Služby

Odkazy v kategorii Služby jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Služby. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Elektro revize

Naše firma poskytuje také revize systémů ochrany před přepětím a bleskem – revize hromosvodů. Dále poskytujeme revize elektro spotřebičů (spotřebičů pro domácnost a spotřebičů informační techniky). Provádíme také revize elektro nářadí, jako jsou například ruční bourací kladiva, vrtačky apd..

Odkaz Elektro revize17 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vizážistka Praha, Makeup Artist Prague

Jmenuji se Andrea a jsem vizážistka a vlasová stylistka. Vizážistické služby pro Vás - svatební líčení, předsvatební líčení, denní a večerní líčení, fotomakeup, líčení pro osobní a firemní portréty a boudoir, líčení na svatby, eventy, firemní a společenské akce, líčení na kameru a pro reklamu, poradenství, vlasový styling a účesy. Jako doplněk vyrábím bižuterii - https://www.fler.cz/shop/andreakrp. My name is Andrea and I am a makeup artist and hairstylist settled in Prague. My services for you – bridal makeup, pre wedding makeup, day and evening makeup, photography makeup, makeup for personal and business portraits and boudoir, makeup for weddings, business and social events, makeup for camera and commercials, consultancy, hairstyles. I also make the fashion jewellery - https://www.fler.cz/shop/andreakrp.

Odkaz Vizážistka Praha, Makeup Artist Prague15 bodů. Ohodnotit , nebo .

Prodejce lícových cihel Klinker, cihelné dlažby Klinker, ruční cihelné dlažby, zámkové betonové dlaž

Prodáváme lícové cihly Klinker, cihelné dlažby Klinker, ruční cihelné dlažby, zámkovou betonovou dlažbu a antuku na území celé České republiky již po 18 let. Počátkem roku 1991 jsme začali v cihelně CIOS Osenice vyrábět zdící a lícové cihly a ruční cihelnou dlažbu. V roce 1997 jsme založili dceřinnou společnost CIDOS, s.r.o., Jičín. Společnost CIDOS s.r.o. prodává výše uvedený sortiment po celé České republice. V roce 2000 se společnost CIDOS osamostatnila.

Odkaz Prodejce lícových cihel Klinker, cihelné dlažby Klinker, ruční cihelné dlažby, zámkové betonové dlaž13 bodů. Ohodnotit , nebo .

Instalatér Blansko

Hledáte zkušeného instalatéra a topenáře? Jste z Blanska a okolí? Oslovte nás. Voda, topení a plyn v Blansku a okolí, vodoinstalace Naše firma nabízí prvotřídní instalatérské a topenářské práce v Blansku. Jsme na trhu již pátým rokem a máme tudíž nepřeberné množství zkušeností. Vždy jsme si zakládali na kvalitně odvedené práci za nejlepší ceny. Používáme jen vybrané kvalitní dodavatele, díky čemuž nabízíme špičkové produkty.

Odkaz Instalatér Blansko10 bodů. Ohodnotit , nebo .

BP Promotion

Kreatívny tím mladých ľudí, ktorý svojim klientom ponúka služby v oblasti marketingu, online marketingu, tvorby obsahu, seo optimalizácie, realizácie online, ale aj offline reklamných kampaní, výrobu reklamných predmetov, grafické služby a realizáciu promo eventov. Prinášame pohľad na marketing budúcnosti.Pripojte sa k nám a získajte úspešnú budúcnosť pre svoje podnikanie.

Odkaz BP Promotion5 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vyladěné byty v Rezidenci Malvazinky

Rezidence Malvazinky představuje 3 bytové domy. Nové byty na Malvazinkách mají vyladěné dispozice od 1+kk až po 5+kk, vždy s balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Byty splňují veškeré představy o komfortním bydlení v centru pražské metropole, v blízkosti přírodního parku Košíře. Skupina Exafin jako první z developerů v tomto projektu myslí na budoucnost v oblasti elektromobility. Přemýšlíte o tom, kde se bude elektromobil nabíjet? Nejpohodlnější řešení je samozřejmě nabíjení v místě, kde vůz nejčastěji parkuje, tedy v domovské garáži. Parkovací místa v garáži Rezidence Malvazinky jsou připravena. Přípojka 16A/400V zajistí plné nabití baterií zhruba za 6 hodin (v závislosti na typu vozu). Po příjezdu domů jednoduše zapojíte svůj vůz do sítě, druhý den ráno bude připraven na nové cesty.

Odkaz Vyladěné byty v Rezidenci Malvazinky3 bodů. Ohodnotit , nebo .

Stolní myčky nádobí - mall.cz

Stolní myčky nádobí na mall.cz nabízíme ve skvělé kvalitě za velice příznivé ceny. V nabídce máme desítky stolních myček, které se budou svým krásným designem vyjímat ve Vaší kuchyni.

Odkaz Stolní myčky nádobí - mall.cz2 bodů. Ohodnotit , nebo .

NZZ praha

Astramed Praha zastupuje své klienty při vzniku nového zdravotnického zařízení. Dle velikosti NZZ Vám vypracujeme nabídku, kterou s naším klientem v Praze konzultujeme, aby byla na míru každému klientovi. Vznik NZZ je dlouhý proces, který vyžaduje zpracování dokumentace a návštěvu mnoha úřadů. Lékaře v Praze zastoupíme na všech jednáních se správními úřady a zdravotními pojišťovnami Praha.

Odkaz NZZ praha2 bodů. Ohodnotit , nebo .

personální agentura Praha

Astramed Praha poskytuje kompletní služby v oblasti zdravotnictví. Naše personální agentura v Praze se specializuje na oblast zdravotnictví a farmacie. Naším cílem je budování dlouhodobého vztahu s klienty, proto ke každému přistupujeme individuálně. Pro vyšší management poskytujeme službu Executive Search.

Odkaz personální agentura Praha2 bodů. Ohodnotit , nebo .

právní poradenství praha

Astramed Praha spolupracuje s prestižní pražskou notářskou společností, která pro nás zajistí jakékoliv ověření veškerých listin, sepsání notářského zápisu za velice příznivou cenu a dále zde zakoupíme potřebné kolky.

Odkaz právní poradenství praha2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 ... 245

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6264