Služby

Odkazy v kategorii Služby jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Služby. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Kontaktní čočky v Olomouci

Profesionálně a bez čekání vám naaplikujeme kontaktní čočky nebo brýle v optice - aplikačním centru kontaktních čoček, nestátním zdravotnickém zařízení v Obchodním domě Koruna, Pekařská 1, Olomouc. Navíc nabízíme výhodné slevy a bonusy.

Odkaz Kontaktní čočky v Olomouci42 bodů. Ohodnotit , nebo .

Šetřicestu.cz - Otevírací doba podniků a míst

Šetřicestu.cz je katalog veřejně přístupných podniků a míst sídlících na území České republiky s jejich aktuální otevírací dobou. Místa mohou přidávat jak jejich majitelé, tak návštěvníci.

Odkaz Šetřicestu.cz - Otevírací doba podniků a míst18 bodů. Ohodnotit , nebo .

Rekvalifikacni-kurzy.info

Na stránkách najdete aktuální rekvalifikační kurzy s možností úhrady přes ÚP, školení a nebo semináře z různých oborů a po celé ČR. Např. rekvalifikační manažerské kurzy, oceňování nemovitostí nebo akreditované kurzy pro úředníky obcí, dále kurzy CNC a nebo kurzy pro sportovní instruktory, atd...

Odkaz Rekvalifikacni-kurzy.info16 bodů. Ohodnotit , nebo .

Obchodní poradenství - realizace - školení

áš cíl pro Vaše podnikání - EFEKTIVITA ÚSPĚCH PROSPERITA. Provádíme takové kroky a činnosti směřující ke změně zvyků a stereotypů v pracovních postupech nebo procesech, v jednání a myšlení pracovníků. Všechny návrhy a změny sledují zlepšení chodu Vašeho podnikání, úspory peněz, zvýšení efektivnosti, prosperity a podílu na trhu. Setkali jsme se u ostatních s chybami při podnikání. Neudělejte je i Vy, ale poučte se z nich s námi !

Odkaz Obchodní poradenství - realizace - školení16 bodů. Ohodnotit , nebo .

Marketing - nabídka služeb

Marketing je proces zaměřený na uspokojení potřeb zákazníka, za pomoci různých nástrojů a postupů. Nabízíme definování a zavedení marketingových nástrojů a postupů, nutných pro Vaše podnikání, nebo optimalizaci, úpravu či rozšíření Vašich stávajících marketingových postupů, komplexní řešení marketingových kampaní a procesů. Doporučujeme našich zákazníkům, alespoň částečné využívání internetu /online marketing/, bez kterého nelze v současné době reálně podnikat a udržet se dlouhodobě na trhu, ale zajišťujeme i marketingové služby bez internetu.

Odkaz Marketing - nabídka služeb16 bodů. Ohodnotit , nebo .

Online marketing | zlatko.cz

Zajišťujeme online marketingové postupy a nástroje - PPC reklama, SEO, optimalizace webu pro vyhledávače, remarketing, retargeting. Vše pro Vaši expanzi a získání náskoku před konkurencí. Nabízíme školení online marketingu, dlouhodobého marketingu, obchodních dovedností a kurzy Úvod do onlne marketingu a do PPC reklamy.

Odkaz Online marketing | zlatko.cz16 bodů. Ohodnotit , nebo .

SMS zdarma na všechny operátory

Nová SMS brána.SMS zdarma do všech sítí (O2, T-Mobile a Vodafone, posílání sms zdarma i na všechny virtuální oprerátory). Délka zprávy až 5x 160 znaků. Bez opisování kódů. Vše zdarma. SmS zdarma na portálu gosmsgo.cz

Odkaz SMS zdarma na všechny operátory14 bodů. Ohodnotit , nebo .

Výživový poradce Karlovy Vary

Výživový poradce v Karlových Varech. Poradenské centrum Cambridge Weight Plan v Karlových Varech. Poradím Vám s hubnutím tak, aby se nedostavilo jojo efektu. Jsem partnerem Nahrin a Just. Nabízím také tělové zábaly Body Wraps.

Odkaz Výživový poradce Karlovy Vary14 bodů. Ohodnotit , nebo .

Nahrin

Produkty zdravé výživy značky Nahrin. Jedná se o společnost, která přistupuje ke zdraví osvědčenou přirozenou cestou – využívá blahodárných účinků přírody v harmonii s lidským tělem.

Odkaz Nahrin12 bodů. Ohodnotit , nebo .

Výživový poradce Praha

Výživový poradce v Praze. využijte program Cambridge Weight Plan pro hubnutí. Změny budeme pravidelně kontrolovat, abychom dosáhli požadovaných výsledků. Navštivte mou provozovnu v Praze a zhubněte.

Odkaz Výživový poradce Praha12 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 ... 271

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7193