Spolky

Odkazy v kategorii Spolky jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Spolky. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Lepšie Nové Zámky

Lepšie Zámky sú otvorený projekt občianskych aktivistov mesta Nové Zámky, ktorým nie je ľahostajný jeho osud. Obsahuje úplne bežné riešenia na komunálne problémy, ktoré fungujú aj v iných mestách a samosprávach.

Odkaz Lepšie Nové Zámky2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Politická strana Národní sněm

Moderní politická strana založená na principech polo-přímé demokracie. Určujte směr a politické priority svými názory. Internetové volení a hlasování k tématům. Tento projekt se snaží reagovat na neutuchající potřeby občanů České republiky. Po dlouhá desetiletí sledujeme neustálé šarvátky mezi levicí a pravicí. Mezi vládou a opozicí. A kde je běžný občan? Bohužel uprostřed. Jako „otloukánek“, který jen smutně a občas nevěřícně přihlíží.

Odkaz Politická strana Národní sněm2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Nástěnka pro Jablonec

Počasí, kultura, jízdní řády, praktické informace a odkazy pro Jablonec nad Nisou a okolí. Aktuální informace, trendy, lokální instituce, odkazy na média pro širší rozhled. Čtěte svou nástěnku!

Odkaz Nástěnka pro Jablonec1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Nejlepší klikačky

Webové stránky o nejlepších klikačkách a ostatních výdělcích. Na těchto stránkách bych chtěl přiblížit, co to ty klikačky vlastně jsou, jak fungují a jestli je opravdu možné si na internetu vydělat nějaké peníze pomocí klikaček. Na stránkách naleznete stručné info o klikačkách, jednoduché návody a postupy.

Odkaz Nejlepší klikačky1 bodů. Ohodnotit , nebo .

ČTU Beskydy

Česká tábornická unie (ČTU) je organizací volně sdružující na základě společného zájmu děti, mládež a dospělé v tábornických klubech a trampských osadách. Vytváří rovněž podmínky pro rozvíjení zájmů jednotlivců - samotářů. ČTU vychází z myšlenek lesní moudrosti. Navazuje na tradice České tábornické unie z let 1968-70 a tradice historického trampského hnutí. ČTU zaměřuje svoji činnost na pobyt v přírodě. Sdružuje zájemce o pobyt v přírodě, kteří chtějí být jejími důvěrnými znalci, vnikat do jejích zákonů, vést ostatní k poznávání přírody a stát se jejími ochránci. Přírodou však není jen les a volnost, ale i člověk a vše krásné, co vytvořil. ČTU dává prostor všem věkovým skupinám, pomáhá jim v uspokojování jejich zájmů a v získávání dalších znalostí a dovedností a vychovává je v ideálech pravého lidství. Posláním ČTU není něco předepisovat, ale vyjádřit společné potřeby a zájmy tábornických klubů, trampských osad a samotářů. Každý klub a osada je v ČTU samostatnou částí, která si všechny svoje otázky řeší svobodně a samostatně s přihlédnutím k vlastním možnostem a podmínkám.

Odkaz ČTU Beskydy1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Plavání miminek Praha

Plavání rodičů a dětí v Praze. Kurzy plavání pro miminka a předškolní děti. Plavecké kurzy pro kojence a batolata v Praze. Plavání miminek ve slané vodě. Plavecký Club Raftík plave v centru Prahy ve slané vodě, teplota vody 32°C. Plavání miminek ve vaně. Vaničkování kojenců a miminek ve vaně. Pražské kurzy plavání ve slané vodě. Vany pro kojence a miminka. Plavání předškolních dětí v Praze. Plavání pro mateřské školy. Plavání pro školky.

Odkaz Plavání miminek Praha1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Útulek Mělník - Mělnické sdruežní ochránců zvířat

Mělnické sdružení ochránců zvířat provozuje městský útulek pro zvířata v nouzi Mělník. Útulek je zaměřen především pro příjem a následné umístění psů z kú Mělník a přilehlých spolupracujicích obccí. Dále jsou přijímány kočky z kú Mělník. A zraněná či jinak handicapovaná volně žijící zvířata, která jsou pak následně odesílána do spolupracující stanice pro volně žijící živočichy.

Odkaz Útulek Mělník - Mělnické sdruežní ochránců zvířat1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Spolek na ochranu Barrandova - Barrandov.org

Spolek na ochranu Barrandova je právním nástupcem bývalého Občanského sdružení na ochranu Barrandova založeného v roce 2004. Občanské sdružení vzniklo jako reakce obyvatel Městské památkové zóny Barrandov na nezodpovědné jednání úřadů, které povolily ničit území památkové zóny výstavbou velkých bytových komplexů a stavět i na lesních pozemcích chráněných územním plánem.

Odkaz Spolek na ochranu Barrandova - Barrandov.org1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Mateřské centrum Praha 6

Programy pro rodiče s dětmi od 1,5 do 6 let, školička bez rodičů pro děti od 2 do 6 let, pravidelné dopolední a odpolední kroužky a k tomu všemu zahradu se spoustou prostoru na hraní. Můžete zde také oslavit narozeniny nebo se vyřádit při našich speciálních akcích.

Odkaz Mateřské centrum Praha 60 bodů. Ohodnotit , nebo .

Africké fialky Praha

Africké fialky se vyskytuji ve stovkách odrůd a jejich pěstování je snadné. Množení afrických fialek je jednoduché. Zvládne je každý zahrádkář. Uvádíme postupy při jejich pěstování a množení,

Odkaz Africké fialky Praha0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 ... 6

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8202