Ostatní

Odkazy v kategorii Ostatní jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Ostatní. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Rolls Royce mezi kontaktními čočkami

Kontaktní čočky UltraWave mají originální patentovaný design typu Sport Lenses, umožňující mimo jiné perfektní periferní vidění, což ocení především sportovci. Za skvělé optické vlastnosti obdržely kontaktní čočky UltraWave cenu anglické královny Alžběty. Tyto kontaktní čočky jsou označovány jako "Rolls Royce" mezi kontaktními čočkami a nosí se i v Buckinghamském paláci.

Odkaz Rolls Royce mezi kontaktními čočkami52 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kryt bazénu

Nabízíme zastřešení bazénů. Pro výrobu využíváme pouze prvotřídní materiály a technologie. Zastřešení LOWO Sonnenlift lze aplikovat na jakýkoliv tvar zapuštěného bazénu. Podívejte se na náš web a přečtěte si více informací o zastřešení bazénů.

Odkaz Kryt bazénu27 bodů. Ohodnotit , nebo .

Online kuchařka

Široká databáze online receptů zdarma. Naleznete zde pokrmy z celého světa. Zároveň zde pořádáme soutěže, díky kterým můžete vyhrát peněžní částky a pochlubit se svým receptem ostatním.

Odkaz Online kuchařka19 bodů. Ohodnotit , nebo .

Studium-kurzy.cz

Nejnovější nabídky kurzů, školení a seminářů z celé ČR. Pokud si myslíte, že je vzdělání drahé - zůstaňte nevzděláni. Autor stránek zatím nezveřejnil svůj životopis, ale musíme doufat, že aspoň umí číst a psát.

Odkaz Studium-kurzy.cz15 bodů. Ohodnotit , nebo .

Investice do zlata - zlate slitky a mince, zlate ETF

Zajímá vás vývoj ceny zlata, faktory ovlivňující cenu zlata, zlaté investiční slitky, zlaté pamětní mince České narodni banky a fondy ETF navázane na zlato? Web Finance v praxi je vzdělávací web v oblasti ekonomie, financí, statistice a excelu. Web je určen především pro studenty vysokých škol, pracovníky z hospodářské praxe, ale také všem zájemcům o uvedené obory.

Odkaz Investice do zlata - zlate slitky a mince, zlate ETF 12 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kosmologie a kalibrace metod měření vzdáleností

Kalibrace základních metod měření galaxií a objektů ve vesmíru. Metoda kosmologického posuvu spekter, metoda cefeid a metoda supernov tvoří nyní navazující soustavu měření vzdáleností objektů ve vesmíru.

Odkaz Kosmologie a kalibrace metod měření vzdáleností9 bodů. Ohodnotit , nebo .

Bičanova kvantová gravitace

Bičanův zákon o kvantové gravitační síle platí nejen pro vodík, ale i pro všechny ostatní atomové prvky. Metodami numerické matematiky je v grafické interpretaci podán důkaz o kruhové trajektorii elektronu na dráze v elektronovém obalu atomu.

Odkaz Bičanova kvantová gravitace9 bodů. Ohodnotit , nebo .

ANGLIČTINA ONLINE

Angličtina online, anglická gramatika,testy z angličtiny online, anglická slovní zásoba,podrobná mluvnice a slovní zásoba,testy z angličtiny.Anglická frázová slovesa.Testy z anglické gramatiky online a vyhodnocení testů z a anglické gramatiky online.

Odkaz ANGLIČTINA ONLINE5 bodů. Ohodnotit , nebo .

kvalitní vzdělávací online kurzy

Široká nabídka kvalitních vzdělávacích online kurzů od různých poskytovatelů. Skvělé vyhledávání vás dovede ke kurzu který hledáte. Ať už se chcete naučit Excel, absolvovat masérský kurz nebo hledáte kurz angličtiny nebo jiné jazykové kurzy. U nás najdete vše.

Odkaz kvalitní vzdělávací online kurzy5 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kurzy pro vás: online, rekvalifikační...

Široká nabídka offline i online kurzů od různých poskytovatelů. Najděte online kurzy, rekvalifikační kurzy, denní i víkendové kurzy v Praze, Brně, Ostravě a mnoha dalších městech. Skvělé vyhledávání vás dovede ke kurzu který hledáte. Ať už se chcete naučit Excel, absolvovat masérský kurz nebo hledáte kurz angličtiny nebo jiné jazykové kurzy. U nás najdete vše.

Odkaz Kurzy pro vás: online, rekvalifikační...5 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 ... 52

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8231