Sport

Odkazy v kategorii Sport jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Sport. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Na lyže do Rakouska

Stránky o lyžování v rakouských Alpách, které se těší mezi českými příznivci sjezdového lyžování velké oblibě. Na webu najdete informace o lyžařských střediscích, mapy a popisy sjezdovek v jednotlivých skiareálech.

Odkaz Na lyže do Rakouska1766 bodů. Ohodnotit , nebo .

Lyžování Rakousko

Web o alpském lyžování v rakouských zimních střediscích, která patří mezi to nejatraktivnější, co mohou Alpy nabídnout. Popisy jednotlivých středisek, tipy na nejlepší sjezdovky v oblasti a další informace.

Odkaz Lyžování Rakousko1028 bodů. Ohodnotit , nebo .

Alpy - na-horach.info

Lyžování v Alpách si nejen mezi českými lyžaři získalo bezpočet příznivců. Každou zimní sezónu si stovky tisíc náruživých lyžařů užívají kilometry kvalitně upravených sjezdovek, moderní lanovky, minimální fronty a profesionální servis. Alpská lyžařská střediska nabízejí svým návštěvníkům i několik stovek kilometrů navzájem propojených sjezdovek všech stupňů obtížnosti.

Odkaz Alpy - na-horach.info900 bodů. Ohodnotit , nebo .

Sjezdové lyžování v Itálii

Lyžování na zasněžených vrcholcích severní Itálie je skvělým způsobem, jak aktivně strávit zimní dovolenou. Vždyť komu by se nechtělo sjíždět zasněžené bílé svahy s azurovým nebem nad hlavou? Mnoho hotelů v Itálii pak nabízí po náročném dni lyžování odpočinek v lázních nebo wellnesscentrech.

Odkaz Sjezdové lyžování v Itálii723 bodů. Ohodnotit , nebo .

Zimní dovolená v Alpách

Zimní dovolenou na horách si v současné době dopřává velká část Čechů. Čas, prožitý na skvěle upravených sjezdovkách nebo v běžeckých stopách střídají večery v útulných horských chatách s přáteli u krbu nebo wellness centru luxusního hotelu. Vůbec nezáleží na tom, zda se chystáte na lyžování jen na prodloužený víkend nebo na celý týden v čase jarních prázdnin. U nás najdete informace pro každého lyžaře.

Odkaz Zimní dovolená v Alpách555 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kontaktní čočky a sport

U většiny sportů se už dnes bez kontaktních čoček neobejdeme. Ale nejsou čočky jako čočky. Kontaktní čočky typu "Sport Lenses" mají speciální design, který umožňuje perfektní periferní vidění, zvyšuje kontrastní citlivost očí a tím umožňuje ostřejší vidění i za zhoršených světelných podmínek. Vyzkoušejte "Sport Lenses" čočky UltraSilk 55 AC. Jsou dostání v e-shopu online, levně a výhodně, s roztokem 360 ml ZDARMA.

Odkaz Kontaktní čočky a sport50 bodů. Ohodnotit , nebo .

Fitness posilovny

Vybírejte z posiloven a fitness center ve Vašem městě na základě recenzí a ceny vstupu. Posilovny můžete filtrovat dle města a zaměření např. TRX, bosu, crossfit, s trenérem a další. Ke každé posilovně navíc najdete její stručný popis, který Vám pomůže v rozhodování.

Odkaz Fitness posilovny6 bodů. Ohodnotit , nebo .

Tai Chi Chuan Yang

Původní systém bojového umění Tai Chi Chuan (Tai Ji Quan) stylu Yang Brno Komín. Cvičení pro začátečníky a zájemce o výuku kompletního původního systému bojového umění, pro zájemce o sebeobranu a bojovou stránku i pro zájemce o udržení fyzické kondice a zdravotní stránku cvičení.

Odkaz Tai Chi Chuan Yang2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Fitnessprotebe.cz

Internetový obchod se sportovní výživou, doplňky stravy a fitness vybavením. Proteiny, sacharidy, spalovače tuků, kreatin, aminokyseliny a další za skvělé ceny. Pokud se chcete dostat do formy, neváhejte a navštivte náš obchod.

Odkaz Fitnessprotebe.cz2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Rekonstrukce tenisových kurtů

Rekonstrukce tenisových kurtů. Vadí Vám padání míčků ze sousedních kurtů nebo nekvalitní povrch? Nabízíme úpravu kurtu elektrickým strojem, vyměření a ukotvení umělých lajn a tvorbu mezisítí mezi kurty. Rekonstrukce tenisových kurtů Praha

Odkaz Rekonstrukce tenisových kurtů2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 ... 21

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6264