Kultura

Odkazy v kategorii Kultura jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Kultura. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

úklid domu

Profesionální úklidová služba zaměřená na pravidelné manuální i strojové čištění bytových domů. Služby poskytujeme po celé ČR. Smluvní úklid se slevou. Prohlídka domu a nabídka služeb zdarma.

Odkaz úklid domu0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Léčivá hudba v Lucerně

Léčivá poselství hudby - světově jedinečný projekt meditační spirituální hudby s léčebným kódem realizovaný se symfonickým orchestrem ve spojení s unikátní výstavou přírodních terapií a produktů přírodní medicíny.

Odkaz Léčivá hudba v Lucerně0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Tanec

Skrze tanec můžete budovat či rozproudit energii, která stagnuje, a zažívat celkové potěšení jak těla, tak svého ducha, splývající v bytostný celek. Je to místo, kde si dovolíme aby se prostor uvnítř nás rozšířil. Katharsis Dance je kosmická školka pro dospělé, kde karneval naší mysli najde své uspokojení skrze tanec. Kde se děje magie díky tanci.

Odkaz Tanec 0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kapela Blueband na ples i svatbu

Hledáte kapelu na svatbu nebo kapelu na ples? Vyzkoušejte Blueband. Hrajeme domácí i zahraniční hity ze současnosti, ale i evergreeny. Jsme z Vysočiny, ale jezdíme po celé České republice. Často hrajeme na firemních večírcích v Praze, Brně nebo Českých Budějovicích. Dobře se cítíme také na maturitních plesech. Máme zpěvačku, dechovou sekci a saxofon.

Odkaz Kapela Blueband na ples i svatbu0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Informace ze světa hiphopu v cz.

Rozhovor s rapperem Morpheus na banger.Novinky a veškeré info z hiphopové scény u nás.Sledujte nás a dozvíte se více.Rozhovor s rapperem Morpheus na banger.Novinky a veškeré info z hiphopové scény u nás.Sledujte nás a dozvíte se více.

Odkaz Informace ze světa hiphopu v cz.0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Keltský skanzen

Ojedinělá rekonstrukce keltského městečka na území Železných hor. Doporučujeme jako turistický cíl pro celou rodinu. Mimo jiné, se zde koná největší festival keltské kultury Lughnasad. Skanzen je rekonstrukcí keltského "města" z mladší doby železné (2. - 1. stol. př. n. l.). V takovém "městě" ve své době žilo několik set až tisíc obyvatel. Všechny velké stavby (jedná se zejména o obytné domy) mají svoji předlohu v archeologických nálezech.

Odkaz Keltský skanzen0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Miriam Chytilová

Informace o rodinném životě herečky a dabérky Miriam Chytilové. Opravdu okradla své nemocné staré rodiče a svoji rodinu? Zajímejte se o tento příběh. Ptejte se Miriam Chytilové a hledejte pravdu. Č.j.: případu je 18 C 363 / 2017 Předmět řízení : o určení, že žalovaná není dědičkou ze závěti ani dle dědické smlouvy

Odkaz Miriam Chytilová0 bodů. Ohodnotit , nebo .

nova-Art – umělecká agentura

Naše reklamní a umělecká agentura zajišťuje pořádání uměleckých a společenských akcí. Zastupujeme známé české a slovenské osobnosti. Pořádáme také teambuildingové aktivity a firemní akce. Vložte vaše eventy do našich rukou.

Odkaz nova-Art – umělecká agentura0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Filmy online filmox

Filmox je ryze český web kde najdete každý den nové filmy online a to free (zdarma) tento web slouží jako sledovací medium, kde je možne bez registrace nebo stažení sledovat oblíbene filmy ale i nové hity roku 2014.

Odkaz Filmy online filmox0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Filmy zdarma fimlog

Filmog vznikl pro všechny kteří rádi sleduji filmy online na počitači, ale nechtěji nic stahovat vše si chtěji pustit online a to zcela zdarma, a proto u nás vše najdete online a zdarma, nové ale i staré hitovky, dostupné na webu.

Odkaz Filmy zdarma fimlog0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 15

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7475