Služby

Odkazy v kategorii Služby jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Služby. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Elektro revize

Naše firma poskytuje také revize systémů ochrany před přepětím a bleskem – revize hromosvodů. Dále poskytujeme revize elektro spotřebičů (spotřebičů pro domácnost a spotřebičů informační techniky). Provádíme také revize elektro nářadí, jako jsou například ruční bourací kladiva, vrtačky apd..

Odkaz Elektro revize11 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vizážistka Praha, Makeup Artist Prague

Jmenuji se Andrea a jsem vizážistka a vlasová stylistka. Vizážistické služby pro Vás - svatební líčení, předsvatební líčení, denní a večerní líčení, fotomakeup, líčení pro osobní a firemní portréty a boudoir, líčení na svatby, eventy, firemní a společenské akce, líčení na kameru a pro reklamu, poradenství, vlasový styling a účesy. Jako doplněk vyrábím bižuterii - https://www.fler.cz/shop/andreakrp. My name is Andrea and I am a makeup artist and hairstylist settled in Prague. My services for you – bridal makeup, pre wedding makeup, day and evening makeup, photography makeup, makeup for personal and business portraits and boudoir, makeup for weddings, business and social events, makeup for camera and commercials, consultancy, hairstyles. I also make the fashion jewellery - https://www.fler.cz/shop/andreakrp.

Odkaz Vizážistka Praha, Makeup Artist Prague8 bodů. Ohodnotit , nebo .

Prodejce lícových cihel Klinker, cihelné dlažby Klinker, ruční cihelné dlažby, zámkové betonové dlaž

Prodáváme lícové cihly Klinker, cihelné dlažby Klinker, ruční cihelné dlažby, zámkovou betonovou dlažbu a antuku na území celé České republiky již po 18 let. Počátkem roku 1991 jsme začali v cihelně CIOS Osenice vyrábět zdící a lícové cihly a ruční cihelnou dlažbu. V roce 1997 jsme založili dceřinnou společnost CIDOS, s.r.o., Jičín. Společnost CIDOS s.r.o. prodává výše uvedený sortiment po celé České republice. V roce 2000 se společnost CIDOS osamostatnila.

Odkaz Prodejce lícových cihel Klinker, cihelné dlažby Klinker, ruční cihelné dlažby, zámkové betonové dlaž7 bodů. Ohodnotit , nebo .

Instalatér Blansko

Hledáte zkušeného instalatéra a topenáře? Jste z Blanska a okolí? Oslovte nás. Voda, topení a plyn v Blansku a okolí, vodoinstalace Naše firma nabízí prvotřídní instalatérské a topenářské práce v Blansku. Jsme na trhu již pátým rokem a máme tudíž nepřeberné množství zkušeností. Vždy jsme si zakládali na kvalitně odvedené práci za nejlepší ceny. Používáme jen vybrané kvalitní dodavatele, díky čemuž nabízíme špičkové produkty.

Odkaz Instalatér Blansko6 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vizážistka Jitka Novotná

Profesionální vizážistka Jitka Novotná se spousty let zkušeností, mj. i z Paříže a New Yorku. Mojí hlavní doménou je svatební líčení a účesy, ale i líčení a účesy na jiné společenské příležitosti, jako jsou plesy, maturity, vánoční večírky apod. Mimo to líčím i na portréty - osobní, rodinné či firemní. Více o mě najdete na mých webových stránkách.

Odkaz Vizážistka Jitka Novotná6 bodů. Ohodnotit , nebo .

BP Promotion

Kreatívny tím mladých ľudí, ktorý svojim klientom ponúka služby v oblasti marketingu, online marketingu, tvorby obsahu, seo optimalizácie, realizácie online, ale aj offline reklamných kampaní, výrobu reklamných predmetov, grafické služby a realizáciu promo eventov. Prinášame pohľad na marketing budúcnosti.Pripojte sa k nám a získajte úspešnú budúcnosť pre svoje podnikanie.

Odkaz BP Promotion4 bodů. Ohodnotit , nebo .

personální agentura Praha

Astramed Praha poskytuje kompletní služby v oblasti zdravotnictví. Naše personální agentura v Praze se specializuje na oblast zdravotnictví a farmacie. Naším cílem je budování dlouhodobého vztahu s klienty, proto ke každému přistupujeme individuálně. Pro vyšší management poskytujeme službu Executive Search.

Odkaz personální agentura Praha2 bodů. Ohodnotit , nebo .

právní poradenství praha

Astramed Praha spolupracuje s prestižní pražskou notářskou společností, která pro nás zajistí jakékoliv ověření veškerých listin, sepsání notářského zápisu za velice příznivou cenu a dále zde zakoupíme potřebné kolky.

Odkaz právní poradenství praha2 bodů. Ohodnotit , nebo .

provozní řád praha

Astramed Praha zajišťuje kompletní zpracování provozního řádu pro ordinace a nestátní zdravotnické zařízení. Navštívíme lékařskou praxi v Praze a dle zaměření lékařské praxe vypracujeme provozní řád. Provozní řád podáme ke schválení na hygienickou stanici. Po schválení převezmeme dokumentaci od Hygienické stanice.

Odkaz provozní řád praha2 bodů. Ohodnotit , nebo .

vybavení lékařských praxí

Astramed spolupracuje s firmami, které vybavují zdravotnická zařízení. Vypracujeme seznam povinného vybavení pro odbornost. Vybavení lékařské praxe je dáno legislativními požadavky. Již více se nebudete muset zabývat vedlejšími aspekty, které zahrunje lekařská praxe. O vybavení lekařské praxe se postaráme v plném rozsahu. S Vámi prokonzultujeme vše, co bude potřeba. Vytvoříme Vám různé nabídky a vy si už jen vyberete jak si přejete vybavit Vaši lékařskou praxi.

Odkaz vybavení lékařských praxí2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 ... 271

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7193