Blogy

Odkazy v kategorii Blogy jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Blogy. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Martin Ulbrich - publicista v oblasti školství a vzdělávání

Martin Ulbrich - osobní stránky publicisty, copywritera, příležitostného korektora a lektora češtiny pro cizince. Články o školství a vzdělávání, českém jazyce, literatuře, politice i tvorbě www stránek.

Odkaz Martin Ulbrich - publicista v oblasti školství a vzdělávání4 bodů. Ohodnotit , nebo .

Telefony dnešní doby

Existuje mnoho značek a typů smartphonů. Na mém blogu se věnuji různým typům těchto značek včetně jejich softwaru. Navštivte jej a jistě si najdete něco, co vás bude zajímat.Jaký levný smartphone se vyplatí koupit? Na tuto otázku naleznete odpověď na mém blogu a mnohem více. Navštivte jej a určitě se něco nového se dozvíte.

Odkaz Telefony dnešní doby3 bodů. Ohodnotit , nebo .

Franta jitrnica

Pravidla pro přidání odkazu Název tvoří 5-40 znaků. Výstižný název stránky, který jasně determinuje o čem stránka je. Měl by začínat velkým písmenem a pokračovat malými písmeny. Je možno použít i číslice, pomlčky a mezery. URL musí začínat protokolem (http nebo https). Může odkazovat jak na titulní stranu, tak i na libovolnou podstránku vašeho webu. Popis obsahuje 200-1000 znaků. Je to stručná charakteristika vašich www stránek s přimeřeným použitím klíčových slov. Pouze lidem smysluplný text, jinak bude stránka vymazána z databáze. Název stránky: URL: Popis: Pravidla pro přidání odkazu Název tvoří 5-40 znaků. Výstižný název stránky, který jasně determinuje o čem stránka je. Měl by začínat velkým písmenem a pokračovat malými písmeny. Je možno použít i číslice, pomlčky a mezery. URL musí začínat protokolem (http nebo https). Může odkazovat jak na titulní stranu, tak i na libovolnou podstránku vašeho webu. Popis obsahuje 200-1000 znaků. Je to stručná charakteristika vašich www stránek s přimeřeným použitím klíčových slov. Pouze lidem smysluplný text, jinak bude stránka vymazána z databáze. Název stránky: URL: Popis: Pravidla pro přidání odkazu Název tvoří 5-40 znaků. Výstižný název stránky, který jasně determinuje o čem stránka je. Měl by začínat velkým písmenem a pokračovat malými písmeny. Je možno použít i číslice, pomlčky a mezery. URL musí začínat protokolem (http nebo https). Může odkazovat jak na titulní stranu, tak i na libovolnou podstránku vašeho webu. Popis obsahuje 200-1000 znaků. Je to stručná charakteristika vašich www stránek s přimeřeným použitím klíčových slov. Pouze lidem smysluplný text, jinak bude stránka vymazána z databáze. Název stránky: URL: Popis: Pravidla pro přidání odkazu Název tvoří 5-40 znaků. Výstižný název stránky, který jasně determinuje o čem stránka je. Měl by začínat velkým písmenem a pokračovat malými písmeny. Je možno použít i číslice, pomlčky a mezery. URL musí začínat protokolem (http nebo https). Může odkazovat jak na titulní stranu, tak i na libovolnou podstránku vašeho webu. Popis obsahuje 200-1000 znaků. Je to stručná charakteristika vašich www stránek s přimeřeným použitím klíčových slov. Pouze lidem smysluplný text, jinak bude stránka vymazána z databáze. Název stránky: URL: Popis: Pravidla pro přidání odkazu Název tvoří 5-40 znaků. Výstižný název stránky, který jasně determinuje o čem stránka je. Měl by začínat velkým písmenem a pokračovat malými písmeny. Je možno použít i číslice, pomlčky a mezery. URL musí začínat protokolem (http nebo https). Může odkazovat jak na titulní stranu, tak i na libovolnou podstránku vašeho webu. Popis obsahuje 200-1000 znaků. Je to stručná charakteristika vašich www stránek s přimeřeným použitím klíčových slov. Pouze lidem smysluplný text, jinak bude stránka vymazána z databáze. Název stránky: URL: Popis:

Odkaz Franta jitrnica2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kvalitna montaz okien

Pozrite si firmu INTER-OKNO ,kvalitná montaž okien je samozrejmostou!Kupte si okna s montazou od INTER-OKNO,montaz okien v bratislava,nitra,trnava,nove zamky.Zaruka najlepšej a kvalitnej montaze.Volajte:00421 35 7701044

Odkaz Kvalitna montaz okien2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Neprojdou.cz

Politika, společnost a veřejný prostor. Subjektivní sonda do české společnosti, do činnosti vlády, stavu médií a veřejného mínění. Má slovo ještě váhu nebo jsme zabloudili v Babylonu?

Odkaz Neprojdou.cz2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Mé zápisky o filmech na movies.pise.cz

Navštivte můj osobní blog o filmech, kde naleznete recenze převážně k americkým filmům z 70. a 80. let. Hrají v nich hvězdy, které každý zná, ale v těchto starších rolích je viděl málokdo.

Odkaz Mé zápisky o filmech na movies.pise.cz2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Výsledky naších atletů na Sportběh

Příjďte na můj blog o atletice, který je určen pro všechny, kdo mají rádi sport a atletiku zvláště. Naleznete zde aktuální informace ze světa atletiky. Halové mistrovství Evropy pořádané u nás v Praze dopadlo velmi úspěšně. Jak z pohledu pořadatelů tak i z pohledu diváka. Přijďte na můj blog a podělte se se svými názory na tento povedený šampionát.

Odkaz Výsledky naších atletů na Sportběh2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Peter Podbehlý

Volám sa Peter Podbehlý a som poslanec mesta Nové Zámky. Som zásadový človek a mojim prvoradým cieľom je zlepšenie kvality života v meste Nové Zámky. Som odhodlaný naplno využiť kompetencie poslanca nášho mesta.

Odkaz Peter Podbehlý2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Bydlení21.cz

Jak vybavit dům a byt, moderní stylové trendy 21. století. Přečtěte si pravidelně přibývající články a inspirujte se, co si pořídit do domácnosti. Zařiďte si dům a byt dle vašich snů!

Odkaz Bydlení21.cz2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Táta na mateřské

Netradiční stránka pro všechny rodiče pohledem Táta. I tátové se umí postarat o malé děti! U nás najdete spoustu článků jak na to. Dále databázi mateřských škol, rodinných center dále dětská hřiště. V sekci nepropsáni je spousty akcí pro děti i rodiče.

Odkaz Táta na mateřské2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 ... 20

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7906