Kultura

Odkazy v kategorii Kultura jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Kultura. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Turecko - skvělé místo pro dovolenou

Turisticky oblíbené Turecko se rozkládá současně na dvou světadílech. Hlavními důvody pro cestu do této orientální země bývají obvykle dlouhé písečné pláže a průzračně čisté moře. K dalším pak patří antické či středověké památky a v neposlední řadě též nádherná krajina. K turisticky nejatraktivnějším oblastem patří Turecká a Egejská riviéra.

Odkaz Turecko - skvělé místo pro dovolenou869 bodů. Ohodnotit , nebo .

Encyklopedie kostelů

Stránky zaměřené na stavební a historický vývoj českých kostelů, články z historie, genealogie, rodopisu, archivní pomůcky k popsaným tématům. Projekt začíná koncem března 2017, data budou postupně přidávána.

Odkaz Encyklopedie kostelů740 bodů. Ohodnotit , nebo .

Řecko - bohatá kultura a historie

Populární destinace pro letní dovolenou Řecko je překrásnou zemí s pestrou historií a obdivuhodnou kulturou. Asi každý také ví, že je rodištěm legend, mýtů a bájí a na jeho území se do současné doby dochovala spousta unikátních architektonických památek.

Odkaz Řecko - bohatá kultura a historie315 bodů. Ohodnotit , nebo .

FILMY A TV PROGRAM

Filmy a TV program stanic : Nova,Prima,ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport, Nova Cinema, Filmbox, Eurosport, Eurosport 2.Televizní program na pět dní dopředu.Stručnž popis obsahu filmu, herců, rok a zemi natočení, délka filmu v minutách.Sportovní přenosy LIVE. Seriály, zábava, hudba -MTV.Aktuální ukazatelčasuprávěprobíhajícíchfilmů.Seriálynapokračování.Programfilmůnacelýtýden.Přírodopisné a cestopisné dokumenty.

Odkaz FILMY A TV PROGRAM23 bodů. Ohodnotit , nebo .

Největší české fanstránky Rammstein

Největší české fanstránky Rammstein! Přijďte zjistit aktuální informace! Novinky vždy rychle a v češtině. Naleznete zde Rammstein texty a překlady, zajímavosti o skupině Rammstein, Rammstein diskografii, CD, DVD a klipy. Také se zde nachází informace o aktuálních a chystaných koncertech. Stránky nabízí odkazy na různé remixy, fotky Rammstein a další. Stáhnout si zde můžete tapety Rammstein, ikony, fonty, flashe aj. Rammstein download zde.

Odkaz Největší české fanstránky Rammstein7 bodů. Ohodnotit , nebo .

Taneční pro dospělé

Chcete se znovu po letech vrátit k tančení a hledáte kurzy tance pro dospělé? Amatérský taneční klub pořádá pravidelné taneční tréninky ale i taneční akce a mnoha další soutěží se účastní. Jestli chcete tancovat, ATK je ta pravá volba.

Odkaz Taneční pro dospělé3 bodů. Ohodnotit , nebo .

infolk.cz

Portál pro podporu a rozvoj fenoménu českého písničkářství a posouvání hranic folku, pro partnerství a propagaci autorských projektů, pro vytváření platformy pro vznik komunit a uměleckých skupin.

Odkaz infolk.cz2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kapela Skelet

Pětičlenná východočeská kapela hraje klasický i současný melodický rock, pop, evergreeny a lidovky na maturitních a společenských plesech, svatbách, tanečních věnečcích, oslavách, firemních akcích a zábavách. Hudební skupina z Ústí nad Orlicí a České Třebové hraje v obsazení: kytara, baskytara, bicí, klávesy a zpěv. Ze zásady nepoužívá žádné klávesové samohrajky, hotové podklady ani playbacky.

Odkaz Kapela Skelet2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Jan Ostrov

Kytara & hlas, ryzí písničkářství, chanson d! grunge, rozcuchaná emotivní lyrika, sladkobolná srdcerváčská balada, truc postmoderního věku, intimní pohlazení po tajném místě... Oficiální stránky písničkářské individuality.

Odkaz Jan Ostrov2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Galerie města Pardubic Matějková

LUDMILA SEEFRIED-MATĚJKOVÁtn_obrazek_1380.jpgtn_obrazek_1379.jpg Ludmila Seefried Matějková patří ke generaci umělců narozených na sklonku 30. let, jejichž dětství provázely hrůzy války a krátce na to zrůdnosti poúnorových událostí a stalinistických 50. let. Tyto vyhrocené situace přirozeně zanechaly stopy ve formování mladého talentu a jeho výtvarné citlivosti. Vyvlastnění majetku v rodném Heřmanově Městci a nucené přestěhování do Mariánských Lázní spolu s dalšími projevy lidské zlovůle se dodnes promítají do Matějkové umělecké výpovědi, která na jedné straně zahrnuje motivy přímého násilí a bolesti, a na straně druhé svět lidské duše s jeho tichými dramaty, jako je vykořenění, sebetrýzeň, apatie, vyprázdnění, samota či ztráta sebeúcty, nebo naopak stav hlubokých niterných prožitků jako je zpytování, sebeuvědomění a kontemplace.

Odkaz Galerie města Pardubic Matějková2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 ... 13

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6761