Služby

Odkazy v kategorii Služby jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Služby. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Rekvalifikacni-kurzy.info

Na stránkách najdete aktuální rekvalifikační kurzy s možností úhrady přes ÚP, školení a nebo semináře z různých oborů a po celé ČR. Např. rekvalifikační manažerské kurzy, oceňování nemovitostí nebo akreditované kurzy pro úředníky obcí, dále kurzy CNC a nebo kurzy pro sportovní instruktory, atd...

Odkaz Rekvalifikacni-kurzy.info25 bodů. Ohodnotit , nebo .

Marketing - nabídka služeb

Marketing je proces zaměřený na uspokojení potřeb zákazníka, za pomoci různých nástrojů a postupů. Nabízíme definování a zavedení marketingových nástrojů a postupů, nutných pro Vaše podnikání, nebo optimalizaci, úpravu či rozšíření Vašich stávajících marketingových postupů, komplexní řešení marketingových kampaní a procesů. Doporučujeme našich zákazníkům, alespoň částečné využívání internetu /online marketing/, bez kterého nelze v současné době reálně podnikat a udržet se dlouhodobě na trhu, ale zajišťujeme i marketingové služby bez internetu.

Odkaz Marketing - nabídka služeb25 bodů. Ohodnotit , nebo .

Online marketing | zlatko.cz

Zajišťujeme online marketingové postupy a nástroje - PPC reklama, SEO, optimalizace webu pro vyhledávače, remarketing, retargeting. Vše pro Vaši expanzi a získání náskoku před konkurencí. Nabízíme školení online marketingu, dlouhodobého marketingu, obchodních dovedností a kurzy Úvod do onlne marketingu a do PPC reklamy.

Odkaz Online marketing | zlatko.cz25 bodů. Ohodnotit , nebo .

Obchodní poradenství - realizace - školení

áš cíl pro Vaše podnikání - EFEKTIVITA ÚSPĚCH PROSPERITA. Provádíme takové kroky a činnosti směřující ke změně zvyků a stereotypů v pracovních postupech nebo procesech, v jednání a myšlení pracovníků. Všechny návrhy a změny sledují zlepšení chodu Vašeho podnikání, úspory peněz, zvýšení efektivnosti, prosperity a podílu na trhu. Setkali jsme se u ostatních s chybami při podnikání. Neudělejte je i Vy, ale poučte se z nich s námi !

Odkaz Obchodní poradenství - realizace - školení24 bodů. Ohodnotit , nebo .

SMS zdarma na všechny operátory

Nová SMS brána.SMS zdarma do všech sítí (O2, T-Mobile a Vodafone, posílání sms zdarma i na všechny virtuální oprerátory). Délka zprávy až 5x 160 znaků. Bez opisování kódů. Vše zdarma. SmS zdarma na portálu gosmsgo.cz

Odkaz SMS zdarma na všechny operátory21 bodů. Ohodnotit , nebo .

Elektro revize

Naše firma poskytuje také revize systémů ochrany před přepětím a bleskem – revize hromosvodů. Dále poskytujeme revize elektro spotřebičů (spotřebičů pro domácnost a spotřebičů informační techniky). Provádíme také revize elektro nářadí, jako jsou například ruční bourací kladiva, vrtačky apd..

Odkaz Elektro revize17 bodů. Ohodnotit , nebo .

Výživový poradce Praha

Výživový poradce v Praze. využijte program Cambridge Weight Plan pro hubnutí. Změny budeme pravidelně kontrolovat, abychom dosáhli požadovaných výsledků. Navštivte mou provozovnu v Praze a zhubněte.

Odkaz Výživový poradce Praha17 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vizážistka Praha, Makeup Artist Prague

Jmenuji se Andrea a jsem vizážistka a vlasová stylistka. Vizážistické služby pro Vás - svatební líčení, předsvatební líčení, denní a večerní líčení, fotomakeup, líčení pro osobní a firemní portréty a boudoir, líčení na svatby, eventy, firemní a společenské akce, líčení na kameru a pro reklamu, poradenství, vlasový styling a účesy. Jako doplněk vyrábím bižuterii - https://www.fler.cz/shop/andreakrp. My name is Andrea and I am a makeup artist and hairstylist settled in Prague. My services for you – bridal makeup, pre wedding makeup, day and evening makeup, photography makeup, makeup for personal and business portraits and boudoir, makeup for weddings, business and social events, makeup for camera and commercials, consultancy, hairstyles. I also make the fashion jewellery - https://www.fler.cz/shop/andreakrp.

Odkaz Vizážistka Praha, Makeup Artist Prague15 bodů. Ohodnotit , nebo .

Prodejce lícových cihel Klinker, cihelné dlažby Klinker, ruční cihelné dlažby, zámkové betonové dlaž

Prodáváme lícové cihly Klinker, cihelné dlažby Klinker, ruční cihelné dlažby, zámkovou betonovou dlažbu a antuku na území celé České republiky již po 18 let. Počátkem roku 1991 jsme začali v cihelně CIOS Osenice vyrábět zdící a lícové cihly a ruční cihelnou dlažbu. V roce 1997 jsme založili dceřinnou společnost CIDOS, s.r.o., Jičín. Společnost CIDOS s.r.o. prodává výše uvedený sortiment po celé České republice. V roce 2000 se společnost CIDOS osamostatnila.

Odkaz Prodejce lícových cihel Klinker, cihelné dlažby Klinker, ruční cihelné dlažby, zámkové betonové dlaž13 bodů. Ohodnotit , nebo .

Instalatér Blansko

Hledáte zkušeného instalatéra a topenáře? Jste z Blanska a okolí? Oslovte nás. Voda, topení a plyn v Blansku a okolí, vodoinstalace Naše firma nabízí prvotřídní instalatérské a topenářské práce v Blansku. Jsme na trhu již pátým rokem a máme tudíž nepřeberné množství zkušeností. Vždy jsme si zakládali na kvalitně odvedené práci za nejlepší ceny. Používáme jen vybrané kvalitní dodavatele, díky čemuž nabízíme špičkové produkty.

Odkaz Instalatér Blansko10 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 ... 256

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6652