Služby

Odkazy v kategorii Služby jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Služby. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

provozní řád praha

Astramed Praha zajišťuje kompletní zpracování provozního řádu pro ordinace a nestátní zdravotnické zařízení. Navštívíme lékařskou praxi v Praze a dle zaměření lékařské praxe vypracujeme provozní řád. Provozní řád podáme ke schválení na hygienickou stanici. Po schválení převezmeme dokumentaci od Hygienické stanice.

Odkaz provozní řád praha2 bodů. Ohodnotit , nebo .

vybavení lékařských praxí

Astramed spolupracuje s firmami, které vybavují zdravotnická zařízení. Vypracujeme seznam povinného vybavení pro odbornost. Vybavení lékařské praxe je dáno legislativními požadavky. Již více se nebudete muset zabývat vedlejšími aspekty, které zahrunje lekařská praxe. O vybavení lekařské praxe se postaráme v plném rozsahu. S Vámi prokonzultujeme vše, co bude potřeba. Vytvoříme Vám různé nabídky a vy si už jen vyberete jak si přejete vybavit Vaši lékařskou praxi.

Odkaz vybavení lékařských praxí2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Astramed - vše pro vaši lékařskou praxi

ASTRAMED usnadňuje lékařům úkony právní a administrativní spojené s provozem ordinací. Poradenstvím pro lékaře se zabýváme od roku 2007 ve všech klinických oborech po celém České republice. Víme, že práce lékaře je velice náročná, proto jsme pro Vás připravili následující služby tak, aby se každý lékař mohl věnovat svým pacientům.

Odkaz Astramed - vše pro vaši lékařskou praxi2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Reklamní propisky s potiskem

Reklamní propisky a potisk, plastové propisky, kovové propisky, tužky. Potisk realizujeme tampontisk, UV tisk, laserové gravírování. Tiskneme od 100 ks. Reklamní propisky jsou nejlevnější formou propagace Vaší firmy.

Odkaz Reklamní propisky s potiskem2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Reklamní propisky a potisk, gravír

Dodáváme reklamní propisky, kuličková pera, tužky, propisky plastové, propisky kovové, dárkové sady, luxusní per parker. Na vše zajišťujeme reklamní potisk , laserový gravír dle Vašeho poždavku. Jsme firma která dokáže velmi rychle reagovat na Vaše požadavky a snažíme se Vám vyjít časově vždy vstříc.

Odkaz Reklamní propisky a potisk, gravír2 bodů. Ohodnotit , nebo .

KalMont Litvínov - Servisní a montážní činnost

servis a montáž v domácnosti: elektrikář, instalatér, anténní a satelitní technika, servis oken a dveří, montáž a servis stínící techniky - žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, interiérové práce, hodinový manžel.

Odkaz KalMont Litvínov - Servisní a montážní činnost2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Rozvoz jídel Praha

Nákup či objednávku produktů a našeho zdravého jídla doručíme až k vám. Kvalita a čerstvé suroviny jsou naší prioritou. Využijte proto služby rozvoz jídel Praha a objednávejte online na eshopu.

Odkaz Rozvoz jídel Praha2 bodů. Ohodnotit , nebo .

fotograf architektury

Nabídka fotografování architektury. Profesionální úprava fotografií v několika grafických programech. Dlouholetá praxe od roku 1985. Focení po celé České republice. Možnost individuální domluvy na projektech. Focení osvětlení, interiérů, exteriérů. Tvoření katalogů a letáků.

Odkaz fotograf architektury2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Denní levné ubytování České Budějovice

Penzion Denní levné ubytování ve městě České Budějovice je skvělým místem k intimním schůzkám zamilovaných párů a milenců. Levné diskrétní ubytování v Českých Budějovicích v době od 9.00 do 15.00 hodin je k dispozici pro zamilované páry a milence, kteří chtějí spolu strávit příjemné v klidném prostředí mileneckého ubytování za přijatelnou cenu. Denní ubytování České Budějovice je cenově zajímavé - cena za kvalitní dvoulůžkový pokoj pro dvě osoby v době od 9 do 15 hodin je účtována jako cena za jednolůžkový pokoj a to pouhých 720 Kč (360 Kč za osobu).

Odkaz Denní levné ubytování České Budějovice2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Hry pro nejmenší

Hry pro děti. Povídačky - rodinná komunikační hra pro rodiče s dětmi, hra u dětí rozvíjí komunikační dovednosti, je doporučovaná logopedy při vadách řeči, vhodné pro děti a učitele v mateřských školkách jako školní pomůcka. Nyní i ve formě mobilní aplikace pro děti.

Odkaz Hry pro nejmenší2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 ... 245

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6264