Sport

Odkazy v kategorii Sport jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Sport. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Zájezdy za sportem

Chcete vidět největší sportovní události na živo? Není nic snadnějšího: nabízíme zájezdy a vstupenky na akce jako Zimní a Letní Olympijské hry, Wimbledon, French Open, závody Moto GP a Formule 1, Evropské fotbalové ligy (Premier League, Serie A, Primera Division...) NHL, KHL a další

Odkaz Zájezdy za sportem1 bodů. Ohodnotit , nebo .

FKsportlife.sk

Online sportovní obchod. Vítejte v internetovém obchodě FKsportlife, který se specializuje na prodej sportovního zboží a oblečení pro Vás. Freestyle koloběžky, Běžecké pásy, Posilovací stroje, Posilovací věže, Trampolíny, longboardy, Oblečení a mnoho jiného zboží

Odkaz FKsportlife.sk1 bodů. Ohodnotit , nebo .

POTÁPĚČI s.r.o. – odborné kurzy potápění

Naše společnost nabízí v Praze kurzy potápění pod vedením profesionálních instruktorů. Nabídka zahrnuje kurzy různého zaměření včetně freedivingu a pro různý stupeň pokročilosti účastníků. Využijte naši půjčovnu a servis potápěčských potřeb.

Odkaz POTÁPĚČI s.r.o. – odborné kurzy potápění1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kurzy plavání pro děti v Praze

Plavání a cvičení kojenců, batolat a dětí v Praze. Kurzy plavání pro miminka a batolata. Plavání dětí s rodiči ve slané vodě. Cvičení kojenců v Praze. Přijímáme nové členy do kurzů plavání miminek a dětí s rodičem. Přijímáme nové členy do kurzů plavání pro předškolní děti v Praze. Plavání kojenců a miminek v centru Prahy.

Odkaz Kurzy plavání pro děti v Praze1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Domácí fitness - Pingpongový stůl

Pingpongový stůl umožňuje bavit se prakticky za každého počasí doma i venku a navíc hra potěší dospělé i děti. V našem e-shopu najdete široký výběr pingpongových stolů a zároveň i pingpongové pálky a míčky pro začátečníky i profesionály.

Odkaz Domácí fitness - Pingpongový stůl 0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Domácí fitness - Eliptické trenažéry

Eliptical je aerobní trenažer pro komplexní cvičení. A aby cvičení bylo také radostí, je třeba dodržovat několik rad. U nás Vám všechny informace podají profesionální a perfektně proškolení zaměstnanci. Stačí jen navštívit naše internetové stránky.

Odkaz Domácí fitness - Eliptické trenažéry0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Czech Marine - lodě, lodní motory, nafu

Prodej, servis a půjčovna lodě, lodních motory, nafukovací čluny, motorové lodě a veškeré příslušenství, které lze k lodi dostat. Nejlepší ceny - koukněte se na nás! Pokud potřebujete, cokoliv k Vaši lodi, tak se na nás neváhejte obrátit.

Odkaz Czech Marine - lodě, lodní motory, nafu0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Fit studio Jana Šimková

Nabízíme pestrou nabídku kurzů spirals, pilatesu, TRX, power yogy či aqua aerobic v Brně. Naše cvičení chrání kloubní aparát, posiluje svalstvo a je vhodné i pro seniory. Buďte fit díky pilates,TRX nebo SM systému.

Odkaz Fit studio Jana Šimková0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Boulderování v Praze

Jedinečná boulderová stěna u Výstaviště v Holešovicích. Celková plocha boulderové stěny je přes 300 m2 a její maximální výška činí 4,3 m. Nachází se zde okolo 5 000 chytů a po celé ploše pod stěnou je perfektní dopadiště.

Odkaz Boulderování v Praze0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Karbonové sedlo TIME

Karbonové sedlo se postará o to, aby se vám na kole dobře jezdilo. Kvalitní karbonové sedlo dokáže utlumit většinu rázů i vibrací a zajistí potřebný komfort i při dlouhých vyjížďkách.

Odkaz Karbonové sedlo TIME0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 7 ... 23

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7006