Sport

Odkazy v kategorii Sport jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Sport. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Bazar se sportovními potřebami

Slovo sport je anglosaského původu a odvozuje se od slova disport. Znamená obveselení, rozptýlení, vlastně útěk od práce, od povinnosti k zábavě. V našem sportovním bazaru lze nalézt nebo nabídnou vše pro jarní, letní, podzimní i zimní sporty. Stejně tak je zde inzerce pro outdoorové i indoorové sportovní aktivity.

Odkaz Bazar se sportovními potřebami1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dětské domácí prolézačky

Dětské prolézačky do dětského pokojíčku. Děti milují pohyb, proč jim ho nedopřát přímo u Vás doma. Naše domácí prolézačky snadno nainstalujete i do malých prostor buď ke zdi nebo zapřete mezi stropem a zemí. Dětské prolézačky Suprafort si najdou místo v každé domácnosti.

Odkaz Dětské domácí prolézačky1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Karate TJ Sokol Nymburk

Oficiální internetové stránky nymburského karate klubu Karate TJ Sokol Nymburk. Provozujeme Karate styl Shotokan pro děti a dospělé. Nábor karate 602 541 333, nabor@karate-nymburk.cz. Karate TJ Sokol Nymburk zve všechny chlapce a dívky od 5 let a dospělé od 15 let bez omezení horní hranice věku, kteří mají zájem o výuku karate a sebeobrany, do svého oddílu začátečníků i pokročilých.

Odkaz Karate TJ Sokol Nymburk1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Zájezdy za sportem

Chcete vidět největší sportovní události na živo? Není nic snadnějšího: nabízíme zájezdy a vstupenky na akce jako Zimní a Letní Olympijské hry, Wimbledon, French Open, závody Moto GP a Formule 1, Evropské fotbalové ligy (Premier League, Serie A, Primera Division...) NHL, KHL a další

Odkaz Zájezdy za sportem1 bodů. Ohodnotit , nebo .

FKsportlife.sk

Online sportovní obchod. Vítejte v internetovém obchodě FKsportlife, který se specializuje na prodej sportovního zboží a oblečení pro Vás. Freestyle koloběžky, Běžecké pásy, Posilovací stroje, Posilovací věže, Trampolíny, longboardy, Oblečení a mnoho jiného zboží

Odkaz FKsportlife.sk1 bodů. Ohodnotit , nebo .

POTÁPĚČI s.r.o. – odborné kurzy potápění

Naše společnost nabízí v Praze kurzy potápění pod vedením profesionálních instruktorů. Nabídka zahrnuje kurzy různého zaměření včetně freedivingu a pro různý stupeň pokročilosti účastníků. Využijte naši půjčovnu a servis potápěčských potřeb.

Odkaz POTÁPĚČI s.r.o. – odborné kurzy potápění1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kurzy plavání pro děti v Praze

Plavání a cvičení kojenců, batolat a dětí v Praze. Kurzy plavání pro miminka a batolata. Plavání dětí s rodiči ve slané vodě. Cvičení kojenců v Praze. Přijímáme nové členy do kurzů plavání miminek a dětí s rodičem. Přijímáme nové členy do kurzů plavání pro předškolní děti v Praze. Plavání kojenců a miminek v centru Prahy.

Odkaz Kurzy plavání pro děti v Praze1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Domácí fitness - Pingpongový stůl

Pingpongový stůl umožňuje bavit se prakticky za každého počasí doma i venku a navíc hra potěší dospělé i děti. V našem e-shopu najdete široký výběr pingpongových stolů a zároveň i pingpongové pálky a míčky pro začátečníky i profesionály.

Odkaz Domácí fitness - Pingpongový stůl 0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Domácí fitness - Eliptické trenažéry

Eliptical je aerobní trenažer pro komplexní cvičení. A aby cvičení bylo také radostí, je třeba dodržovat několik rad. U nás Vám všechny informace podají profesionální a perfektně proškolení zaměstnanci. Stačí jen navštívit naše internetové stránky.

Odkaz Domácí fitness - Eliptické trenažéry0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Czech Marine - lodě, lodní motory, nafu

Prodej, servis a půjčovna lodě, lodních motory, nafukovací čluny, motorové lodě a veškeré příslušenství, které lze k lodi dostat. Nejlepší ceny - koukněte se na nás! Pokud potřebujete, cokoliv k Vaši lodi, tak se na nás neváhejte obrátit.

Odkaz Czech Marine - lodě, lodní motory, nafu0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 7 ... 24

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7475