Služby

Odkazy v kategorii Služby jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Služby. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Hudební produkce

Rockový violoncellista Jan Sklenička se dlouhá léta věnuje nejen skládání originálních aranží známých rockových písní, ale také vlastní tvorbě různých žánrů. Jeho vystoupení může obohatit i Váš koncert či akci. Bližší info na www.sklenickajan.cz

Odkaz Hudební produkce2 bodů. Ohodnotit , nebo .

fotograf architektury

Nabídka fotografování architektury. Profesionální úprava fotografií v několika grafických programech. Dlouholetá praxe od roku 1985. Focení po celé České republice. Možnost individuální domluvy na projektech. Focení osvětlení, interiérů, exteriérů. Tvoření katalogů a letáků.

Odkaz fotograf architektury2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vyladěné byty v Rezidenci Malvazinky

Rezidence Malvazinky představuje 3 bytové domy. Nové byty na Malvazinkách mají vyladěné dispozice od 1+kk až po 5+kk, vždy s balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Byty splňují veškeré představy o komfortním bydlení v centru pražské metropole, v blízkosti přírodního parku Košíře. Skupina Exafin jako první z developerů v tomto projektu myslí na budoucnost v oblasti elektromobility. Přemýšlíte o tom, kde se bude elektromobil nabíjet? Nejpohodlnější řešení je samozřejmě nabíjení v místě, kde vůz nejčastěji parkuje, tedy v domovské garáži. Parkovací místa v garáži Rezidence Malvazinky jsou připravena. Přípojka 16A/400V zajistí plné nabití baterií zhruba za 6 hodin (v závislosti na typu vozu). Po příjezdu domů jednoduše zapojíte svůj vůz do sítě, druhý den ráno bude připraven na nové cesty.

Odkaz Vyladěné byty v Rezidenci Malvazinky2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Denní levné ubytování České Budějovice

Penzion Denní levné ubytování ve městě České Budějovice je skvělým místem k intimním schůzkám zamilovaných párů a milenců. Levné diskrétní ubytování v Českých Budějovicích v době od 9.00 do 15.00 hodin je k dispozici pro zamilované páry a milence, kteří chtějí spolu strávit příjemné v klidném prostředí mileneckého ubytování za přijatelnou cenu. Denní ubytování České Budějovice je cenově zajímavé - cena za kvalitní dvoulůžkový pokoj pro dvě osoby v době od 9 do 15 hodin je účtována jako cena za jednolůžkový pokoj a to pouhých 720 Kč (360 Kč za osobu).

Odkaz Denní levné ubytování České Budějovice2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Hry pro nejmenší

Hry pro děti. Povídačky - rodinná komunikační hra pro rodiče s dětmi, hra u dětí rozvíjí komunikační dovednosti, je doporučovaná logopedy při vadách řeči, vhodné pro děti a učitele v mateřských školkách jako školní pomůcka. Nyní i ve formě mobilní aplikace pro děti.

Odkaz Hry pro nejmenší2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Magnesia

Skvělá voda. Napijte se. Krásná modrá lahev. Vynikající chut. Osvěžení. Výborně se hodí při sportu např. lyžování. Skvělá voda. Napijte se. Krásná modrá lahev. Vynikající chut. Osvěžení. Výborně se hodí při sportu např. lyžování.

Odkaz Magnesia2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Rozvoz pizzy zdarma

Rozvoz pizzy zdarma vyřeší všechny problémy od lenosti vařit až po skvělé jídlo s rozvozem zdarma. Vybírejte si z pizzerií, které mají rozvoz pizzy zdarma. Vybírat si můžete podle města a podle komentářů či rychlosti rozvozu.

Odkaz Rozvoz pizzy zdarma2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Farmářské potraviny Náš Grunt

Prodejny Náš grunt jsou zaměřeny na prodej tradičních českých potravin, především od malých a středních tuzemských výrobců a farmářů. Síť kamenných prodejen s farmářskými výrobky, kde najdete poctivé uzeniny a kvalitní maso, chléb pečený tradičním způsobem, jogurty a sýry, vejce z volných výběhů, zeleninu z českých pěstitelských lokalit, mošty a pálenky z ovoce z místních sadů, víno, med a mnoho dalšího včetně regionálních specialit.

Odkaz Farmářské potraviny Náš Grunt2 bodů. Ohodnotit , nebo .

mobilniparty.cz | DJ na svatbu, večírek, oslavu

Komplexní nabídka pro uspořádání vaší párty - DJ, ozvučení a osvětlení v jednom. Svou pověst jsme vybudovali na profesionálním, přátelském a energickém personálu, který vždy poskytuje nové a jedinečné způsoby, aby Vaše akce byla jediná svého druhu. Náš cíl je jednoduchý – nadchnout vaše hosty a udělat z vaší události nezapomenutelný a příjemný zážitek. V závislosti na velikosti místa a počtu lidí šijeme každou párty na míru. Jsme flexibilní a nabízíme individuální přístup. Každý večírek je nastaven na nejvyšší kvalitu, kterou jsme schopni zvládnout - stejná norma na všech akcích pod značkou mobilniparty.cz. Realizujeme všechny druhy společenských akcí - firemní večírky, svatební párty, narozeninové oslavy, městské slavnosti, dětské dny, marketingové a promo akce, apod.

Odkaz mobilniparty.cz | DJ na svatbu, večírek, oslavu2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Zubní hygiena Praha

Kvalitní zubní hygiena Praha. Hodnocení zubní hygieny. Zubní hygiena ve Vašem blízkém okolí. Přehled služeb a cen. Zkušenosti pacientů, hodnocení spokojenosti s ošetřením u zubní hygienistky. Kvalitní pomůcky pro zubní hygienu.

Odkaz Zubní hygiena Praha2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 7 ... 271

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7193