IT

Odkazy v kategorii IT jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce IT. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Vzdělávací, výukové a testovací online testy v prostředí webových stránek

Obsahuje profesní testy v prostředí www stránek pro ty obory, či kvalifikace: Strážník, Strážný, Detektiv, Zbrojní průkaz, Úřednická zkouška, Pedagogika + 3 testy zcela zdarma, více na abctesty.cz Aplikace obsahuje tři druhy výuky, a to: Výuka, výuka dle jednotlivých kategorií a ostrý test. Klíčováá slova: Prolongace, Strážník testy, Strážný testy, Detektiv Testy, Zbrojní průkaz testové otázky, Úřednická zkouška testové otázky a odpovědi, Přijímačky na vysokou - Pedagogika

Odkaz Vzdělávací, výukové a testovací online testy v prostředí webových stránek1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Servis a opravy notebooků Praha

Provádíme levný pozáruční servis notebooků, laptopů a stolních počítačů všech značek, typů a stáří. S nadsázkou se dá říct, že si poradíme s jakýmkoliv počítačem. Naší specializací je servis a opravy všech typů notebooků. Provádíme kompletní servis počítačů, notebooků, serverů a internetu i u zákazníka doma či ve firmě.

Odkaz Servis a opravy notebooků Praha1 bodů. Ohodnotit , nebo .

ITjob - nabídky, poptávky v IT oboru

Web určený pro shromažďování nabídek a poptávek zaměstnání v oboru informačních technologií. Stejně jako pro provedení jednorázových zakázek - správa serverů, grafické a DTP práce, programování, SEO marketing, obchodní a marketingové zakázky IT.

Odkaz ITjob - nabídky, poptávky v IT oboru0 bodů. Ohodnotit , nebo .

TALAFOUS- ICT services Prachatice

Zabývám se servisem a prodejem spotřební elektroniky, sestavím Vám mobilní tarif na míru za nejlepší cenu pro koncového zákazníka, zajistím Vám EET - více informací na webu. Zabývám se servisem a prodejem spotřební elektroniky.

Odkaz TALAFOUS- ICT services Prachatice0 bodů. Ohodnotit , nebo .

iProfíci

iProfíci.cz přináší na český trh snadnější a přehlednější přístup k outsourcingu. Hlavní funkcí iProfíci.cz je zprostředkování služeb mezi profíky a klienty co nejjednodušším a nejbezpečnějším způsobem.

Odkaz iProfíci0 bodů. Ohodnotit , nebo .

SEO Startér - registrace do katalogů

Projekt SEO Startér - zvýšení návštěvnosti Vašeho webu. Provádíme ruční registrace do katalogů a také nabízíme nástroj na registraci do katalogů svépomocí. Na webu naleznete také rozsáhlý seznam katalogů pro registrace a burzu zpětných odkazů.

Odkaz SEO Startér - registrace do katalogů0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Magazín pro maminky

SpravnaMamca.cz , Internetový magazín pro maminky, kde najdete zajímavé informace pro maminky, nebo těhotné. Můžete přidat i vlastní zkušenosti! SpravnaMamca.cz , Internetový magazín pro maminky, kde najdete zajímavé informace pro maminky, nebo těhotné. Můžete přidat i vlastní zkušenosti!

Odkaz Magazín pro maminky0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Tajemství a mystéria

Články a videa na témata tajemství, mystéria, arkanum, ezoterika, tajemno, nevysvětlené události, záhadne místa, tajemné osoby a spoustu dalších a zajímavých věcí, naleznete na našem webu. Podělte se s námi o svůj příběh a nechte ho zveřejnit.

Odkaz Tajemství a mystéria0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Webové stránky na míru - Gappa.cz

Zabýváme se kompletní tvorbou webových stránek přesně na míru vašim představám. V dnešní době je nejefektivnější prezentace na internetu, kterou vašemu webu zajistíme pomocí SEO optimalizace - lepším umístěním vašich stránek ve vyhledávačích. Přibližte se svým zákazníkům a trumfněte konkurenci.

Odkaz Webové stránky na míru - Gappa.cz0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ambulantní program SmartMEDIX

Implementujeme a servisujeme ambulantní program SmartMEDIX, kompletní vybavení ambulancí, elektronický podpis, dodáváme počítačové vybavení, registrujeme portály ZP, provádíme školení, dodáváme přístrojové vybavení.

Odkaz Ambulantní program SmartMEDIX0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 ... 19

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6264