Spolky

Odkazy v kategorii Spolky jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Spolky. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Turecko

Proč cestuje stále více turistů právě do Turecka? V jeho letoviscích se mohou těšit na kilometry dlouhé písečné pláže, krásně prohřáté a čisté moře a spoustu zachovalých památek ze starověku.

Odkaz Turecko8938 bodů. Ohodnotit , nebo .

Pitztal - Rakousko

Vůbec nejmladší lyžařský areál v Rakousku, kde si mohou sjezdaři užít lyžování na ledovci, se jmenuje Pitztal. Nalézá se ve spolkové zemi Tyrolsku a svým návštěvníkům nabízí dokonalé podmínky pro lyžování. Zajímavostí ledovce Pitztal je i skutečnost, že se rozkládá přímo pod druhou nejvyšší horou Rakouska Wildspitze.

Odkaz Pitztal - Rakousko8279 bodů. Ohodnotit , nebo .

2cz.cz - dovolená u moře

Co si turisté obvykle představí pod slovním spojením letní dovolená? V první řadě určitě odpočinek a relaxaci na břehu moře v oblíbených destinacích, opalování se na rozpálených plážích, koupání v průzračně čistém moři a nechybí ani oblíbené poznávání kultury a historických tradic dané lokality.

Odkaz 2cz.cz - dovolená u moře8069 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ostrov Rhodos

Ostrov Rhodos, nacházející se v souostroví jižních Sporad, je jeho největší ostrovem. Působivá příroda a překrásné pláže se tady doplňují s množstvím dávných historických památek. Dovolená na Rhodu se dá strávit jak v klidných a ospalých přímořských letoviscích, tak také v rušnějších resortech. Ty jsou nejčastěji k nalezení u východního pobřeží Rhodu.

Odkaz Ostrov Rhodos5541 bodů. Ohodnotit , nebo .

Cestovatelky

Cestovatelské fórum nejen pro cestovatelky. Zážitky z cestování, doporučení na cesty stejně tak jako nejrůznější zajímavosti ze všech koutů světa. Diskusní fórum je přehledně členěno dle jednotlivých destinací, popřípadě okruhů týkajících se cestování, takže každý si může jednoduše najít oblast, která ho momentálně zajímá.

Odkaz Cestovatelky5248 bodů. Ohodnotit , nebo .

Církev svaté víry

Církev svaté víry působí , celosvětově snažíme se informovat o naší víře , soustředíme své aktivity na Českou a Slovenskou republiku . Tady naleznete informace o naší víry . Jsme otevřená církev pro veřejnost .

Odkaz Církev svaté víry 1247 bodů. Ohodnotit , nebo .

Zážitkové kurzy pro vás - PŠL, Velký Vůz

Hledáte zážitkový kurz na prázdniny nebo jen na víkend. Šifrovací hry, outdoorové závody nebo sebepoznávací kurzy. Sdružujeme nabídku od mnoha organizací jako je Prázdninová Škola Lipnice, Velký Vůz nebo Instruktoři Brno.

Odkaz Zážitkové kurzy pro vás - PŠL, Velký Vůz5 bodů. Ohodnotit , nebo .

Bývalé feministky

Savci nejsou rovnoprávní partneři Boj žen za rovnost a výsledek je: Ženy jsou ještě udřenější a jejich manželství je v troskách. Být ženami a žít jak ženy znamená především - podřídit se mužovi. Když se podíváme na člověka jako na živočišný druh, zjistíme, že savci prostě rovnoprávní partneři nejsou. Rovnost u savců nelze aplikovat. A člověk je savec. Celá tisíciletí je u nás dominantní samec - tedy muž. ...

Odkaz Bývalé feministky4 bodů. Ohodnotit , nebo .

Generace Víry

Projekt Generace Víry je otevřená skupina lidí, kteří se rozhodli přeložit křesťanství do srozumitelného jazyka, protože jsou přesvědčeni, že má mnoho co říci. Hledáme nový přístup ke křesťanství, nabízíme vhled do Biblického poselství, vytváříme prostor pro diskusi, poznání, osobní i duchovní růst, nabízíme setkání ve skupině nebo individuálně, nabízíme přátelství i praktickou pomoc v životě.

Odkaz Generace Víry3 bodů. Ohodnotit , nebo .

Česká asociace podnikatelů

Česká asociace podnikatelů uděluje živnostníkům, drobným a středním podnikatelům se sídlem v České republice ocenění Poctivý český podnikatel. Ocenění Poctivý český podnikatel deklaruje, že podnikatel nebo živnostník, který jej získal, uplatňuje čestný a vstřícný přístup ke svým zákazníkům, partnerům, zaměstnancům a ctí zásady poctivého a férového podnikání. Česká asociace podnikatelů nabízí spolupráci a pomoc především drobným živnostníkům a malým podnikatelům v základních otázkách podnikání. Svou činnost postupně rozšiřuje zaváděním ucelených a žádaných programů. Díky programu ROSTEME! získá každý nový zájemce o podnikání důležitý přehled o zahájení podnikání a může využívat služeb České asociace podnikatelů i v dalších oblastech podnikání. I podnikatelé s historií naleznou důležité informace pro své podnikání. Na stránkách České asociace podnikatelů se nachází Podnikatelská poradna, kde je mnoho zajímavých dotazů a odpovědí. Program Podnikatelská poradna umožňuje také vzájemnou výměnu zkušeností, podnikatelé mohou sami vkládat své dotazy i příspěvky pomocí kontaktního formuláře. Dalším programem České asociace podnikatelů je provozování webových stránek ekafe.cz. Jedná se o internetový magazín, kde naleznete zajímavé rozhovory s podnikateli. Česká asociace podnikatelů dále pro podnikatele připravila mnoho zajímavých a důležitých informací a informačních akcí, zaměřených zejména na novinky v oblasti změn zákonů a pomoc podnikatelům v lepší orientaci v právních předpisech.

Odkaz Česká asociace podnikatelů3 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 ... 6

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8202