Sport

Odkazy v kategorii Sport jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Sport. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Půjčovna lodí Otava

Půjčovna lodí Otava - Sušice - půjčujeme kánoe, rafty a jiné vodácké vybavení. Možnost jednodenních výletů. Přeprava osob včetně lodí. Slevy pro školy a firmy. Možnost zajištění ubytování v Sušici a okloí. Půjčujeme kolečkové brusl.

Odkaz Půjčovna lodí Otava1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Pomůcky pro sport, fitness a turistiku

E-shop nabízí cvičební pomůcky, fitness stroje a potřeby pro turistiku - činky, posilovací stroje, balanční pomůcky, kolečkové brusle, trampolíny, vše pro raketové i vodní sporty, turistické potřeby jako stany, spací pytle, karimatky a další.

Odkaz Pomůcky pro sport, fitness a turistiku1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Fitnessbook - spolu a zdravě

Fitnessbook umožňuje ukládat všechny denní aktivity člověka a zároveň je analyzovat. Dokáže spočítat, kolik spálíte a přijmete za den. Napomáhá nejen ke správnému spalování a příjmu, ale také v celkové motivaci člověka.

Odkaz Fitnessbook - spolu a zdravě1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Bazar se sportovními potřebami

Slovo sport je anglosaského původu a odvozuje se od slova disport. Znamená obveselení, rozptýlení, vlastně útěk od práce, od povinnosti k zábavě. V našem sportovním bazaru lze nalézt nebo nabídnou vše pro jarní, letní, podzimní i zimní sporty. Stejně tak je zde inzerce pro outdoorové i indoorové sportovní aktivity.

Odkaz Bazar se sportovními potřebami1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dětské domácí prolézačky

Dětské prolézačky do dětského pokojíčku. Děti milují pohyb, proč jim ho nedopřát přímo u Vás doma. Naše domácí prolézačky snadno nainstalujete i do malých prostor buď ke zdi nebo zapřete mezi stropem a zemí. Dětské prolézačky Suprafort si najdou místo v každé domácnosti.

Odkaz Dětské domácí prolézačky1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Karate TJ Sokol Nymburk

Oficiální internetové stránky nymburského karate klubu Karate TJ Sokol Nymburk. Provozujeme Karate styl Shotokan pro děti a dospělé. Nábor karate 602 541 333, nabor@karate-nymburk.cz. Karate TJ Sokol Nymburk zve všechny chlapce a dívky od 5 let a dospělé od 15 let bez omezení horní hranice věku, kteří mají zájem o výuku karate a sebeobrany, do svého oddílu začátečníků i pokročilých.

Odkaz Karate TJ Sokol Nymburk1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Zájezdy za sportem

Chcete vidět největší sportovní události na živo? Není nic snadnějšího: nabízíme zájezdy a vstupenky na akce jako Zimní a Letní Olympijské hry, Wimbledon, French Open, závody Moto GP a Formule 1, Evropské fotbalové ligy (Premier League, Serie A, Primera Division...) NHL, KHL a další

Odkaz Zájezdy za sportem1 bodů. Ohodnotit , nebo .

FKsportlife.sk

Online sportovní obchod. Vítejte v internetovém obchodě FKsportlife, který se specializuje na prodej sportovního zboží a oblečení pro Vás. Freestyle koloběžky, Běžecké pásy, Posilovací stroje, Posilovací věže, Trampolíny, longboardy, Oblečení a mnoho jiného zboží

Odkaz FKsportlife.sk1 bodů. Ohodnotit , nebo .

POTÁPĚČI s.r.o. – odborné kurzy potápění

Naše společnost nabízí v Praze kurzy potápění pod vedením profesionálních instruktorů. Nabídka zahrnuje kurzy různého zaměření včetně freedivingu a pro různý stupeň pokročilosti účastníků. Využijte naši půjčovnu a servis potápěčských potřeb.

Odkaz POTÁPĚČI s.r.o. – odborné kurzy potápění1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kurzy plavání pro děti v Praze

Plavání a cvičení kojenců, batolat a dětí v Praze. Kurzy plavání pro miminka a batolata. Plavání dětí s rodiči ve slané vodě. Cvičení kojenců v Praze. Přijímáme nové členy do kurzů plavání miminek a dětí s rodičem. Přijímáme nové členy do kurzů plavání pro předškolní děti v Praze. Plavání kojenců a miminek v centru Prahy.

Odkaz Kurzy plavání pro děti v Praze1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 ... 22

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6850