Blogy

Odkazy v kategorii Blogy jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Blogy. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Deník nerudného důchodce

"Nejsem zrovna typ, který by ze života chtěl utíkat. Ne ze života jako takového. Mám život rád, i přesto, že mi za ta léta mnohdy opravdu nakládal břemena, pod jejichž tíhou jsem místy opravdu padal až na samotnou tvrdou a chladnou zem. Mám rád život. Nemám rád některé lidi, okolnosti, situace. Ale život obecně ano." Úryvek z blogu nerudného důchodce. Chcete se dozvědět více? Zavítejte na tento blog.

Odkaz Deník nerudného důchodce1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Krásné bydlení

Blog o inspiraci pro vaše krásné bydlení. Interiérový, design, architektura, zahrada, hobby, DYI (udělej si sám), ale také rozhovory s českými designéry, architekty, návrháři a další novinky, o kterých vás budeme pravidelně informovat. To je blog Biano.

Odkaz Krásné bydlení1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dětská kolika a prdíky

Vznik prdíků je běžný proces, který se týká i novorozených dětí. Miminka ale mají slabé břišní svalstvo. Až v průběhu prvního půl roku se svalstvo břicha vyvíjí a posiluje. Miminko proto neumí větry vytlačit. 78 % maminek zaznamená zlepšení u svého dítěte už v průběhu prvního dne podávání přípravku Balonix med. Balonix med je velmi jemný k organismu miminka. Neobsahuje žádná barviva, cukry, parabeny či alkohol. Přečtěte si ohlasy českých maminek na používání přípravku Balonix med na https://www.facebook.com/Balonixcz/.

Odkaz Dětská kolika a prdíky1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Okná,INTER-OKNO

Okná INTER-OKNO s.r..o,garancia kvaliných okien na slovensku a v europe,INTER-OKNO chránená značka R,ktorá nás predurčuje dať zakaznikovi kvalitné plastove oknà.Kontaktujte nás na 00421 357701044,

Odkaz Okná,INTER-OKNO1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Jeden Kozoroh

Zastavili jednou Kozoroha a požádali jej, aby jim pověděl něco o myšlekách. I zamyslel se tedy Kozoroh a něco jim o myšlenkách pověděl. Když dohovořil, jeden řekl... Aneb zápisník jednoho kozoroha...

Odkaz Jeden Kozoroh1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Potřeby na šití

Seznámíme Vás s tím, jaké potřeby na šití si pořídíte. Ukážeme Vám, co všechno budete na šití potřebovat. Také poradíme, jaké jsou vhodné oděvní látky na šití a jak s nimi pracovat.

Odkaz Potřeby na šití1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Jak vybrat šicí stroj

Poradíme Vám, jak správně vybrat šicí stroj. Šicí stroj Vám bude sloužit mnoho let, proto je důležité výběru nového šicího stroje věnovat větší pozornost hned za začátku. Máme mnohaleté zkušenosti se šitím na různých šicích strojích a rády Vám naše zkušenosti předáme.

Odkaz Jak vybrat šicí stroj1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Atopický ekzém u dětí

Proč se vyskytuje atopický ekzém u dětí. Je to především z důvodu alergizujících potravin. Tyto složky musí být z diety novorozence úplně vyloučeny. Je dobré také odsunout případná očkování dětí.

Odkaz Atopický ekzém u dětí1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Střihy na šití pro začátečníky

Najdete u nás základní střihy na šití pro začátečníky. Všechny střihy na šití se naučíte vytvářet krok za krokem. Švadlenky začátečnice si přijdou na své. Kromě konstrukce základních střihů na šití se naučíte i další modelaci střihu na šití.

Odkaz Střihy na šití pro začátečníky1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Jak na krypto

Bitcoin krok za krokem Pravděpodobně jste už slyšeli o Bitcoinu a jeho šíleném zhodnocení. Ještě relativně nedávno (první polovina 2013) to byly hlavně grafické karty, nyní je to hlavně záležitost ASIC čipů.Tato neustále rozvíjející se internetová platební síť má i individuální organizaci Bitcoin Foundation, která se stará o infrastrukturu mimo Bitcoinu, sledování hrozeb a případné vylepšování protokolu, zajišťování konferencí a propagaci měny. Není možné bitcoin ovlivňovat, padělat, zabavovat účty, vlády nemohou ovládat její peněžní toky nebo způsobovat inflaci. Bitcoinová komunita hledá řešení, které by umožnilo dostat do bloků více transakcí, jedním z takových je např. Vytvořena během r.

Odkaz Jak na krypto1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 22

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8095