Ostatní

Odkazy v kategorii Ostatní jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Ostatní. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Cestování a dovolená

Blog luteum.cz přináší nejrůznější zajímavosti ze světa cestování. Najdete na něm zajímavé články o dovolené, destinacích pro dovolenou a samozřejmě nechybí aktuálních trendech v oblasti cestovního ruchu a cestování. Každá destinace, blízká i vzdálená, má své kouzlo, spoustu zajímavostí a dokonce i skrytá místa, o kterých málokdo tuší.

Odkaz Cestování a dovolená11168 bodů. Ohodnotit , nebo .

Informace o Řecku

Mezi hlavní důvody, nejčastěji zmiňované turisté, kteří v hojných počtech cestují k moři na dovolenou právě do Řecka, patří jedinečné písečné a oblázkové pláže, křišťálově čisté moře a poutavá příroda. Často je zmiňována též vyhlášená středomořská kuchyně.

Odkaz Informace o Řecku9998 bodů. Ohodnotit , nebo .

Turecko - informace před cestou

Turecko je bohaté nejen na krásné písečné pláže a průzračně čisté moře, ale i na nejrůznější přírodní zajímavosti. Nejen pobřeží Egejského nebo Středozemního moře, ale i krajina v tureckém vnitrozemí dokáže turisty uchvátit.

Odkaz Turecko - informace před cestou5280 bodů. Ohodnotit , nebo .

Letíme k moři

Ať už se chystáte na dovolenou do Řecka, Turecka, Itálie, Španělska či některé jiné blízké nebo vzdálené destinace dle svých preferencí, určitě v cizině zažijete příjemný čas volna a odpočinku. Další možností je účastnit se některého z mnoha zájezdů za poznáním.

Odkaz Letíme k moři4806 bodů. Ohodnotit , nebo .

Aprica - lyžování

Příjemné lyžařské středisko Aprica je ideálním místem pro zimní rodinnou dovolenou. Zdejší skiareál nabízí příjemné lyžování na více než 50 kilometrech sjezdovek a v neposlední řadě i pohodovou rodinnou atmosféru s typicky italským způsobem lyžování v Alpách.

Odkaz Aprica - lyžování4348 bodů. Ohodnotit , nebo .

Rhodos, Řecko

Rhodos bývá někdy označován jako Ostrov slunce či Ostrov růží. Je jedním z největších a také nejkrásnějších řeckých ostrovů. Krajina Rhodu je poměrně hornatá a tvoří ji kopce a nízké hory a většina pohoří na Rhodu je zalesněná. Klima ostrova je subtropické.

Odkaz Rhodos, Řecko3721 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ostrov Rhodos

Čtvrtý největší řecký ostrov Rhodos má snad vše, co mohou turisté od letní dovolené u moře. Čisté moře, vyhlášené pláže, slunečné počasí od jara do podzimu a v neposlední řadě i spousta historických památek.

Odkaz Ostrov Rhodos3033 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dovolená Rhodos

Řecký ostrov Rhodos získává mezi turisty na stále větší popularitě coby destinace pro dovolenou u moře. Geograficky se nalézá v jihovýchodní části Dodekanéského souostroví. Jako Dodekanésy, česky Dvanáctiostroví, jsou označovány ostrovy v Egejském moři, které patří do jižních Sporad. Vedle ostrova Rhodos k nim náleží kupříkladu i třeba Karpathos.

Odkaz Dovolená Rhodos2917 bodů. Ohodnotit , nebo .

Půjčka Bruntál

Půjčky v okrese Bruntál jsou dostupné online a získat je můžete jednoduše a rychle. Pokud jste z okresu Bruntál a potřebujete půjčku, obraťte se na nás. Půjčíme vám expresně rychle a to bez poplatků. Naše půjčky Bruntál jsou jednoduše pro všechny.

Odkaz Půjčka Bruntál73 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vzorky zdarma

Získejte vzorky a dárky zcela zdarma. Jedině u nás získáte velké množství vzorků a dárků od firem zcela zdarma. Stačí si vybrat vzorek, o kterou máte zájem a firma vám ji odešle domů. Nenechte si ujít více než stvky vzorků celokovové grátis.

Odkaz Vzorky zdarma60 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 ... 52

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8231