IT

Odkazy v kategorii IT jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce IT. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

ITMES: prodej a správa elektrotechniky

Máte zájem o nákup elektroniky v Berouně? Chcete si zboží vybrat jen na Eshopu a pak si jej v Berouně vyzvednout? Navštivte náš eshop elektroniky, který má pobočku v Berouně. Nabízíme Vám vše od domácích spotřebičů, televize, přes mobily a PC. V našem eshopu nabízíme elektroniku potřebnou pro dům a zahradu, péči o zdraví a krásu. Jednoduše vše, na co si vzpomenete. Počítač Vám nejede a nevíte si s tím rady? Máme nejlepší opravna počítačů a notebooků v Berouně. Vaše přístroje opravíme velmi rychle a bez problémů. Náš vyučený personál Vám v Berounském servisu opraví počítač bez jakýchkoliv zbytečných časových prodlev. Vše může být opraveno do pár dnů. A to velmi levně!

Odkaz ITMES: prodej a správa elektrotechniky0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Obchod na smartphony

Internetový obchod na smartphony a tablety AKAI nabízí nízké ceny, špičkový design, výborné doplňkové služby a moderní technologie jako DUAL SIM jako i hlavní a nejprodávanější produkt AKAI Glory L1 v perleťově-bíle barvě. Navíc na E-shopu najdete další produkty v oblasti elektro,audio,video a příslušenství na AKAI produkty.

Odkaz Obchod na smartphony0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Bitmex recenze

Podrobná recenze kryptoměnové burzy Bitmex na webu Investplus. Informace o obchodovatelných kryptoměnách a možnostech burzy. Zkušenosti s burzou a diskuze obchodníků, kteří platformu využívají pro své crypto obchody.

Odkaz Bitmex recenze0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Poskytovatel internetového připojení Me

METRONET s.r.o. nabízí rychlé připojení k internetu přes WiFi, optiku a ADSL/VDSL včetně výhodných balíčků obsahující televizi přes internet (IPTV) a telefonii přes internet (METRONET s.r.o. nabízí rychlé připojení k internetu přes WiFi, optiku a ADSL/VDSL včetně výhodných balíčků obsahující televizi přes internet (IPTV) a telefonii přes internet (VoIP).P). v

Odkaz Poskytovatel internetového připojení Me0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Servis Notebookov,Oprava Notebookov

servis notebookov,servis lenovo,oprava notebookov,oprava notebooků,oprava tablet,oprava displejov,servis počítačov,klavesnice na notebook,klavesnica na notebook,asus servis,tablet oprava,Oprava Tabletov,notebook nahradne diely,displej do notebooku,servis acer,display na notebook

Odkaz Servis Notebookov,Oprava Notebookov0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Solar Comp – servis a odvirování PC

Naše firma zajišťuje kompletní servis pro PC, notebooky i jinou výpočetní techniku. Provádíme odvirování PC, kontroly tiskáren i běžnou údržbu nutnou pro správné fungování systému. Váš počítač bez starostí.

Odkaz Solar Comp – servis a odvirování PC0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Nákup bitcoinu - praktický návod

Průvodce pro začátečníky jak krok za krokem bezpečně koupit i prodat bitcoiny a další kryptoměny. Jak bitcoin funguje, jak si založit účet na obchodování kryptoměn na renomovaném webu bitpanda.com.

Odkaz Nákup bitcoinu - praktický návod0 bodů. Ohodnotit , nebo .

SSŠVT – středoškolská výuka informačních technologií

Naše Soukromá střední škola výpočetní techniky nabízí výuku v oboru informačních technologií. Naši studenti získávají vzdělání v oblasti počítačových sítí, programovaní či tvorby webových stránek.

Odkaz SSŠVT – středoškolská výuka informačních technologií0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Onweo - kreativní tvorba webových stránek

Vytvořte si vlastní webové stránky snadno, sami a jednoduše. Webová služba Onweo.cz přináší možnost kreativní tvorby webu každému. Systém drop and drag (chytni a pusť) dokážete ovládat bez odborných znalostí.

Odkaz Onweo - kreativní tvorba webových stránek0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Rychlý internet

Internet snadno a rychle. Více informací na www.123456internet.cz nebo volejte na nostop linku 602 000 000. Nabídka levných internetových tarifů přímo pro Vás za výhodné ceny s možností roční platby. 30 dnů na vyzkoušenou.

Odkaz Rychlý internet0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 23

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7475