Ostatní

Odkazy v kategorii Ostatní jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Ostatní. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Krbová kamna HWAM

Dánská krbová kamna HWAM, krbové vložky HWAM a krbová kamna WIKING. Konvekční krbová kamna z kvalitních materiálů a nadčasového designu jsou vhodná k použití jako úsporné a ekologické sekundární topidlo na dřevo. Krbová kamna HWAM jsou vhodná i do nízkoenergetických a pasivních domů. Krbová kamna HWAM jsou díky svému návrhu a zpracováním dokonalým doplňkem interiérového designu.

Odkaz Krbová kamna HWAM2 bodů. Ohodnotit , nebo .

ImunActiv pro podporu imunity

Unikátní doplněk stravy na přírodní bázi ImunActiv nabízí nový trend v posilování imunitního systému. Přípravek obsahuje vysokou dávku nejaktivnějšího typu beta glukanu Gold-Cell (1,3/1,6), bioflavonoidy, také nezbytný zinek a vitamin C.

Odkaz ImunActiv pro podporu imunity2 bodů. Ohodnotit , nebo .

OptiTensin

Pro správnou hladinu krevního cukru. OptiTensin obsahuje vysoce kvalitní extrakt z listů olivovníku evropského od předního světového dodavatele rostlinných extraktů. Extrakt z listů olivovníku obsahuje aktivní látku oleuropein, která má příznivé účinky na náš organizmus: pomáhá udržovat správnou hladinu krevního tlaku, prospívá našemu srdci a cévám, jako přírodní antioxidant chrání organizmus před negativním působením volných radikálů.

Odkaz OptiTensin2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Chudnutie zadarmo (CZ: Hubnutí zdarma)

Na tomto webe sa dozviete prečo vám diéty príliš nepomohli. Ako naozaj schudnúť (zhubnout) a zadarmo. Naučiť sa správne stravovať. Jednoducho stačí zjesť o niečo menej ako spálite! Mnohý z vás k tomu pristupuje formou diéty a v tom je hlavný problém! Ak chcete naozaj schudnúť, nejako tie kilá zhodiť, musíte sa naučiť poznať svoje telo a myseľ. Ako schudnúť je už potom jednoduché.

Odkaz Chudnutie zadarmo (CZ: Hubnutí zdarma)2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Nejlevnější sekačky

Přehled zahradních sekaček, které jsou aktuálně nabízeny v některém z tuzemských internetových obchodů v akci či výprodeji. U každé sekačky se zobrazuje výše slevy a cena, za kterou je nyní možné sekačku pořídit.

Odkaz Nejlevnější sekačky2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Krbová kamna a krbové vložky HWAM - produkty

V nabídce jsou všechny trendy současného designu a výroby krbových kamen. Jsou zde kamna závěsná, stojící, určená k umístění ke stěně, do rohu, do prostoru, k zapojení kouřovodu dozadu i nahoru, otáčecí, panoramatická i rovná, na podstavci, na noze, s bočním i bez bočního prosklení, prostá konvekční nebo s akumulačním modulem, hladká ocelová nebo s mastkovým obkladem či obkladem z přírodního kamene v různých barvách.

Odkaz Krbová kamna a krbové vložky HWAM - produkty2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Doplněk stravy Benosen

Benosen je přípravek obsahující L-theanin a výtažky z kozlíku lékařského a chmele. Aktivní látky obsažené v kombinaci kozlíku a chmele působí přirozeným způsobem na receptory v mozku odpovědné za spánek a zklidnění nervové soustavy, a tak pomáhají při usínání. Zklidnění nervové soustavy přispívá k uvolnění těla a mysli a následně k dosažení kvalitního a zdravého spánku. Díky zklidňujícím účinkům extraktu kozlíku a chmele je přípravek Benosen vhodný také v období duševního napětí či v období zvýšeného stresu. Užívání produktu Benosen nezpůsobuje závislost ani abstinenční příznaky po ukončení užívání.

Odkaz Doplněk stravy Benosen2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Multivitaminy Spektrum

Přibližte se přírodě s multivitaminy Spektrum. Obsahují všechny vitaminy a stopové prvky z organických zdrojů, které se v organizmu lépe vstřebávají, a tím i lépe účinkují. Přesvědčte se sami. Značka Spektrum právě představuje dvě novinky v jedinečné želatinové formě – Spektrum Gummies.

Odkaz Multivitaminy Spektrum2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Bellasin pro ženy 40+

S přibývajícím věkem produkuje ženské tělo méně hormonů estrogenu a progesteronu. Tyto změny v biologických procesech ženského těla mohou způsobovat nepříjemné příznaky, jako jsou návaly horka, poruchy koncentrace, únava, změny nálad a poruchy spánku. V důsledku toho se metabolismus zpomalí, což vede k zadržování vody v těle, zvýšení tělesné hmotnosti a zvýšenému ukládání tuku v rizikových partiích.

Odkaz Bellasin pro ženy 40+2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Krbová kamna z Dánska - HWAM

HWAM krbová kamna a krbové vložky jsou konvekční krbová kamna. To znamená, že teplo je rozdělováno přirozeným prouděním, nikoliv pouze sáláním. Zásluhou této vlastnosti je dosahováno příjemného pokojového klimatu s rovnoměrnou teplotou. Další předností těchto krbových kamen je, že povrchový plášť není abnormálně horký a je možno stavět nábytek do těsné blízkosti kamen.

Odkaz Krbová kamna z Dánska - HWAM1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 49

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7621