Inzerce

Odkazy v kategorii Inzerce jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Inzerce. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Rakousko jako místo pro dovolenou

Lze říci, že Rakousko je opravdovým rájem milovníků sjezdového lyžování. Sjezdaři se tu mohou věnovat svému oblíbenému sport na několika tisících kilometrů sjezdovek v nadmořské výšce od 550 do úctyhodných 3.450 metrů.

Odkaz Rakousko jako místo pro dovolenou12032 bodů. Ohodnotit , nebo .

Řecko online

Dovolená v Řecku znamená pro většinu z nás průzračně čisté moře, překrásné pláže, spoustu starověkých památek, vynikající jídlo a skvělé víno. Každý si může vybrat, zda chce svou dovolenou prožít v letovisku plném života, nebo raději na klidnějším místě v původní atmosféře.

Odkaz Řecko online10562 bodů. Ohodnotit , nebo .

PromoExpress.cz

Alpy svým návštěvníkům nabízejí jedinečné podmínky k prožití dovolené se spoustou zážitků. Turisté se tu mohou kochat přírodou, najít sami sebe nebo si třeba i vyzkoušet meze svých schopností. Ať už se rozhodnete proniknout do fascinujícího světa úžasných hor po svých nebo se necháte pohodlně vyvézt lanovkou, čekají vás nezapomenutelné zážitky z objevování.

Odkaz PromoExpress.cz8926 bodů. Ohodnotit , nebo .

Tipy na last moment destinace

Chystáte se dovolenou na poslední chvíli, někdy nazývanou též last moment, a už sníte o moři a dlouhých plážích plážích, nebo naopak přírodních zajímavostech či památkách? Pak se určitě podívejte k nám. Nenabízíme zájezdy, nabízíme rady a tipy, kam se vypravit na výhodnou dovolenou.

Odkaz Tipy na last moment destinace8453 bodů. Ohodnotit , nebo .

Lungau

Lyžařská střediska v rakouské oblasti Lungau jsou snadno přístupná díky moderním lanovkám a vlekům. Mají vysokou přepravní kapacitu a tak není třeba zbytečně čekat ve frontách na vleky. V Lungau se také nalézá spousta sjezdovek pro začátečníky i zkušené lyžaře.

Odkaz Lungau7925 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dovolená v Řecku

Nezanedbatelným symbolem Řecka coby destinace pro dovolenou je i zdejší gastronomie. Ta má pověst jedné z nejzdravějších kuchyní na světě. A dlouhověkost ostrovanů stejně jako četné vědecké výzkumy tuto pověst jen potvrzuji. Hlavním znakem pokrmů, které mohou turisté ochutnat v některé z tradičních taveren na dovolené v Řecku, bývají v první řadě čerstvé suroviny.

Odkaz Dovolená v Řecku6111 bodů. Ohodnotit , nebo .

Řecko a informace o něm

Turisté, kteří se rozhodnou strávit svou letní dovolenou v Řecku, budou mít určitě z čeho vybírat. Za poznáním dávné historie a architektury se obvykle alespoň na krátký výlet jezdí do Atén. Kdo si chce užít moře a koupání, létá na ostrovy Zakynthos, Rhodos či Krétu.

Odkaz Řecko a informace o něm5513 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kontaktní čočky levně a výhodně

V našem e-shopu obdržíte všechny typy kontaktních čoček, ale zvlášť levně a výhodně nakoupíte kontaktní čočky vynikající kvality, vhodné především pro řidiče - kontaktní čočky UltraSilk 55 AC (6 čoček), nebo kontaktní čočky pro sportovce - UltraWave (6 čoček), oceněné pro svoji kvalitu cenou anglické královny Alžběty. Nakoupíte je online a velmi výhodně, protože k nim dostanete ZDARMA roztok 360 ml a další čočky.

Odkaz Kontaktní čočky levně a výhodně51 bodů. Ohodnotit , nebo .

Inzert-port.cz - Inzerce zdarma pro každého

Inzerce zdarma pro každého. Inzerce je bez registrace. Jednoduché a rychlé vkládání inzerátů. Prodejte nebo nabídněte auto, dům, PC, oblečení a doplňky, zdraví a kosmetiku, reality, zvířata, dům a zahrada, atd. Využíjte naše bezplatné inzertní služby :-).

Odkaz Inzert-port.cz - Inzerce zdarma pro každého4 bodů. Ohodnotit , nebo .

Nakupovať so zľavami

V prípade ak chcete byť skutočne originálny a darovať svojmu blízkemu niečo od srdca, na čo len tak rýchlo nezabudne, nakupujte na našom webe. Web nakupovať.sk je portálom plným zliav, kde si každý príde na to svoje, bez ohľadu na to, čo hľadá. Pestrá škála zliav od gurmánskych zážitkov, cez adrenalínové športy až po relaxačné pobyty zaručí Vám, alebo Vašim blízkym prežitie nezabudnuteľných chvíľ.

Odkaz Nakupovať so zľavami4 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 ... 11

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8231