Kultura

Odkazy v kategorii Kultura jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Kultura. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

O taneční skupině BaToCu

Skupina Batocu reprezentuje hudbu a tanec západní Afriky. Uvedla projekty „Africká tančírna“, „Slunce a Měsíc“ , „Africká vesnice“ a „Afrika smíření“ v divadle Ponec a na „Dance Life Expo“ v Brně. Vystupuje na festivalech, kulturních akcích a v hudebních klubech. Pořádá pravidelné workshopy afrického tance a bubnování a přednášky o Africe s videoprojekcí.

Odkaz O taneční skupině BaToCu0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vystoupení skupiny BaToCu

Vystupujeme v ČR i v zahraničí na kulturní nebo soukromé akci. Vystoupení Batocu přizpůsobíme různým druhům akcí (festival, koncert, meeting, svatba, oslava) s proměnlivým počtem účinkujících a délkou vystoupení v originálních afrických kostýmech. Uspořádáme pro vás také výuku tance či hry na západoafrické perkuse.

Odkaz Vystoupení skupiny BaToCu0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Galerie skupiny BaToCu

Vystoupení hudební a taneční skupiny BaToCu je plné energie a barev. Stejně jako na archivních fotografiích Batocu můžete vidět také současné vystoupení Batocu živě. V galerii najdete fotografie a videa z našich akcí a tanečních vystoupení.

Odkaz Galerie skupiny BaToCu0 bodů. Ohodnotit , nebo .

divadla v praze

Švandovo divadlo se opírá svou existenci o více než stotřicetiletou tradici. Švandovo divadlo na Smíchově je scénou hlavního města Prahy a na jeho provoz přispívá také Městská část Praha 5. Disponuje dvěma hracími prostory, z nichž jeden je pro 300 osob. Švandovo divadlo je moderním evropským kulturním centrem živých umění.

Odkaz divadla v praze0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Hudební festival v Praze

Hudební festival v Praze, průřez všemi žánry: folk, jazz, beat. Koncerty, hudební dílny, výuka zpěvu. Moderuje nejlepší moderátoři z televize. Rezervujte vstupenky včas, bude narváno. Vstupné za hubičku.

Odkaz Hudební festival v Praze0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Řecký ostrov Lefkada

Jónský ostrov Lefkada je k nalezení mezi známými ostrovy Kefalonia a Korfu. Je poměrně malý. Rozloha činí jen něco málo přes 300 kilometrů čtverečních. 115 kilometrů dlouhé a členité pobřeží však nabízí ty nejkrásnější pláže v celém Řecku.

Odkaz Řecký ostrov Lefkada0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Starožitnosti aukce porcelán

Zprostřekování nákupu starožitného porcelánu, porcelánu éry art deco, secece. Návštěva galerií a aukčních síní s poradkyní, Rozšíření vašich sbírek. Profesionální přístup. Celá ČR.

Odkaz Starožitnosti aukce porcelán0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Koncerty pro školy

Výchovné koncerty pro školy i školky, hudební představení pro děti. Jsme profesionální hudebníci a učitelé, kteří mají dlouholeté zkušenosti s hraním pro děti. Nabízíme výchovné koncerty pro žáky I. a II. stupně ZŠ, gymnázia a mateřské a speciální školy.

Odkaz Koncerty pro školy0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Nový Svět, Praha - kout, kde se čas zastavil

Mnoho lidí netuší, že téměř uprostřed Prahy se rozprostírá městečko samo pro sebe, se svou poezií a identitou. Nový Svět je malou čtvrtí, přiléhající k Pražskému hradu, plná malebných zákoutí a harmonie. Jedná se vlastně o bývalé hradčanské předměstí, které vzniklo v někdy v polovině 14. století na staré cestě směrem ke Střešovicím. V roce 1360 bylo na podkladě rozhodnutí císaře Karla IV. začleněno k Hradčanům v tehdy nově vznikajícím městském opevnění. Původ vzniku této části Hradčan není přesně znám, jednalo se patrně o předhradí Pražského hradu, které vzniklo postupným zasypáváním strže a údolí potoka Brusnice.

Odkaz Nový Svět, Praha - kout, kde se čas zastavil 0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Písničkářská videoliga

Soutěž videí písničkářů provozovaná v rámci facebooku. Každých 14 dní jsou do soutěže zařazena čtyři videa, z nichž podle oblíbenosti hlasovatelů dvě v soutěži postupují a dvě sestupují.

Odkaz Písničkářská videoliga0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 15

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7475