Služby

Odkazy v kategorii Služby jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Služby. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Vizážistka Jitka Novotná

Profesionální vizážistka Jitka Novotná se spousty let zkušeností, mj. i z Paříže a New Yorku. Mojí hlavní doménou je svatební líčení a účesy, ale i líčení a účesy na jiné společenské příležitosti, jako jsou plesy, maturity, vánoční večírky apod. Mimo to líčím i na portréty - osobní, rodinné či firemní. Více o mě najdete na mých webových stránkách.

Odkaz Vizážistka Jitka Novotná10 bodů. Ohodnotit , nebo .

BP Promotion

Kreatívny tím mladých ľudí, ktorý svojim klientom ponúka služby v oblasti marketingu, online marketingu, tvorby obsahu, seo optimalizácie, realizácie online, ale aj offline reklamných kampaní, výrobu reklamných predmetov, grafické služby a realizáciu promo eventov. Prinášame pohľad na marketing budúcnosti.Pripojte sa k nám a získajte úspešnú budúcnosť pre svoje podnikanie.

Odkaz BP Promotion5 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vyladěné byty v Rezidenci Malvazinky

Rezidence Malvazinky představuje 3 bytové domy. Nové byty na Malvazinkách mají vyladěné dispozice od 1+kk až po 5+kk, vždy s balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Byty splňují veškeré představy o komfortním bydlení v centru pražské metropole, v blízkosti přírodního parku Košíře. Skupina Exafin jako první z developerů v tomto projektu myslí na budoucnost v oblasti elektromobility. Přemýšlíte o tom, kde se bude elektromobil nabíjet? Nejpohodlnější řešení je samozřejmě nabíjení v místě, kde vůz nejčastěji parkuje, tedy v domovské garáži. Parkovací místa v garáži Rezidence Malvazinky jsou připravena. Přípojka 16A/400V zajistí plné nabití baterií zhruba za 6 hodin (v závislosti na typu vozu). Po příjezdu domů jednoduše zapojíte svůj vůz do sítě, druhý den ráno bude připraven na nové cesty.

Odkaz Vyladěné byty v Rezidenci Malvazinky3 bodů. Ohodnotit , nebo .

Stolní myčky nádobí - mall.cz

Stolní myčky nádobí na mall.cz nabízíme ve skvělé kvalitě za velice příznivé ceny. V nabídce máme desítky stolních myček, které se budou svým krásným designem vyjímat ve Vaší kuchyni.

Odkaz Stolní myčky nádobí - mall.cz2 bodů. Ohodnotit , nebo .

NZZ praha

Astramed Praha zastupuje své klienty při vzniku nového zdravotnického zařízení. Dle velikosti NZZ Vám vypracujeme nabídku, kterou s naším klientem v Praze konzultujeme, aby byla na míru každému klientovi. Vznik NZZ je dlouhý proces, který vyžaduje zpracování dokumentace a návštěvu mnoha úřadů. Lékaře v Praze zastoupíme na všech jednáních se správními úřady a zdravotními pojišťovnami Praha.

Odkaz NZZ praha2 bodů. Ohodnotit , nebo .

personální agentura Praha

Astramed Praha poskytuje kompletní služby v oblasti zdravotnictví. Naše personální agentura v Praze se specializuje na oblast zdravotnictví a farmacie. Naším cílem je budování dlouhodobého vztahu s klienty, proto ke každému přistupujeme individuálně. Pro vyšší management poskytujeme službu Executive Search.

Odkaz personální agentura Praha2 bodů. Ohodnotit , nebo .

právní poradenství praha

Astramed Praha spolupracuje s prestižní pražskou notářskou společností, která pro nás zajistí jakékoliv ověření veškerých listin, sepsání notářského zápisu za velice příznivou cenu a dále zde zakoupíme potřebné kolky.

Odkaz právní poradenství praha2 bodů. Ohodnotit , nebo .

provozní řád praha

Astramed Praha zajišťuje kompletní zpracování provozního řádu pro ordinace a nestátní zdravotnické zařízení. Navštívíme lékařskou praxi v Praze a dle zaměření lékařské praxe vypracujeme provozní řád. Provozní řád podáme ke schválení na hygienickou stanici. Po schválení převezmeme dokumentaci od Hygienické stanice.

Odkaz provozní řád praha2 bodů. Ohodnotit , nebo .

vybavení lékařských praxí

Astramed spolupracuje s firmami, které vybavují zdravotnická zařízení. Vypracujeme seznam povinného vybavení pro odbornost. Vybavení lékařské praxe je dáno legislativními požadavky. Již více se nebudete muset zabývat vedlejšími aspekty, které zahrunje lekařská praxe. O vybavení lekařské praxe se postaráme v plném rozsahu. S Vámi prokonzultujeme vše, co bude potřeba. Vytvoříme Vám různé nabídky a vy si už jen vyberete jak si přejete vybavit Vaši lékařskou praxi.

Odkaz vybavení lékařských praxí2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Astramed - vše pro vaši lékařskou praxi

ASTRAMED usnadňuje lékařům úkony právní a administrativní spojené s provozem ordinací. Poradenstvím pro lékaře se zabýváme od roku 2007 ve všech klinických oborech po celém České republice. Víme, že práce lékaře je velice náročná, proto jsme pro Vás připravili následující služby tak, aby se každý lékař mohl věnovat svým pacientům.

Odkaz Astramed - vše pro vaši lékařskou praxi2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 ... 256

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6652