IT

Odkazy v kategorii IT jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce IT. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Notebooky do práce, domácnosti i na cesty

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé informace, které se týkají notebooků, naše internetová stránka je tu pro vás. Budete vědět, jaký je rozdíl mezi klasickým notebookem a ultrabookem, jací jsou největší producenti nebo co k notebooku nesmí chybět.

Odkaz Notebooky do práce, domácnosti i na cesty0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ewena.cz

Affiliate provize v programu EWENA. Staňte se naším partnerem, je to snadné. Zaregistrujte se v našem programu jako náš obchodní partner, vyberte si banner, nebo odkaz a umistěte jej. Bude skvělé, pokud přidáte k odkazu nebo banneru vaši zkušenost, nebo vaše osobní důvody, proč se vám výrobky líbí a proč je doporučujete.

Odkaz Ewena.cz0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Web pro maséry

Webová stránka pro maséry s profesionálním rezervačním systémem a eshopem. Všechno, co potřebujete pro Váš profi web. Vaši zákazníci se objednají přes web a Vy se budete moci věnovat masážím.

Odkaz Web pro maséry0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Litecoin nákup kartou

Rady a návody kde koupit litecoin na internetu krok za krokem. Naleznete zde recenze webů obchodujících litecoin a návody na kterou vybrat litecoin peněženku. Rady pro začátečníky, kteří si chtějí nakoupit LTC a jiné kryptoměny.

Odkaz Litecoin nákup kartou0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Compmax.cz

Zajišťujeme prodej a servis výpočetní techniky (počítače, notebooky, monitory, tiskárny...). Servis a opravy PC, počítačů a notebooků v lokalitě Poděbrady, Nymburk a okolí. Dodáváme také ostatní příslušenství (počítačové komponenty, klávesnice, myši, kabely, routery...) a originální i repasovaný spotřební materiál.

Odkaz Compmax.cz0 bodů. Ohodnotit , nebo .

PC na leasing Beroun

Chcete si pořídit PC ale nemáte na něj peníze? Máte pár stovek měsíčně navíc, ale víte, že normálně byste je ušetřit nedokázali? Pořidtě si PC na leasing v Berouně a mějte počítač doma ještě dnes. Vše je velmi jednoduché. Vyberete si počítač na prodejně v Berouně, vypíší se potřebné papíry na leasing a PC si odnesete už sebou. Je to tak jednoduché.

Odkaz PC na leasing Beroun0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Počítačový servis Beroun

Počítač Vám nejede a nevíte si s tím rady? Máme nejlepší servis počítačů v Berouně. Vaše přístroje opravíme velmi rychle a bez problémů. Náš vyučený personál Vám v Berounském servisu opraví počítač bez jakýchkoliv zbytečných časových prodlev. Vše může být opraveno do pár dnů. A to velmi levně! Nechte si opravit počítač v Berounském servisu. Váš přístroj bude jako nový.

Odkaz Počítačový servis Beroun0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Správa a servis počítačové sítě Praha

Máte firmu a potřebujete se postarat o počítačovou síť? Jste z Prahy, Berouna či z okolí? Naše firma Vám zaručuje správu a servis počítačové sítě pro tyto města. Správu a servis provádí vyučení a zkušení technici. Provádíme správu a servis sítí pro mnoho firem z okolí Prahy a Berouna. Proto neváhejte kontaktovat naší firmu. Vybereme pro Vás toho nejlepšího technika. Správa a servis počítačové sítě je pro nás hračka.

Odkaz Správa a servis počítačové sítě Praha0 bodů. Ohodnotit , nebo .

HTML a CSS

Rádi by jste se naučili základy HTML a CSS kódu. Na našich stránkách naleznete základy těchto dvou kódu, které je nutné znát, pokud si chcete vytvořit webové stránky pomocí vlastních sil.

Odkaz HTML a CSS0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Mobilní aplikace pro rodiče s dětmi

Mobilní aplikace EasyKids s interaktivní mapou míst pro rodiny s dětmi v České republice. Více než 7 300 zajímavých míst zaměřených na děti. Pro lepší orientaci jsou jednotlivá místa rozdělena do tématických skupin a každé skupině je přiřazena ikona. Naleznete zde i kulturní akce pro celou rodinu. Aplikace obsahuje i diskusní fórum, kde si můžete naplánovat společné aktivity s dalšími rodiči.

Odkaz Mobilní aplikace pro rodiče s dětmi0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 23

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7475