dalších míst.

Odkaz Michal na cestách1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Potřeby na šití

Seznámíme Vás s tím, jaké potřeby na šití si pořídíte. Ukážeme Vám, co všechno budete na šití potřebovat. Také poradíme, jaké jsou vhodné oděvní látky na šití a jak s nimi pracovat.

Odkaz Potřeby na šití1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Jak vybrat šicí stroj

Poradíme Vám, jak správně vybrat šicí stroj. Šicí stroj Vám bude sloužit mnoho let, proto je důležité výběru nového šicího stroje věnovat větší pozornost hned za začátku. Máme mnohaleté zkušenosti se šitím na různých šicích strojích a rády Vám naše zkušenosti předáme.

Odkaz Jak vybrat šicí stroj1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Atopický ekzém u dětí

Proč se vyskytuje atopický ekzém u dětí. Je to především z důvodu alergizujících potravin. Tyto složky musí být z diety novorozence úplně vyloučeny. Je dobré také odsunout případná očkování dětí.

Odkaz Atopický ekzém u dětí1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Střihy na šití pro začátečníky

Najdete u nás základní střihy na šití pro začátečníky. Všechny střihy na šití se naučíte vytvářet krok za krokem. Švadlenky začátečnice si přijdou na své. Kromě konstrukce základních střihů na šití se naučíte i další modelaci střihu na šití.

Odkaz Střihy na šití pro začátečníky1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Jipra Infoportál

Vy hledáte, my dodáme. Praktické informace ze různých odvětví lidského života. Naleznete u nás informace jak z kultury, tak i třeba z průmyslu, či sportu. Zajímají Vás filmové novinky? Nic snadnějšího, než si je prohlédnout přímo u nás.

Odkaz Jipra Infoportál1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Danfil Blog

Danfil Blog: šperky a svět kolem nich je blog, který nabízí informace, rady a tipy o špercích a událostech, se kterými jsou šperky spojeny. Začtěte se do našeho blogu a inspirujte se světem šperků. www.danfil.cz/blog

Odkaz Danfil Blog0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Zástěra a jak ji ušít

Zástěra do kuchyně, ale jak ji ušít? Pozvedněte obyčejnou zástěru na něco neobyčejného. Budete mít krásný doplněk do kuchyně a vaření vás bude bavit. Připravila jsem jednoduchý návod jak ušít zástěru. V kuchyni budete za hvězdu. Tak šijte a kombinujte.

Odkaz Zástěra a jak ji ušít0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 22

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8095