Spolky

Odkazy v kategorii Spolky jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Spolky. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Česká asociace podnikatelů

Česká asociace podnikatelů uděluje živnostníkům, drobným a středním podnikatelům se sídlem v České republice ocenění Poctivý český podnikatel. Ocenění Poctivý český podnikatel deklaruje, že podnikatel nebo živnostník, který jej získal, uplatňuje čestný a vstřícný přístup ke svým zákazníkům, partnerům, zaměstnancům a ctí zásady poctivého a férového podnikání. Česká asociace podnikatelů nabízí spolupráci a pomoc především drobným živnostníkům a malým podnikatelům v základních otázkách podnikání. Svou činnost postupně rozšiřuje zaváděním ucelených a žádaných programů. Díky programu ROSTEME! získá každý nový zájemce o podnikání důležitý přehled o zahájení podnikání a může využívat služeb České asociace podnikatelů i v dalších oblastech podnikání. I podnikatelé s historií naleznou důležité informace pro své podnikání. Na stránkách České asociace podnikatelů se nachází Podnikatelská poradna, kde je mnoho zajímavých dotazů a odpovědí. Program Podnikatelská poradna umožňuje také vzájemnou výměnu zkušeností, podnikatelé mohou sami vkládat své dotazy i příspěvky pomocí kontaktního formuláře. Dalším programem České asociace podnikatelů je provozování webových stránek ekafe.cz. Jedná se o internetový magazín, kde naleznete zajímavé rozhovory s podnikateli. Česká asociace podnikatelů dále pro podnikatele připravila mnoho zajímavých a důležitých informací a informačních akcí, zaměřených zejména na novinky v oblasti změn zákonů a pomoc podnikatelům v lepší orientaci v právních předpisech.

Odkaz Česká asociace podnikatelů3 bodů. Ohodnotit , nebo .

Politická strana Národní sněm

Moderní politická strana založená na principech polo-přímé demokracie. Určujte směr a politické priority svými názory. Internetové volení a hlasování k tématům. Tento projekt se snaží reagovat na neutuchající potřeby občanů České republiky. Po dlouhá desetiletí sledujeme neustálé šarvátky mezi levicí a pravicí. Mezi vládou a opozicí. A kde je běžný občan? Bohužel uprostřed. Jako „otloukánek“, který jen smutně a občas nevěřícně přihlíží.

Odkaz Politická strana Národní sněm2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Nástěnka pro Jablonec

Počasí, kultura, jízdní řády, praktické informace a odkazy pro Jablonec nad Nisou a okolí. Aktuální informace, trendy, lokální instituce, odkazy na média pro širší rozhled. Čtěte svou nástěnku!

Odkaz Nástěnka pro Jablonec1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Nejlepší klikačky

Webové stránky o nejlepších klikačkách a ostatních výdělcích. Na těchto stránkách bych chtěl přiblížit, co to ty klikačky vlastně jsou, jak fungují a jestli je opravdu možné si na internetu vydělat nějaké peníze pomocí klikaček. Na stránkách naleznete stručné info o klikačkách, jednoduché návody a postupy.

Odkaz Nejlepší klikačky1 bodů. Ohodnotit , nebo .

ČTU Beskydy

Česká tábornická unie (ČTU) je organizací volně sdružující na základě společného zájmu děti, mládež a dospělé v tábornických klubech a trampských osadách. Vytváří rovněž podmínky pro rozvíjení zájmů jednotlivců - samotářů. ČTU vychází z myšlenek lesní moudrosti. Navazuje na tradice České tábornické unie z let 1968-70 a tradice historického trampského hnutí. ČTU zaměřuje svoji činnost na pobyt v přírodě. Sdružuje zájemce o pobyt v přírodě, kteří chtějí být jejími důvěrnými znalci, vnikat do jejích zákonů, vést ostatní k poznávání přírody a stát se jejími ochránci. Přírodou však není jen les a volnost, ale i člověk a vše krásné, co vytvořil. ČTU dává prostor všem věkovým skupinám, pomáhá jim v uspokojování jejich zájmů a v získávání dalších znalostí a dovedností a vychovává je v ideálech pravého lidství. Posláním ČTU není něco předepisovat, ale vyjádřit společné potřeby a zájmy tábornických klubů, trampských osad a samotářů. Každý klub a osada je v ČTU samostatnou částí, která si všechny svoje otázky řeší svobodně a samostatně s přihlédnutím k vlastním možnostem a podmínkám.

Odkaz ČTU Beskydy1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Plavání miminek Praha

Plavání rodičů a dětí v Praze. Kurzy plavání pro miminka a předškolní děti. Plavecké kurzy pro kojence a batolata v Praze. Plavání miminek ve slané vodě. Plavecký Club Raftík plave v centru Prahy ve slané vodě, teplota vody 32°C. Plavání miminek ve vaně. Vaničkování kojenců a miminek ve vaně. Pražské kurzy plavání ve slané vodě. Vany pro kojence a miminka. Plavání předškolních dětí v Praze. Plavání pro mateřské školy. Plavání pro školky.

Odkaz Plavání miminek Praha1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Útulek Mělník - Mělnické sdruežní ochránců zvířat

Mělnické sdružení ochránců zvířat provozuje městský útulek pro zvířata v nouzi Mělník. Útulek je zaměřen především pro příjem a následné umístění psů z kú Mělník a přilehlých spolupracujicích obccí. Dále jsou přijímány kočky z kú Mělník. A zraněná či jinak handicapovaná volně žijící zvířata, která jsou pak následně odesílána do spolupracující stanice pro volně žijící živočichy.

Odkaz Útulek Mělník - Mělnické sdruežní ochránců zvířat1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Spolek na ochranu Barrandova - Barrandov.org

Spolek na ochranu Barrandova je právním nástupcem bývalého Občanského sdružení na ochranu Barrandova založeného v roce 2004. Občanské sdružení vzniklo jako reakce obyvatel Městské památkové zóny Barrandov na nezodpovědné jednání úřadů, které povolily ničit území památkové zóny výstavbou velkých bytových komplexů a stavět i na lesních pozemcích chráněných územním plánem.

Odkaz Spolek na ochranu Barrandova - Barrandov.org1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Mateřské centrum Praha 6

Programy pro rodiče s dětmi od 1,5 do 6 let, školička bez rodičů pro děti od 2 do 6 let, pravidelné dopolední a odpolední kroužky a k tomu všemu zahradu se spoustou prostoru na hraní. Můžete zde také oslavit narozeniny nebo se vyřádit při našich speciálních akcích.

Odkaz Mateřské centrum Praha 60 bodů. Ohodnotit , nebo .

Africké fialky Praha

Africké fialky se vyskytuji ve stovkách odrůd a jejich pěstování je snadné. Množení afrických fialek je jednoduché. Zvládne je každý zahrádkář. Uvádíme postupy při jejich pěstování a množení,

Odkaz Africké fialky Praha0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 ... 6

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8231