Kultura

Odkazy v kategorii Kultura jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Kultura. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Léčivá hudba v Lucerně

Léčivá poselství hudby - světově jedinečný projekt meditační spirituální hudby s léčebným kódem realizovaný se symfonickým orchestrem ve spojení s unikátní výstavou přírodních terapií a produktů přírodní medicíny.

Odkaz Léčivá hudba v Lucerně0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Tanec

Skrze tanec můžete budovat či rozproudit energii, která stagnuje, a zažívat celkové potěšení jak těla, tak svého ducha, splývající v bytostný celek. Je to místo, kde si dovolíme aby se prostor uvnítř nás rozšířil. Katharsis Dance je kosmická školka pro dospělé, kde karneval naší mysli najde své uspokojení skrze tanec. Kde se děje magie díky tanci.

Odkaz Tanec 0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kapela Blueband na ples i svatbu

Hledáte kapelu na svatbu nebo kapelu na ples? Vyzkoušejte Blueband. Hrajeme domácí i zahraniční hity ze současnosti, ale i evergreeny. Jsme z Vysočiny, ale jezdíme po celé České republice. Často hrajeme na firemních večírcích v Praze, Brně nebo Českých Budějovicích. Dobře se cítíme také na maturitních plesech. Máme zpěvačku, dechovou sekci a saxofon.

Odkaz Kapela Blueband na ples i svatbu0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Informace ze světa hiphopu v cz.

Rozhovor s rapperem Morpheus na banger.Novinky a veškeré info z hiphopové scény u nás.Sledujte nás a dozvíte se více.Rozhovor s rapperem Morpheus na banger.Novinky a veškeré info z hiphopové scény u nás.Sledujte nás a dozvíte se více.

Odkaz Informace ze světa hiphopu v cz.0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Keltský skanzen

Ojedinělá rekonstrukce keltského městečka na území Železných hor. Doporučujeme jako turistický cíl pro celou rodinu. Mimo jiné, se zde koná největší festival keltské kultury Lughnasad. Skanzen je rekonstrukcí keltského "města" z mladší doby železné (2. - 1. stol. př. n. l.). V takovém "městě" ve své době žilo několik set až tisíc obyvatel. Všechny velké stavby (jedná se zejména o obytné domy) mají svoji předlohu v archeologických nálezech.

Odkaz Keltský skanzen0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Filmy online filmox

Filmox je ryze český web kde najdete každý den nové filmy online a to free (zdarma) tento web slouží jako sledovací medium, kde je možne bez registrace nebo stažení sledovat oblíbene filmy ale i nové hity roku 2014.

Odkaz Filmy online filmox0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Filmy zdarma fimlog

Filmog vznikl pro všechny kteří rádi sleduji filmy online na počitači, ale nechtěji nic stahovat vše si chtěji pustit online a to zcela zdarma, a proto u nás vše najdete online a zdarma, nové ale i staré hitovky, dostupné na webu.

Odkaz Filmy zdarma fimlog0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Umění, olejomalba, moderní umění v Praze

zde se dozvíte něco o mém umění a malbě kterou tvořím. Námětem mi jsou Moderní budovy a architektura v Praze a obyčejní lidé v mém okolí v ještě obyčejnejších situacích ale vtipně a barevně pojaté.

Odkaz Umění, olejomalba, moderní umění v Praze0 bodů. Ohodnotit , nebo .

MODELY

Luxusní symetrické bohatě háčkované sněhobílé šaty jsou životním snem mnoha žen, které jsou připraveny říci svému partnerovi "ano". Přiléhavé symetrické modré šaty s rukávky a sukénkou běžně nosí ženy do práce i společnosti, kde zvyšují adrenalin opačného pohlaví. Červeně bohatě háčkované topy jsou skvělým doplňkem ženského oděvu. Muže přivádějí do „varu“ a ženy si s muži pohrávají. Role se obracejí – muž je býkem a žena neustále uhýbá. Objeví-li se žena na párty celá v černém, navíc v průhledném háčkovaném modelu, jehož podklad tvoří opálené tělo, určitě nezůstane bez povšimnutí. Takové jsou ženy „vamp". Romantickým ženám sluší dlouhé bílé háčkované halenky, které vypadají jako lehounký závoj. Halenky vytvářejí pozitivní atmosféru ve svém okolí, jež v mužích probouzí příjemné vzpomínky.

Odkaz MODELY0 bodů. Ohodnotit , nebo .

nabidky nemovitosti Praha

Nabizim nemovitosti k prodeji v Praze a okolí, s profesionalním maklerským a pravnickým servisem, osobnim pristupem. Zachovejte si usmev a starosti s prodejem ci koupi nemovitosti prenechejte mne.

Odkaz nabidky nemovitosti Praha0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 7 ... 12

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6264