IT

Odkazy v kategorii IT jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce IT. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

funPC

Project funPC je nová počítačová poradna. Pravidelně zveřejňujeme nové návrhy PC sestav a doporučené herní notebooky a pracovní notebooky. Team moderátorů fóra vám zdarma a ochotně poradí s výběrem počítače, notebooku nebo jiného IT příslušenství a s celkovým návrhem a stavbou počítače. Další informace, týkající se hardwaru, softwaru, periferií, internetu, tuningu a modifikacím je možné probírat přímo na fófu.

Odkaz funPC1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Tréning pre MLM – MLM Networker | Peter Bagar

Vitajte na našej stránke o Multi level marketingu. Ponúkame Vám 7 dňový MLM Tréning Zadarmo, pomocou ktorého sa môžete stať profesionálom v MLM! MLM Distribútor, mlm systém, mlm provízie, mlm produkty, mlm tréning, mlm výcvik, mlm fórum, mlm blog, network marketing, sieťový marketing.

Odkaz Tréning pre MLM – MLM Networker | Peter Bagar1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Eshop Cryptoservices s.r.o.

Prodej/ stavba na zakázku minerů (PC serverů) pro těžbu kryptoměn, PC komponentů pro mining i stavbu herních a klasických počítačů. Správa počítačových sítí.

Odkaz Eshop Cryptoservices s.r.o.1 bodů. Ohodnotit , nebo .

SEO služby

Sme spoločnosť, ktorá ponúka SEO služby, teda optimalizáciu pre vyhľadávaše pre vaše web stránky. Máme preukázateľné skúsenosti v danom obore. Taktiež ponúkame správu IT, programovacie služby, webhosting ako aj webdizajn.

Odkaz SEO služby1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Marilon webstudio

Poskytujeme tvorbu webových stránek, eshopů a mobilních aplikací. Dále se zaměřujeme na grafické služby a programování. Dosud jsme tyto služby praktikovali pouze v okruhu našich obchodních partnerů a interních záležitostech. Vzhledem k tomu, že naše aktivity v tomto směru dosáhly určité úrovně, rozhodli jsme se vytvořit samostatnou složku firmy, kterou jsme nazvali Marilon-webstudio. Stejně jako doposud se i zde snažíme Všem věnovat s maximální péčí a každému vyjít vstříc. Proto u nás najdete, co potřebujete. Od tvorby webových vizitek, přes výrobu webových stránek až po vývoj mobilních aplikací a IT.

Odkaz Marilon webstudio1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Servis mobilních telefonů ZOPO

Vážení zákazníci, dovolte nám představit Vám autorizované servisní středisko pro značku ZOPO. Zabýváme se jak záručními reklamacemi pro značku ZOPO z naší distribuce, tak provádíme placený servis. Všechny případné dotazy na placené opravy můžete směrovat na emailovou adresu reklamace@zopomobile.cz, kde jsme Vám plně k dispozici.

Odkaz Servis mobilních telefonů ZOPO1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vzdělávací, výukové a testovací online testy v prostředí webových stránek

Obsahuje profesní testy v prostředí www stránek pro ty obory, či kvalifikace: Strážník, Strážný, Detektiv, Zbrojní průkaz, Úřednická zkouška, Pedagogika + 3 testy zcela zdarma, více na abctesty.cz Aplikace obsahuje tři druhy výuky, a to: Výuka, výuka dle jednotlivých kategorií a ostrý test. Klíčováá slova: Prolongace, Strážník testy, Strážný testy, Detektiv Testy, Zbrojní průkaz testové otázky, Úřednická zkouška testové otázky a odpovědi, Přijímačky na vysokou - Pedagogika

Odkaz Vzdělávací, výukové a testovací online testy v prostředí webových stránek1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Servis a opravy notebooků Praha

Provádíme levný pozáruční servis notebooků, laptopů a stolních počítačů všech značek, typů a stáří. S nadsázkou se dá říct, že si poradíme s jakýmkoliv počítačem. Naší specializací je servis a opravy všech typů notebooků. Provádíme kompletní servis počítačů, notebooků, serverů a internetu i u zákazníka doma či ve firmě.

Odkaz Servis a opravy notebooků Praha1 bodů. Ohodnotit , nebo .

CRM trendy v nejbližších letech

Zajímá vás, jakým směrem se ubírá vývoj CRM? Hlavním hnacím motorem bude i nadále primárně orientace na zákazníka a udržení stávajících zákazníků. Ovšem i CRM prochází neustálým vývojem a tak se objevuje i několik dalších klíčových aspektů, které nelze přehlížet.

Odkaz CRM trendy v nejbližších letech1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Crypto services s.r.o.

MINERY Navrhujeme, kompletujeme, optimalizujeme a spravujeme počítače pro těžbu kryptoměn dle požadavků zákazníka od základních sestav až po tzv. těžební farmy. Návrh: Na základě požadavku navrhneme a zhotovíme rám na kterém budou osazeny komponenty, tak aby byl vzdušný, ale zároveň prostorově úsporný, proto jsou naše základní rámy navrženy, tak aby bylo možno je stavět modulově na sebe. PRONÁJEM VÝKONU Nabízíme pronájem výkonu. Určíte si, kolik výkonu potřebujete pronajmout a jakou měnu chcete těžit, my nastavíme požadovaný výkon, kterým budete těžit na Vaši virtuální peněženku. Měny, které lze nastavit pro těžbu: Ethereum, Ethereum Classic, Decred, Monero, Electroneum, Sumocoin a mnoho dalších. PC SESTAVY Díky dlouholetým zkušenostem v oboru IT navrhujeme, kompletujeme, optimalizujeme a spravujeme všechny možné druhy PC od kancelářských počítačů, herních počítačů až po firemní servery. Nabízíme služby jako je bezpečné přetaktování procesorů a Delid CPU (výměna teplovodivé pasty pod tepelným rozvaděčem procesoru), který je čím dál více žádanou úpravou procesoru. PRODEJ HARDWARU Máme eshop, ve kterém lze nakoupit veškeré komponenty nejen pro mining ale také pro herní sestavy a příslušenství k PC. Pokud máte o hardware za bezkonkurenční ceny zájem již teď, použijte náš kontaktní formulář na konci webu. PODPORA K výše uvedeným službám nabízíme technickou podporu. Záleží na Vás, jaký typ podpory preferujete. Naší snahou je co nejvíce vyhovět požadavkům zákazníka a provést rychle daný úkon, v tomto případě je nejvhodnější vzdálená podpora, ve které se připojíme na daný počítač a provedeme opravu. V případě, že preferujete podporu místní, dostavíme se až k Vám a problém vyřešíme na místě. Působíme po celé České republice. PORADENSTVÍ Provádíme poradenství a školení ohledně kryptoměn. Zajímá Vás, jak funguje celý systém virtuálních měn nebo potřebujete zjistit nějaké informace, jak těžit a uchovávat hodnotu kryptoměn v různých formách peněženek, tak nás neváhejte oslovit. Rádi se podělíme o své poznatky a vědomosti. Eshop na https://eshop.cryptoservices.cz

Odkaz Crypto services s.r.o.1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 ... 22

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7193