Spolky

Odkazy v kategorii Spolky jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Spolky. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Turecko

Proč cestuje stále více turistů právě do Turecka? V jeho letoviscích se mohou těšit na kilometry dlouhé písečné pláže, krásně prohřáté a čisté moře a spoustu zachovalých památek ze starověku.

Odkaz Turecko9070 bodů. Ohodnotit , nebo .

Pitztal - Rakousko

Vůbec nejmladší lyžařský areál v Rakousku, kde si mohou sjezdaři užít lyžování na ledovci, se jmenuje Pitztal. Nalézá se ve spolkové zemi Tyrolsku a svým návštěvníkům nabízí dokonalé podmínky pro lyžování. Zajímavostí ledovce Pitztal je i skutečnost, že se rozkládá přímo pod druhou nejvyšší horou Rakouska Wildspitze.

Odkaz Pitztal - Rakousko8403 bodů. Ohodnotit , nebo .

2cz.cz - dovolená u moře

Co si turisté obvykle představí pod slovním spojením letní dovolená? V první řadě určitě odpočinek a relaxaci na břehu moře v oblíbených destinacích, opalování se na rozpálených plážích, koupání v průzračně čistém moři a nechybí ani oblíbené poznávání kultury a historických tradic dané lokality.

Odkaz 2cz.cz - dovolená u moře8233 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ostrov Rhodos

Ostrov Rhodos, nacházející se v souostroví jižních Sporad, je jeho největší ostrovem. Působivá příroda a překrásné pláže se tady doplňují s množstvím dávných historických památek. Dovolená na Rhodu se dá strávit jak v klidných a ospalých přímořských letoviscích, tak také v rušnějších resortech. Ty jsou nejčastěji k nalezení u východního pobřeží Rhodu.

Odkaz Ostrov Rhodos5629 bodů. Ohodnotit , nebo .

Cestovatelky

Cestovatelské fórum nejen pro cestovatelky. Zážitky z cestování, doporučení na cesty stejně tak jako nejrůznější zajímavosti ze všech koutů světa. Diskusní fórum je přehledně členěno dle jednotlivých destinací, popřípadě okruhů týkajících se cestování, takže každý si může jednoduše najít oblast, která ho momentálně zajímá.

Odkaz Cestovatelky5319 bodů. Ohodnotit , nebo .

Církev svaté víry

Církev svaté víry působí , celosvětově snažíme se informovat o naší víře , soustředíme své aktivity na Českou a Slovenskou republiku . Tady naleznete informace o naší víry . Jsme otevřená církev pro veřejnost .

Odkaz Církev svaté víry 1247 bodů. Ohodnotit , nebo .

Zážitkové kurzy pro vás - PŠL, Velký Vůz

Hledáte zážitkový kurz na prázdniny nebo jen na víkend. Šifrovací hry, outdoorové závody nebo sebepoznávací kurzy. Sdružujeme nabídku od mnoha organizací jako je Prázdninová Škola Lipnice, Velký Vůz nebo Instruktoři Brno.

Odkaz Zážitkové kurzy pro vás - PŠL, Velký Vůz5 bodů. Ohodnotit , nebo .

Bývalé feministky

Savci nejsou rovnoprávní partneři Boj žen za rovnost a výsledek je: Ženy jsou ještě udřenější a jejich manželství je v troskách. Být ženami a žít jak ženy znamená především - podřídit se mužovi. Když se podíváme na člověka jako na živočišný druh, zjistíme, že savci prostě rovnoprávní partneři nejsou. Rovnost u savců nelze aplikovat. A člověk je savec. Celá tisíciletí je u nás dominantní samec - tedy muž. ...

Odkaz Bývalé feministky4 bodů. Ohodnotit , nebo .

Lepšie Nové Zámky

Lepšie Zámky sú otvorený projekt občianskych aktivistov mesta Nové Zámky, ktorým nie je ľahostajný jeho osud. Obsahuje úplne bežné riešenia na komunálne problémy, ktoré fungujú aj v iných mestách a samosprávach.

Odkaz Lepšie Nové Zámky3 bodů. Ohodnotit , nebo .

Generace Víry

Projekt Generace Víry je otevřená skupina lidí, kteří se rozhodli přeložit křesťanství do srozumitelného jazyka, protože jsou přesvědčeni, že má mnoho co říci. Hledáme nový přístup ke křesťanství, nabízíme vhled do Biblického poselství, vytváříme prostor pro diskusi, poznání, osobní i duchovní růst, nabízíme setkání ve skupině nebo individuálně, nabízíme přátelství i praktickou pomoc v životě.

Odkaz Generace Víry3 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 ... 6

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8231